Met kristalizasyonu sırasında çok büyük kristaller elde etmek daha az saf bir ürün belirtisi gösterir mi?

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Aşağıdaki kılavuzu takip ediyorum: http: //bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ne-crystallization-and-ice-manufacturing.465/

ve aşağıdakileri okudum: Paradoksal olarak, kirli meth saf meth'ten daha iyi kristalleşir çünkü kristaller bir safsızlık parçacığının etrafında hızla büyüyerek güzel, büyük, sert kristaller oluşturur.

3 resim ekledim. Bunlardan ikisi, yukarıdaki bağlantıdaki yöntemi kullanarak kristalize ettiğimiz daha küçük ve daha net parçaları gösteren deneysel partilerimizden kendi çektiğimiz resimlerdir ve diğer fotoğraf, bir el ile aynı boyutta çok büyük parçalara örnek olarak internetten aldığım bir resimdir (siyah eldiven).

Bu kristalizasyon talimatlarına dayanarak, siyah eldivenli resimdeki kırıklar kadar büyük kırıklar alırsanız, bu ürününüzün saf olmadığı anlamına mı gelir? Resimlerimizden partilerimizin bundan daha yüksek saflıkta olduğunu söylemek kolay mı?

Attachments

• Gag9QHpCZl.jpg
    Gag9QHpCZl.jpg
    123 KB · Views: 39
  • 73A1tmSUYL.jpeg
    73A1tmSUYL.jpeg
    115.4 KB · Views: 31
  • Zyu0gt61EO.png
    Zyu0gt61EO.png
    220.8 KB · Views: 30

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
359
buz konusunda çok deneyimli değilim ama siyah eldivenli olan bana meth gibi bile görünmüyor (sadece boktan bir buz ama bana büyük bir kuvars parçasını hatırlatıyor). bazı parçalarınız gördüğüm diğerlerinden daha büyük, ama ALARM edilecek bir şey yok. ilk resimdekiler harika görünüyor! bana temiz görünüyor ama ben olsam ikinci bir görüş alırdım.

Bunlara gerçekten küçük parçalardan daha çok güvenirdim ^^;
Forumda satmayı düşündünüz mü?

whatshappening

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
15
Bu, büyümek için çok fazla boş alana sahip oldukları anlamına gelir. Büyük kristalizasyon kabı.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Metamfetamini siz yapmış olsaydınız bu doğru olmazdı ama bir yerden satın almış olsaydınız... evet bu metamfetamin değil... siyah eldivenli fotoğrafı kastediyorum, o metamfetamin değil