Mimoza kökü kabuğundan DMT

Status
Not open for further replies.

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Merhaba millet... kendi yarattığım bir şey değil ama Hollandalı bir arkadaşımdan. Kimyager olmadığım için (olamadığım için) arkadaşımı gözlemliyordum, o da çok profesyonel bir kimyager değildi. O Ketamin havasında ben kokain içermeyen hasj eklemlerinde ... başardık ama% 110'un altına inmeyin ve herhangi bir bilgi varsa ve bir hata görürseniz lütfen belirtin ...

İhtiyacınız olan şey

- Bir cam silindir. Sihrin gerçekleştiği yer burası. Cam vazolar bu iş için çok uygundur. Plastik kullanmamaya dikkat edin, bazı plastik türleri benzinde çözülür ve bunu istemeyiz.
- Bir kaşık, tercihen karışımı karıştırmak için uzun saplı metal bir kaşık.
- Mimoza Hostilis. Mimoza, yüksek konsantrasyonda DMT içeren bir ağaç kabuğudur. MH çeşitli internet mağazalarından ve Hollanda'da ve ayrıca Çin'de yasal olarak 100 gr vermesi gereken 1KG için yaklaşık 30 dolar veya euro karşılığında satın alınabilir.
Her 100 gram mimoza için yaklaşık 0,5-1 gram DMT kalacaktır. Kendinizi bir sürü zahmetten kurtarın ve MH'yi zaten toz haline getirilmiş olarak satın alın.
- Kostik soda veya kostik soda. Temel bir karışım yapmak için buna ihtiyacımız var. Genellikle mağazada lavabo açıcı veya kostik soda olarak bulunur. Ambalajın üzerinde %99 NaOH veya KOH içerdiğinin belirtilmesine çok dikkat edin!
- Terebentin ya da benzin. DMT'yi bazik çözeltiden çıkarmak için. Herhangi bir marka uygundur.
- Bir cam pipet. Terebentini cam silindirden çıkarmak için. İki sıvının üst katmanını oluşturur. - Cam fırın kabı. Terebentinin dondurucuya atılacağı yer burası.
- Alüminyum folyo. Bir şeyleri örtmek için - Bıçak. Alttaki kristalleri kazımak için kullanırız.

Ekstraksiyon:

UYARI: KİMYASAL OLARAK ÇOK AŞINDIRICI VE YÜKSEK DERECEDE YANICI MADDELERLE ÇALIŞACAKSINIZ. YIKAMA BENZINININ ÖZELLIKLERI AKCIĞERLER IÇIN ZARARLIDIR. HER ZAMAN MASKE, ELDIVEN VE GÖZLÜK TAKIN. AYRICA İYİ HAVALANDIRILMIŞ BİR ALANDA ÇALIŞIN. GRANÜLLERDEN BAZİK ÇÖZELTİ HAZIRLARKEN ÇÖZELTİ ÇOK SICAK OLABİLİR, BUNU DİKKATE ALIN.

Adım 1: Pişirme kabını dondurucuya koyun.

Adım 2: 1 gram mimoza başına 10-15 ml suda 1 gram kül suyu oranıyla karıştırın. Amaç sonunda pH değeri 14 olan bazik bir sıvı elde etmektir.

Adım 3: Bazik çözeltiyi silindire koyun. Her şey içindeyse, mimozayı hareket ettirerek ekleyin. Kavanozu kapatın ve karışımı bir gece bekletin. Bir sonraki gün tekrar karıştırın ve sonra 10 dakika bekletin.

Adım 4: Bundan sonra apolar sıvınızı gram mimoza başına 1ml oranında ekleyebilirsiniz. Açıkça iki sıvı katmanı görünene kadar tamamen bekletin.

Adım 5: Vazoyu kaldırın ve şarap züppelerinin kadehleriyle yaptığı gibi beş dakika boyunca döndürme hareketi yapın. Ardından beş dakika bekletin ve bu adımı iki kez daha tekrarlayın. Sıvı katmanları tekrar ayrılırsa, sıvının üst katmanını pipetle emebilir ve fırın kabına koyabilirsiniz. Alt katmanın vazoda kaldığından emin olun. Pişirme kabının üzerini kapatın ve ~ 12 saat boyunca dondurucuya geri koyun.

Adım 6: Pişirme kabını dondurucudan çıkarın, daha önce kullandığınız pipetle sıvıyı kaseden alın ve sıvıyı tekrar vazoya koyun. Temel çözeltiden kalan DMT'yi çıkarmak için tekrar aynı sıvıyı kullanmanız gerekir. Nihayetinde aynı sıvı ile üç veya dört kez DMT'nin temel çözeltiden çekilmesini istiyorsunuz.

Adım 7: Altında DMT bulunan fırın kabını mutfakta bir davlumbazın altına yerleştirin; temiz bir ürün elde edeceğinizden emin olmak için sakinleşmeden önce alın. Buharlar gittiğinde ve kristaller Kuru gözler bıçakla DMT kristallerini alttan kazıyabilirsiniz.

