Green Yellow LSD Marijuana Tartışma: LSD & Marijuana

increasing and addition of the affects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
LSD & Marijuana

Liserjik Asit Dietilamid (LSD), beyindeki bir nörotransmitter olan serotonin seviyelerini etkileyerek bireyin gerçeklik algısını değiştirebilen güçlü bir psikedelik maddedir. Buna karşılık, Esrar, beyindeki endokannabinoid sistemi etkileyerek ruh hali, algı ve davranışta değişikliklere yol açan, etkilerinin çoğundan sorumlu olan tetrahidrokanabinol (THC) içeren psikoaktif bir ilaçtır.

LSD ve Esrar birlikte alındığında, her iki maddenin etkilerinin yoğunluğunu ve süresini güçlendirerek daha güçlü ve daha uzun süreli bir yolculukla sonuçlanabilir. Bu iki madde arasındaki etkileşim mekanizmaları tam olarak anlaşılamamıştır; ancak birbirlerinin etkilerini tamamlayabilirler.

Her bireyin bu maddelere verdiği tepki farklılık gösterebileceğinden, LSD ve Esrar kombinasyonunun bir kişiyi nasıl etkileyeceğini kesin olarak tahmin etmek imkansızdır. Ayrıca, uyuşturucuların saflığı ve etki gücü önemli ölçüde değişebilir ve bu da anksiyete, paranoya, kafa karışıklığı ve önceden kalp rahatsızlıkları olan bireyler için tehlikeli olabilecek kalp atış hızı ve kan basıncında artış gibi olumsuz psikolojik etki riskini artırabilir.

Bazı durumlarda, bu kombinasyon panik atak, kötü yolculuklar veya psikoz gelişimine katkıda bulunabilir. Bununla birlikte, bu durumların yalnızca LSD ve Esrar kombinasyonundan kaynaklandığını kesin olarak iddia etmek mümkün değildir. Bireyin fiziksel ve psikolojik durumu gibi diğer faktörlerin yanı sıra ortam ve ayarlar da önemli bir rol oynayabilir.

Düzenli Esrar kullanıcılarının bu kombinasyondan anksiyete ve diğer psikolojik yan etkiler yaşama olasılığının daha düşük olduğunu belirtmek önemlidir.

Genel olarak, bu kombinasyon sinerjik olarak kabul edilebilir, çünkü farklı kategorilerdeki maddeler, sağlıklı bir kişi durumunda ve anlamlı bir kullanım yaklaşımıyla doğrudan, akut ve istatistiksel olarak doğrulanmış yaşamı tehdit eden reaksiyonlar olmaksızın birbirlerinin etkilerini artırır. Eğer bir kişi deneyim sahibiyse, dozajlara dikkatli yaklaşırsa ve yolculuk için yeterince hazırlanırsa, bu büyüleyici bir deneyimle sonuçlanabilir.

Bu nedenle, bu hususlar göz önüne alındığında, bu kombinasyona düşünceli bir şekilde yaklaşılmasını şiddetle tavsiye ediyoruz.

Last edited by a moderator:

Psychedelicangel

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Esrarın, bir psychedelic'in (bu durumda LSD) inişi sırasında bir doz alınırsa, yolculuk süresini büyük ölçüde artırmak için kullanılabileceğini görüyorum. Ancak, psikotik semptomların görülme olasılığı önemli ölçüde artıyor. Ayrıca, geometri değişiyor gibi görünüyor: daha az opak, daha az çeşitli renkte, daha yavaş hareket ediyor ve (öznel olarak) "daha kalın hissediyor", sanki geometri daha viskoz hale geliyor. Psychedelic bir yolculuktan sonra uyumaya yardımcı olması için esrar kullanılmasını tavsiye etmem.

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
Bence mükemmel bir eşleşme. Sigara içmiyorum. ama kullanırken otu gerçekten seviyorum, içimden geçen bir güncelleme gibi 😄 uykuya dalmama yardımcı oluyor. deneyimli değilseniz, en azından ilk seferinde daha deneyimli bir partneriniz olmalı

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Bu kombinasyonu bir ara denemeliyim. Bu kombinasyon kötü bir yolculuk olasılığını artırıyor mu, yoksa sadece gelişimine mi katkıda bulunuyor?

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Reaction score
46
Esrarın aynı zamanda bir psychedelic olduğu ve 5 HT reseptörünü doğrudan etkilediği ve LSD'nin etkisiyle başlayan her şeyi geliştirebileceği anlaşılmalıdır. Bu, bu maddelerin kullanım zamanlamasına dikkat edilmesi gerektiği anlamına gelir. LSD tükettikten 4-5 saat sonra esrar içmek tamamen güvenlidir. Eğer daha önce esrar kullandıysanız, LSD'nin gereksiz etkilerini hissedebilirsiniz. Birisi bu duruma maruz kalabilir, ancak yalnızca 300-400 mcg dozunda daimi LSD kullanıcıları zamanlamaya uymadan doğrudan kombinasyon halinde esrar içebilir.

OliverShultz

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
LSD ve Marijuana kombinasyonunun etkileri hakkındaki bu tartışmayı paylaştığınız için teşekkürler. Bu iki maddenin potansiyel olarak birbirlerinin etkilerini nasıl artırabileceğini keşfetmek ilginç olsa da, ilgili potansiyel riskleri de not etmek önemlidir. Bahsettiğiniz gibi, bu uyuşturucuların saflığı ve gücü önemli ölçüde değişebilir ve bireysel tepkiler de farklılık gösterebilir. Özellikle önceden kalp rahatsızlığı olanlar için bu kombinasyona düşünceli bir şekilde yaklaşmanın çok önemli olduğuna katılıyorum. Bu arada, CBD yağı hakkında ilginizi çekebilecek bir makale de buldum. https://www.mindbodygreen.com/articles/heres-what-makes-this-200-year-old-heirloom-best-cbd-for-relief/ adresine göz atabilirsiniz. Tartışmaya katılmama izin verdiğiniz için teşekkürler ve herkesten daha fazla şey öğrenmeyi dört gözle bekliyorum!

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Reaction score
84
Deals
1
LSD ve ot aldığımda otun etkilerini hissetmedim, sadece ot LSD'ye büyük bir destek verdi

killer_420

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
7/24 ot içmeyi seviyorum

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Dürüst olmak gerekirse, LSD'yi marihuana ile birlikte aldığınızda, mj'nin etkileri o kadar fazla hissedilmez, ancak LSD artar.

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
200
Kesinlikle. LSD, yoğunluğuyla esrarın etkilerini bastırır. Esrar, LSD'nin etkileri için bir tür sıçrama tahtası haline gelir, deneyimleri yoğunlaştırır ve süreyi uzatır.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
LSD + MJ'i birkaç kez birleştirdim.
Benim durumumda (95 kg, vücut geliştirme) 250 ug (spanara'dan, hahaha) fraktal aleme tamamen uçmak için yeterli değildi. Duygularım yüksekti, tanıdığım herkesi seviyordum (eski kız arkadaşımın şimdiki kocasını bile) ama klasik LSD yolculuğu için yeterli değildi. LSD aldıktan 6 saat sonra sıkıldım ve orta dozda 100-140 mg en güçlü MJ'imi kullandım.
Sonuç olarak arzu edilen dünyada 4-5 saat daha dışarı itildim.
Ve tabii ki LSD'den önce en az 24 saat MJ yoktu.

Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Dürüst olmak gerekirse, bu benim son 5 yıl ya da daha uzun süredir ilk LSD yolculuğumdu.