Diploterys Cabrerana'dan (Chaliponga) başarılı bir şekilde alıntı yapan var mı?

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
21
Chaliponga'dan N,N-DMT, 5Meo-DMT ekstrakte etmeyi planlıyorum, hangi tekniği kullanmalıyım? Bir asit/baz ekstraksiyonundan önce, bu durumda bitki materyali yapraklarda karıştırıldı ve sonra hepsi seyreltilmiş hidroklorik asitte 3 kez karıştırıldı, daha sonra baz olarak sodyum hidroksit ve çözücü olarak DCM veya kloroform kullanılarak kaynatıldı ve süzüldü. Sorum şu ki, bu bitkinin ekstraksiyonu konusunda deneyimi olan ve şu anda hala Psychotira Viridis ve Virola Theiodora'ya sahip olan var mı? Çözücü ile ilgili fikirler için de minnettarız.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
278
Oldukça sağlam bir doğal bileşik kimyası geçmişim var ve lisanslı bir biyolog / biyokimyacı olmama rağmen çalışmak istediğiniz bitkiler benim coğrafi bölgemde bulunmuyor, bu yüzden deneyimim yok ama size sıcaklık konusunda çok dikkatli olmanızı söyleyebilirim çünkü hatalarımın çoğu burada yapıldı (en azından triptaminlerle ilgili olarak). Ayrıca asit hidrolizi de bir tehlikedir, oysa bu bileşikler baza oldukça dayanıklıdır ve ısı 50C'nin altında olduğu sürece kolayca hidrolize olmazlar.

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
21
Her şeyden önce, bilgi sahibi birinin bu işe katılmasını sağladığınız için çok teşekkür ederim. İlk partimi çoktan batırdım bile...! Sanırım, az önce tarif ettiğiniz gibi, kaynatırken sıcaklık çok yüksekti. 85 C... Çözücü olarak DCM ile standart bir asit/baz ekstraksiyonu yaptım. 50 g'dan geriye 25 mg N.N - DMT kaldı. Benim için daha fazla verim vaat eden başka bir seçeneğiniz var mı?

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
21
İşte şu anki çalışmamdan bir analiz

Diploterys Cabrerana Charge.

Köken: : Loreto, Peru
Sonuçlar:
DMT %0,23