Ölü damlalar mı yoksa posta teslimatı mı?

The best sales method?

• Dead drops are convenient and safe for the seller

• Dead drops are convenient and safe for the buyer

• Postal delivery are convenient and safe for the seller

• Postal delivery are convenient and safe for the buyer

Results are only viewable after voting.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Satıcı ve alıcı için hangisi daha uygun ve daha güvenli?
İki cevap verin (satıcının bakış açısından ve alıcının bakış açısından)

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Bu sorunun hatalı olduğunu düşünüyorum.
Posta dağıtımı "uygundur" ama daha az güvenlidir.
Ölü damlalar "güvenli" ama uygun değil.
Her iki taraf için de.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Bilemiyorum... Her ikisiyle de deneyimim var ve naçizane fikrime göre ölü damlalar güvenli ve kullanışlıdır ve posta yoluyla teslimat zahmetli, zaman alıcı ve güvensizdir.

View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Tüm müşterilerinizin ortasında yaşıyorsanız ölü damlalar güvenli ve kullanışlıdır. Biraz uzakta bile olsanız, insanların bilmedikleri yerlere bir şeyler saklamak için uzak mesafelere gitmelerini sağlamak telaşlı bir iştir. Ayrıca orada bırakılan eşyaları bulmak için uzun mesafeler kat etmek de büyük bir rahatsızlıktır.
En yakın "makul bir bırakma beklentim" yaklaşık 10 mil uzakta.
Eşyalarla uzun mesafeler boyunca araba kullanmak güvenli değil, bir yere kadar gitmek, etrafa bakmak ve tekrar yola çıkmak iyi değil.
Damla fikrine bayılıyorum, ancak yakınımda bir yerde uygulanabilir olduğunu göremiyorum.

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
24
Yani... bu adam en iyisini söylemiş. Ölü damlalar kötüdür, posta hizmetleri daha havalı ve daha uçucudur.

curious

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Ayrıca, Robert Hansen'in nasıl yakalandığını hatırlayın. Gizli belgeleri ölüme terk ederken. Birileri sizin ortaya çıkmanızı bekliyor olamaz. IMO'ya göre posta hizmetinin büyük bir faydası yok. Sadece muhtemelen yanınızda olmasını istemeyeceğiniz şeylerle daha fazla araba kullanmak.

Passliem

Don't buy from me
New Member
Reaction score
27
Sevgili Heisenberg haklı. Deaddrop hem alıcı hem de satıcı için mükemmel bir seçim. Ancak, birçok arkadaşımın arkadaşı posta sistemini kullanırken yakalandı. Başka ne bilmek istediğinizi hala anlamıyorum.

View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Ölü damlalara hiç karşı değilim. Olmalarını tercih ederim. Ancak bildiğim kadarıyla burada hiçbir yerde böyle bir şey mevcut değil

Passliem

Don't buy from me
New Member
Reaction score
27
Burada derken nereyi kastediyorsunuz?

Passliem

Don't buy from me
New Member
Reaction score
27
O zaman ürünler sizin elinizde olduğu için gelmelerini sağlayın. Toplu olarak çalışın.

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Ben bir satıcı değilim, benim oyunum değil.

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Bu yüzden dün İspanya'ya dead drop teslimatı hakkında sorular bölümüne yazdım. Bir sürü görüntülenme ve sıfır yanıt.

Peki ölü teslimatlar nerede yapılıyor? Hangi ülkeler bu yöntemi kullanıyor?

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
24
HİÇBİR ÜLKE bunu kullanmıyor çünkü güvenilmez kardeşim. Gerçekçi olun, HEISENBERG bu yöntemin reklamını yapıyor çünkü o bir vizyoner. Potansiyel görüyor ancak bu potansiyel mevcut nakliye yöntemiyle karşılaştırıldığında hiçbir şey ifade etmiyor, posta hizmetleri başka bir şey kullanmak için çok uygun.

Passliem

Don't buy from me
New Member
Reaction score
27
haha, hi̇çbi̇r ülkeni̇n bunu kullanmadiğina gerçekten emi̇n mi̇si̇ni̇z, o zaman doğu avrupa'daki̇ saticilar hi̇ç var olmadi.

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Demek istediğim bu - sanırım ölü damlaların Polonya ve Sırbistan gibi yerlerde yaygın olduğu daha önce tartışılmıştı - ama bunun nereye kadar uzandığını bilmiyorum...
Demek istediğim, bu fikri seviyorum ve drop yapmak satıcı için daha riskli ve müşteri için daha az riskli bence, ancak dropper ağının yerinde olması gerekiyor...
Yani bu bölgedeki insanlar için seve seve mal bırakırım ama ürün bana nasıl ulaşır, yeterince alıcı var mı? Çünkü tedarik ağının bir parçası olmak istemiyorum, sadece son mil teslimatı için lojistik olmak istiyorum haha

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
32
Ölü damlalar örneğin ilaçları bir ağacın altına, çöp gibi görünen bir torbanın içine saklamak mı? Çok zahmetli bir iş gibi görünüyor.

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
32
Ancak yakınınızda bir orman varsa, kırsal alanlarda yaşayan insanlar için mükemmel görünen, ilaçları saklamak için çok kolay yerler bulmak, çok fazla iş değil.

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Çok fazla seçeneğim yok, bulunduğum yerde üretmek istediğim şey için bir pazar yok. Bu yüzden, eğer bundan biraz para kazanmak istiyorsam, W.W.'ye satmak zorundayım, ki bunu da yapamayacağım açık, bu yüzden posta servisine gitmek zorundayım.

Passliem

Don't buy from me
New Member
Reaction score
27
Şimdi beni dikkatle dinleyin, eğer organize ve profesyonel bir ekibiniz yoksa, uluslararası ilaç sevkiyatı yapmayı hayal bile edemezsiniz.

View previous replies…

Passliem

Don't buy from me
New Member
Reaction score
27
Evet, ne demek istediğinizi anlıyorum. Ülkenizi paylaşmadığınız için kesin bir şey söyleyemem. o zaman kendi yaratıcılığınızı kullanmak zorundasınız. son olarak mesela ülke içinde uyuşturucu taşıyorsanız bu çok büyük bir sorun teşkil etmez hatta youtube'daki videolardan kendinize göre bir şeyler bulabilirsiniz su şişesine zulalamak gibi. güvende kalın FreshMeat'im.

Passliem

Don't buy from me
New Member
Reaction score
27
Ayrıca şunu da söylemek isterim ki, dropofflar zaten çoğunlukla uluslararası uyuşturucu sevkiyatları için kullanılıyor (sınırları geçen arabalar, okyanustaki denizaltılar, planörler, vb), ancak burada da bir ekibin olması faydalı olacaktır (isteğe bağlı).