DN satıcısı metamfetamini nasıl kaçırdıklarını ve yeniden kristalleştirdiklerini sır gibi saklıyor

Power

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Öncelikle meth, doğum günü kartları içinde ekmek kırıntısı kıvamında ezilerek ve ince Mylar gümüş plastiğe vakumla sıkıca kapatılarak kaçırılır, vakum plastik değildir çünkü röntgende görünür, karteller ve diğerleri methlerini dünya çapında bu şekilde göndermektedir.

Yeniden kristalleştirme yöntemiyle tekrar parçalara dönüştürülüyor:
Bir benmari kullanarak (çift kazan değil, çok tehlikeli) metanol ekleyin ve hafifçe ısıtın (metanol kokusundan dolayı falan kullanılır) ve ısındıktan sonra meth tozunu ekleyin.

meth karışımını kalınlaşana kadar ısıda çözün ve karıştırın, belirli bir kıvama geldiğinde meth tozuna 1/3 metanol kullanın Bain Marie'yi ocaktan alın ve hemen 4 sıcaklık ayarında bir buzdolabına yerleştirin, böylece bir gece sonra doğru soğuklukta olmalıdır kristallere veya parçalara ayırabileceğiniz büyük bir kristale geri dönmelisiniz, çıkarın ve kurumaya bırakın ideal olarak tüm buharlaşma gerçekleşene kadar buzdolabında bırakmak istersiniz.

Ben bir kimyager değilim ve bir insanın sahip olabileceği en temel kimya anlayışına sahibim, bu tekniği dünyanın her yerinden meth satan bir dark net satıcısı tarafından açıkladım.

Eğer bir kimyager iseniz bana bunu doğru anlayıp anlamadığımı söyleyin, eğer anlamadıysam lütfen düzeltin veya doğru işlemi açıklayın reklam Bu yöntemi henüz şahsen yapmadım