Orange Ketamine Amphetamine Tartışma: Ketamin & Amfetamin

risk of significant side effects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Ketamin & Amfetamin

Ketamin ve Amfetamin, birlikte kullanıldıklarında farklı etki mekanizmalarına ve etkilere sahip farklı gruplardan iki maddedir.

Amfetamin, başta dopamin ve norepinefrin olmak üzere beyindeki belirli nörotransmitterlerin seviyesini artırır. Bu da uyanıklığın, konsantrasyonun ve enerjinin artmasına yol açar.

Ketamin ise beyindeki belirli bir glutamat reseptörüne (NMDA) bağlanarak çalışan dissosiyatif bir anesteziktir. Rekabetçi olmayan bir NMDA reseptör antagonisti gibi çalışır. Sinir sisteminin farklı bölümlerindeki nöronlar arasında sinyallerin geçişinde rol oynayan NMDA reseptörlerinin çalışmasını engeller. Bu, halüsinasyonlar ve gerçeklikten kopma dahil olmak üzere algıda değişikliklere yol açar.

Ketaminin, Amfetamin ile kombine edildiğinde sorun yaratabilecek bazı etkilerine dikkat çekmek gerekir. Yani, Ketamin sedasyona, yüksek dozlarda solunum depresyonuna, aynı zamanda nabız ve basınçta artışa, mide bulantısına ve ayrışmaya neden olur. Yüksek dozlarda halüsinasyonlar da görülebilir.

Maddeler çoğunlukla farklı reseptör sistemleri ile çalışmasına rağmen, Ketamin'in etkileri üzerine uygulanan Amfetamin uyarımı potansiyel olarak tehlikeli noktalara sahiptir:
Kalp ve kan damarları üzerinde aşırı yük, hipoksi, travmatizasyon, psikotik durumlar.

Amfetamin ve bir süre sonra Ketamin alırsanız, ер ikincisi uyarıcının etkilerini bloke edecektir. Bununla birlikte, ketaminin etkileri azaltıldıktan sonra geri dönmeleri çok muhtemeldir. Bu ilginç hisler verebilir, ancak bu tür dalgalanmalar aynı zamanda kalp kası üzerinde güçlü bir yük oluşturur

Ketaminin küçük dozlarda Amfetamin etkisinin sonunda sedasyon ve daha yumuşak bir yolculuk çıkışı için kullanılabileceğine dair bir görüş vardır. Ancak bu, kalp ve kan damarları üzerindeki yükü ortadan kaldırmaz.

Ketamin, bazen bir uyarıcıdan kaynaklanan anksiyete ve paranoyayı da azaltabilir. Doruk noktası Amfetamin sırasındadır, daha sonra Ketamin de artan öfori ile karakterizedir.

Büyük olasılıkla, sırayı değiştirmeye ve zaten aktif olan Ketamine Amfetamin eklemeye gerek yoktur. Çok yoğun yan etkiler ve hoş olmayan, kabus gibi deneyimlerin gelişmesi riski vardır.

Bu kombinasyonun tekrarlanan kullanımından kaynaklanan karmaşık bir klinik tabloya sahip psikoz raporları vardır.

Ketamin ve özellikle Amfetamin ile kombinasyonunu kullanırken ana kurallardan biri, hareket kontrolü ile ilgili sorunlar ve olası yaralanmalar nedeniyle hareket ve fiziksel aktiviteyi en aza indirmektir.

Bu kombinasyon, her iki madde ile ayrı ayrı çalışarak çok fazla deneyim, minimum dozajlara uyum, nadir tekrar ve anlamlı bir yaklaşım gerektirir.

Yukarıdakiler göz önünde bulundurulduğunda, bu kombinasyonun büyük bir dikkatle ele alınmasını öneriyoruz.
.

Last edited by a moderator:

Lourenzio

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bunun gerçekten iyi bir deneyim olduğunu düşündüm, bir nevi bağımlıydım. Aynı anda hem dalgalı hem de uyanık hissetmek inanılmazdı. Ama benim yaptığım gibi amfetamininize çok fazla ketamin koymamaya dikkat etmelisiniz. Bir k-deliğim var ama evet, kendinizi düştüğünüzü gördüğünüzde ve bununla ilgili hiçbir şey hissetmediğinizde bu deneyim bile inanılmazdı. Biz buna Speta diyoruz ve çoğu insanın düşündüğü kadar ağır değil, bunu yaptığınızı bildiğiniz ve bunu yapan başka birinden yanlış çizgiyi almadığınız ve bunun Speta olduğunu bilmediğiniz sürece beklenmedik ve berbat.

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
hızın etkisi altında, küçük bir miktar gerçekten ruh halini artırır, ancak sınırı aşmak çok kolaydır, bu iyi değildir. deneyim, ne yaptığını bilenler için iyidir, ancak deneyimi olmayanlar için kesinlikle önerilmez

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Bunu son yaptığım zamana kadar bana çok iyi ama yoğun bir deneyim verdi. dışarıda yürürken garip dünyada yalnız olduğumu hatırladım korkunç çaresiz bir his.
Belki de öyleyim ama bu son deneyim kafamı karıştırdı.
Ama iyi olan şey 1 saat ve çılgın kısımdan çıkıyorsunuz, bu yüzden bana sorarsanız kombi denemek için iyi bir şey.
O lanet k-deliğine asla ulaşamadım tabii ki hızsız denedim (daha ayrı seviyorum) ama k-bütün denen şeye girmek için o son birkaç satıra asla ulaşamadım ama tekrar hareket edip geri kalanını çekene kadar bir akıl treniydi. asla anlamadığım daha da kafa karıştırıcı bir hayat hikayesi düşüncelerine girdim.