DMT - Evde Deney

DayDrinker

Don't buy from me
New Member
Reaction score
8
Umarım buraya yazmamda bir sakınca yoktur ama geleneksel tıbba alternatif olarak DMT ile ilgili deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. 😊DMT'yi uzun yıllardır biliyordum ancak eğlence amaçlı ya da başka türlü kullanım olanaklarını hiç araştırmamıştım. Ancak, bir dizi talihsiz olay beni bu konuyu araştırmaya yöneltti.
Öncelikle eşimin fibromiyalji, romatoid artrit ve bir dizi küçük felç ile aşırı sağlık sorunları yaşadığını söyleyelim. Bu yüzden yaşam kalitesinin muazzam derecede düştüğünü söylemeye gerek yok. Görünüşe göre Doğu ABD'deki her nöroloğa gitmiş ama hep aynı cevap, semptomları tedavi edin, nedenini dert etmeyin. Bu durum son 12 yıldır devam ediyor. İzlemesi acı verici.
Beş yıl önce, diyelim ki kendi anneme dimensia/Alzheimer teşhisi kondu. Paranın satın alabileceği en iyi doktorlara gitti, ancak bu zaman diliminde durumu, yakın olaylara ilişkin herhangi bir hafıza kaybına ve 1980'den önceki insanları veya yerleri hatırlamama noktasına kadar ilerledi. Bu tarih şimdiki zamandan uzaklaşmaya devam etti. Görünüm en hafif tabirle iyi değil.
Diyelim ki biz bir aile olarak tıp alanındayız ve toplu olarak tıbbi süreçleri çoğundan çok daha iyi anlıyoruz. (Kardeşler olarak) annemiz ve eşimiz için alternatif bir çözüm araştırmaya ve bulmaya karar verdik. Bu bizi DMT'ye götürdü ve her ikisi için de bir tedavinin oluşturulması ve saflaştırılmasına devam etmeye karar verdik. Eşi katılmayı kabul etti ve anneye defalarca söylendi ve bir plan geliştirdik.
Eş için Tedavi Planı - Mevcut semptomları belgeleyin ve ağrı seviyesine, hareket kolaylığına, sağ elde, yanakta ve sağ taraftaki diğer bölgelerde his kaybına dayalı temel çizgiyi belirleyin, haftalık olarak iğne yöntemiyle doğrulandı ve belgelendi, şu anda reçete edilen her ilacın ilaç hesaplamasını (mg) ve diyetini oluşturun. Verileri grafik haline getirmek için excel'de bir kayıt oluşturarak bilgileri günlük olarak saklayın. DMT uygulamasından önceki iki ay boyunca toplayın.
Toplama döneminde, yerel açık hava kaynaklarından elde edilen 10 kg mimoza hostilis ve 2 kg Phalaris arundinacea içeren malzemeler temin edilmiştir. Ekstraksiyonda Naptha, toluen, aseton, metanol, ksilen, mek, stoddard yağı gibi çoklu çözücüler mümkün olduğunca kuru olarak kullanılmıştır. Çoklu asit/baz kombinasyonları da kullanılmıştır. Saflaştırma yöntemleri de kullanılmıştır.
Bu noktada, daha ileri gitmeden önce, bu yazıya devam etmek için yönetici onayı talep etmek istiyorum.

Albert Hofmann

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Yine de yönetici onayı almanız gerekebilir, ancak geri kalanını duymak isterim

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Merhaba, bu çok ilginç bir deney, ekibimiz bilimsel bileşenin önemi nedeniyle hikayenizi görmekten memnuniyet duyacaktır.

Last edited by a moderator:

Bimbone

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Güzel deney! Eminim ileriki yaşamınızda kendinizi eğlendirecek bir şeyler bulacaksınız

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Bu konuda herhangi bir gelişme var mı? Oldukça ilginç

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
ne yazık ki hayır

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Muhtemelen bunu yapmamak için kişisel nedenleri vardır.

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
I
Ben de aynı şeyi düşünüyordum.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594
Çok ilginç ve cesur düşünceler.

Eğer geri dönerseniz, bu yazının devamını okumak isterim. Aileniz için en iyisini diliyorum :)

MrSung

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Ben de şu anda Güney Afrika'da bir ekiple çalışıyorum ve biz de benzer bir yoldayız, hatta HIV gibi enfeksiyonlar ve hastalıklar için geleneksel tedaviyi test ediyoruz, ancak ne yazık ki devam eden sonuçlarımızı bu platformda tartışmanın etik olacağını düşünmüyorum.

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Namibya'ya MDMA tedarik edebilmek için herhangi bir yolunuz var mı?

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Eşim depresyon hastası.
Depresyon kokain ve alkol bağımlılığına da yol açtığı için bunu düzeltmek amacıyla çeşitli psychedelic'lerden oluşan bir programa başladık.
Yaklaşık bir hafta boyunca uyuşturucu bağımlılıklarını tartıştıktan sonra odamızda 1 adet 250 µg trip ve birkaç aydır kokainden uzak. Her üç günde bir sabahları 20 µg civarında mikro doz LSD alıyor.

Daha sonra psilosibin mikro dozajını denedik ama gözle görülür bir "ek" etki olmadı.

Daha sonra öğleden sonra 4:30'da (normalde şarap şişelerine saldırmaya başlamadan yarım saat önce) günde 20 mg insüfle MDMA programına başladık ve bunu iki hafta boyunca uyguladık. Artık gün aşırı içiyor ve genellikle 1 kadehten fazla şarap içmiyor (günde iki şişeden daha az).

Dört hafta önce hafif bir NN DMT vape seansı yaptı, alkol almıştı (2 kadeh şarap) ve depresyonda olduğu için endişeliydi. DMT vape'den tek bir nefes almış ve ~12 dakika boyunca gözleri açık bir şekilde kendinden geçmiş. Kendine geldiğinde travma geçiriyordu. Yaklaşık 4 saat boyunca ağladı ve bana kendisinden ne kadar nefret ettiğini anlattı. Bir ya da iki gün sonra konuşmak üzere kendisinden nefret ettiği şeyleri yazmasını istedim.

İki gün sonra bana kendisinden nefret etmediğini, bunun bir yanılsama olduğunu fark ettiğini ve bazı şeylerle neden yüzleşmediğini gerçekten anladığını söyledi. Daha sonra bana aynada nasıl göründüğünü beğendiğini söyledi. Bu çok büyük bir şey, normalde kendine bakar ve gördüklerinden nefret eder, bu (bence) depresyonunun temelini oluşturuyor).

Her neyse, dört hafta geçti ve hala olduğu kişiyi seviyor, çocuklarla süper anlamlı bir şekilde yeniden etkileşime girdi ve tekrar iş görüşmelerine gidiyor!

Yani orijinal hikaye değil ama yine de umut verici bir hikaye :)

Tüm moleküllerimi Nemisis 'ten alıyorum (bağlantı benim yönlendirmem içindir - eğer bir şey alırsanız, küçük bir komisyon alıyorum :) )

RaulDuke1989

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bu harika dostum, harika bir iş çıkarıyorsun. 👏

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
201
Bu çok ilginç ve ilham verici bir bilgi. Şu anda işler nasıl gidiyor? Kurs ne kadar sürdü?

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Yaramaz kırklı yaşlarındaki kadınlar için Activelle'i deneyin. İşe yarıyor. Karım şimdiye kadar beni öldürmüş olurdu :),