DON - etkinlik

Bigcrystal

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba benim adım noname ;)
Size DON hakkındaki fikrinizi sormak istedim Birkaç rapor okudum, ancak bir uzmandan objektif bir değerlendirme almak zor.
Alexander amfetaminlere benzer uyarıcı etkilerden bahsetmiş....
Bu ne anlama geliyor? Amfetamin sonrası gibi bir öfori var mı? Daha yüksek dozlarda görseller ve saykodelik etkiler var mı?

Birisi yorum yaparsa iyi olur çünkü reaktifleri boşa harcamak istemiyorum ;)

Brain

Expert Pharmacologist
Reaction score
270
Merhaba! DON'a gelince, orada amfetaminin klasik etkileriyle ilgili bir şey bulmanız pek olası değildir (psikostimülan etkiler değişen derecelerde mevcuttur).
Ne yazık ki, bu maddenin psikoaktivitesinin yanı sıra farmakolojik parametrelerini inceleyen herhangi bir çalışma bulunmamaktadır. Bununla birlikte, mevcut vaka ve rapor verilerini özetlemenin yanı sıra, molekülün yapısına, maddenin türevlerine ve diğer moleküllere benzerliğine dayanarak, etkileri hakkında bir sonuca varmak mümkündür.
DON için dozaj 3 mg ile başlamalıdır, eğer deneyimli bir kullanıcıysanız 4-5 mg ile başlayabilirsiniz (ancak daha fazla değil!). Gerçekten de DON, DOx sınıfından farklıdır. Süre genellikle yaklaşık 7-8 saattir ve hakim etkiler "hafif psikedelik etkiler" (2-3 mg dozunda), görsel ve işitsel halüsinasyonlar (5-10 mg dozunda) ve enteojenik ve psikostimülan etkilerdir.

Sentezlemeye karar verirseniz, D-enantiyomerini deneyin ve duygularınızı burada paylaştığınızdan emin olun.