Green Orange Alcohol Cocaine Tartışma: Alkol ve Kokain

increasing and addition of the affects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Alkol ve Kokain

Alkol serebral aktiviteyi azaltan bir yatıştırıcı görevi görürken, kokain bunu hızlandıran bir uyarıcı görevi görür. Bu iki madde bir araya geldiğinde, bir dizi olumsuz yan etki ve sağlık tehlikesine yol açabilecek tehlikeli bir etkileşim ortaya çıkarabilir.

Alkol ve kokain kombinasyonunun en önemli tehlikelerinden biri aşırı doz riskinin artmasıdır. Alkol, kokainin öforik etkilerini artırabilir ve bu da her iki maddenin de aşırı kullanımını teşvik edebilir.

Aynı zamanda, alkolün yatıştırıcı etkileri kokain tarafından hafifletilir ve durumu değerlendirmek için rasyonel yargılar ve öznel kriterler karmaşık hale gelir. Kişi, her şeyin yolunda gittiğine ikna olmuş bir şekilde, olması gerekenden çok daha fazlasını tüketebilir.

Ayrıca alkol, kokainin kan dolaşımındaki emilimini artırarak vücutta daha yüksek bir uyuşturucu konsantrasyonuna yol açabilir. Bu da nöbet riskinin artmasına ve kalpte aritmi ve hipertansiyon gibi ciddi sorunlara neden olabilir.

Sahte bir ayıklık hissi, artan tüketim ve daha fazla emilebilirlik sonucu dehidrasyon, aşırı bozulma ve hatta bayılmalar da olabilir.

Tüm bu faktörler aşırı doz ve acil durum riskini önemli ölçüde artırır.

Bu kombinasyonla ilişkili bir diğer sorun da koketilendir. Alkol karaciğerde metabolize edilir. Kokain varlığında, etanolden gelen etil grubu kokainin metil grubu ile yer değiştirdiğinde transesterifikasyon meydana gelebilir. Sonuçta her iki maddenin de aktif ve toksik bir türevi olan kokaetilen ortaya çıkar.

Kokaetilenin güçlü bir uyarıcı ve öforik etkisi vardır. Ayrıca sıklıkla agresif davranışlara yol açar. Ancak en tatsız olanı, karaciğer, kalp ve kan damarları üzerinde yıkıcı bir etkiye sahip olması ve ayrıca kalp krizi riskini önemli ölçüde artırmasıdır.

Bu kombinasyonun uzun süreli, düzenli kullanımı kombine bağımlılığa, kalp, karaciğer, beyin hasarına ve anksiyete, depresyon, paranoya ve psikoz gibi zihinsel sağlık sorunlarına yol açabilir.

Bu kombinasyonu kullanmaya karar verirseniz, bunu mümkün olduğunca seyrek yapmanızı ve miktar ve sıklığa göre önceden tüketim sınırları belirlemenizi ve süreç boyunca bunlara bağlı kalmanızı öneririz.

Yukarıdakiler göz önünde bulundurulduğunda, bu kombinasyona büyük bir dikkatle yaklaşmanızı öneririz.

Last edited by a moderator:

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
Benim durumumda, daha hafif içecekler, örneğin 5 litrelik bira, sorun değil. ancak, örneğin, daha konsantre alkol, bazı durumlarda votka, cin (0.5-1L), kişiliğim tamamen değişiyor. iki vaka vardı, ikisini de hatırlamıyorum. biri komik bir hikaye, diğeri kız arkadaşımla neredeyse gece eve döndüğümde trajik hale geldi. Doktora gittim ve bunun patolojik sarhoşluğa neden olduğunu buldular.

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
İlk satırdan sonra Kokain Sevmek İçin Önce içmeliyim .. Ama bağımlılık yapıyor, artık kola olmadan içemiyorum, bu yüzden içmeyi bıraktım ve artık kokain yok. Ama içseydim de akşamdan kalmalığa değmezdi benim gözümde.

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Tanıdığım tüm kokainmanlar aynı zamanda ağır içicidir, birçoğu alkoliktir. Eğer içkiyi bırakabilselerdi, muhtemelen kokaini de bırakabilirlerdi

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Bildiğim kadarıyla, kokaini olduğu gibi kullananlardan çok daha hızlı sorun yaşamıyorlar. ve günlük 0,5 gr kullanan ve "normal" bir yaşam süren kokainmanlar var, ot içen ve hafta sonları biraz kokain çekenlere sahipsiniz
Bu yüzden farklı kokainmanlar tanıyorum. Ama bildiğim bir şey var ki bırakmak herkes için zor, en azından sonsuza dek bırakmak.

MeCockStinks

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Bu kombinasyondan kaynaklanan takıntı çok acımasız