DMT'yi saklayın
DMT kimyasal olarak çok kararsızdır. Bununla kastedilen, örneğin sıcaklık veya ışık nedeniyle hızla bozulmasıdır. DMT'yi uzun süre saklamak isteseniz bile, hafif ve hava geçirmez kuru ve serin bir ortam sağlayın. Ben DMT'mi dondurucuda, içinde bir torba silikon granül bulunan bir konserve kavanozunda saklıyorum, her yer alüminyum folyo ile kaplı.

DMT içmek
DMT çok güçlü bir maddedir. Bir doz ~50mG'den oluşur. Bunu ilk kez içecekseniz ve bu kadar hassas teraziniz yoksa, küçük bir toplu iğne başı alın. Daha sonra daha yüksek bir doz veya tekrar içmek istiyorsanız, bir saat bekleyin. İnsan vücudu kısa bir süre için DMT'ye karşı bir tolerans oluşturur. Eğer DMT içecekseniz, oturduğunuzdan emin olun. Eğer bunu "doğru" yaparsanız, kısa bir süre için bilincinizi kaybedersiniz. Ben bağdaş kurarak oturmayı başarıyorum. Ayrıca yolculuktan sonra size göz kulak olması ve sizi topraklaması için bir yolculuk bakıcısının olması da iyi olabilir. DMT deneyimi çok bunaltıcı olabilir. Tütünün aksine, DMT içmek çok zahmetlidir; gerçek şu ki, buharlar istenen etkiye sahiptir, bu yüzden onu yakmak istemezsiniz. Düşük bir erime noktasına sahip olduğundan, bu bir zorluk haline gelebilir. DMT içecekseniz bile, mümkün olan en kısa sürede vücudunuza mümkün olduğunca çok duman çekmek istersiniz. İkinciden sonra üçüncü bir vuruş yapmak fiziksel olarak çok zor hale gelir. Ciğerlerinize mümkün olduğunca fazla DMT almanızı sağlamak için, topluluk çok sert bir şekilde "Makine" olarak adlandırılan bir cihaz geliştirmiştir. Bu "cihaz" bence DMT içmek için olmazsa olmazdır. Makine, boynunda bir miktar çelik yünü ve altında küçük bir delik bulunan küçük bir cam şişeden başka bir şey değildir. DMT'yi boyundaki çelik yünün üzerine koyuyorsunuz, ardından DMT'nin çelik yünle kaynaşması için boynu bir çakmakla ısıtıyorsunuz. Daha sonra şişeyi dikey olarak tutun ve dudaklarınızı alttaki deliğin üzerinde tutun. Çakmağı şişe boynunun yaklaşık 8 inç (20 cm) altında tutun ve dumanın çıktığını görene kadar çakmağı yavaşça şişeye doğru çekin. Şişenin birkaç saniye boyunca dumanla dolmasına izin verin ve derin nefes alın. Dumanı sevin, beş saniye boyunca bir şey tutun, nefes verin ve cesaretiniz varsa bir tane daha alın ve cesaretiniz varsa ve yapabilirseniz bir tane daha.

.33'lük kola şişesinden bir tane yaptım... harika... itiraf etmeliyim ki 5MEO yüksekliğini bekliyorduk ama hepsi yeni ve belirtildiği gibi ... taşlanmış kimyager olmayan sik kafalılar

Deneyim
Yolculuklar genellikle farklılık gösterse de, bazı şeyler her zaman aynıdır. Her şeyden önce DMT'nin çok özel ve eşsiz bir kokusu vardır. Bakir bir ciğerlere sahipseniz dumanı yakalamak biraz zor olabilir. İlk vuruştan sonra, ot içmenin aksine, etkiler hızla ortaya çıkar. Kulaklarınızda çınlama başlar, ses tonu gittikçe yükselir. Belirli renkler tamamen kontrast haline gelir, özellikle benim için turuncu. Genel olarak görüş, görebildiğiniz sürece süper keskin olacaktır. İkinci vuruştan sonra, kaslar yüksek oranda donar ve üçüncü vuruşu gerçekten yapmak zorlaşır. İkinci veya üçüncü vuruştan sonra gözler kapanır ve gerçek yolculuk başlar. Daha önce 2CB, trüf mantarı, sihirli mantar, LSD veya yüksek dozda MDMA gibi uyarıcılar almış kişileri uyarmak istiyorum. Yukarıdakilerle DMT arasındaki fark, yukarıda bahsedilen maddelerle bilinen, var olan dünyada halüsinasyon görmeye başlamanızdır. DMT ile zaman ve mekanın olmadığı tamamen farklı bir evrende olduğunuzu hissedersiniz. DMT'yi ilk kez içtiğimde sanki ölmüş ve yeniden doğmuş gibi hissetmiştim. Kelimeler DMT deneyimini tarif etmekte yetersiz kalıyor. Birçok gezi raporu okudum ama hiçbiri deneyimin yoğunluğuna dokunmuyor. Yolculuktan sonra her zaman yeni deneyimi bütünleştirmek veya işlemek için zaman ayırın.

Son olarak. Biraz kitap haline geldi! Anlaşılmayan bir şey varsa ya da sorularınız varsa, çekinmeden gönderin, düzgün bir şekilde yanıtlamak için elimden geleni yapacağım.

Beyaz bir fille aya gidip dönmek...

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
çok güzel yazılar! DMT'de arama yaparken neden onları bulamıyorum?

Status
Not open for further replies.