DMT vs Sentetik noidler.

MrSung

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Hey Beyler, DMT bazlı alkaloidler ile İndollerden elde edilen Sentetik kannabinoidler (JWH) arasındaki potens veya Psikoaktivite açısından bazı genel farklar nelerdir?

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
663
Bunlar, kimyasal yapılarındaki ortak indole rağmen etki mekanizması ve psikoaktif etki açısından tamamen farklı maddelerdir.

DMT güçlü bir psikedeliktir, etkisi gerçekliğin bozulmasına, görsel halüsinasyonlara, ruhsal deneyime neden olur.

Sentetik kannabinoidler, tüm kannabinoidler gibi, CB reseptörlerini etkiler.
Psikoaktif eylem, psychedelics'ten farklı bir şekilde inhibisyon, rahatlama, gerçekliği değiştirme ile ilişkilidir.

Ancak aralarında bazı ortak özellikler vardır, örneğin, güçlü bir dumanınız varsa, o zaman psychedelic yolculuğa benzer bir durum olacaktır.

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Reaction score
50
DMT içermeyen baz kullanılarak dumanla elde edilen trip dozu yaklaşık 20-25 mg'dır
Tolerans yokluğunda, JWH018 ile psychedelic hislerin ortaya çıktığı doz yaklaşık 5-7 mg'dır.
Bu iki madde tarafından üretilen psychedelic his arasındaki fark çok büyüktür

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Bro 7add kannabinoid hakkında herhangi bir deneyiminiz var mı... önceki satıcım 7add olduğunu söylüyor ama hiç deneyimlemedim... sentetik kannabinoidler yapıyorum, güçlü noidlere ihtiyacım var... 5cl benim favorimdi... ama bu günlerde bulmak çok zor... sadece bir tane 7add mevcut... ne kadar güçlü ve buna değer olduğunu bilmem gerekiyor... Hollanda için gerçek güçlü noidler alma şansı var mı?

WillD

Expert
Reaction score
1,022
Bitkilere uygulanabilecek ilginç kısa etkili DMT analogları vardır. 5-MeO-DMT'nin kötü bir aday olmadığını düşünüyorum.

MrSung

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Tamam, kulağa çok ilginç geliyor, o zaman deney yapmak için iyi bir nokta olabilir.