Bu adam olmayın - Walter White özentisi daha başlamadan yakalandı

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
The Construction And Operation Of Clandestine Drug Laboratories kitabını okumak ona kesinlikle yardımcı olurdu.

Bir laboratuvar kurarken, acil bir durumda size kadar takip edilemeyecek bir yer seçmek kesinlikle önemlidir.
Ayrıca, gereksiz ya da ilgisiz kişilerin operasyonunuzdan haberdar olmasına izin vermek kendinizi daha yüksek bir riske maruz bırakır.

Bu adam tarafından yapılabilecek olası hatalar:

- Kendi adına prekürsör almak
- Kendi adına laboratuvar ekipmanı almak
- Laboratuvarın onun adına tescil edilmesi
- Diğer insanlara haber vermek (belki de yeni Walter White olduğu için övünüyordur, bilmiyorum)

Yani temelde birisinin yanlış yapabileceği her şeyi yanlış yaptı, doğru bir OPSEC'in ne kadar önemli olduğunu ne kadar vurgulasam azdır.

Aşağıdaki makaleler Almancadır, ancak İngilizceye çevrildiğinde okunması ilginç bir hikaye.

CLEARWEB UYARISI

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Reaction score
30
Tedarikçilere asla izlenebilir banka havaleleri yoluyla ödeme yapmayın! Bu tüm operasyonu mahvedebilir! o_O

Tedarikçilere kripto olmayan işlemlerle ödeme yapmanın ve aynı zamanda anonim kalmanın yolları bile var!

Dikkatli olun lol

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
9
Örneğin hangi yollar?

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Reaction score
30
Bir laboratuar oluşturmak için gerekli olan birçok ürün wallmart, amazon gibi büyük çevrimiçi depolardan satın alınabilir. Bu depolar genellikle herhangi bir benzin istasyonu ve/veya süpermarketten nakit olarak satın alınabilecek kuponlar sunmaktadır.

Başka bir yol da başkasının adına anonim bir banka hesabı açmak olabilir. Bu hesaplar da kolayca satın alınabilir. Doğru bankayı seçerseniz, hesabı yakındaki süpermarketlerden nakit olarak da yükleyebilirsiniz. Bu tür bir hizmet sunan banka hesapları kolayca bulunabilir.

Ayrıca, yasadışı bir operasyonda kullanılacak ekipman içeren paketleri ya çıkmaz bir adrese (yazıcı adresi) ya da yakın bir ülke veya eyaletteki bir postaneye göndermenizi öneririm. Bunun için ayrıca paketi anonim olarak almak için sahte bir isim kullanmanızı öneririm.

Yardıma ihtiyaç duyarsanız lütfen DM atın, böylece daha fazla tavsiye ile yardımcı olabilirim.

Saygılarımla, Gerald Cotten

MrSung

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
@Gerald Cotten, Tedarikçilere kripto olmayan işlemlerle ödeme yapmanın ve aynı zamanda anonim kalmanın yolları bile var!
Lütfen detaylandırabilir misiniz?

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Reaction score
30
Lütfen bu yazı içerisinde AKWA kullanıcısına gönderdiğim cevaba bakınız.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Walmart'a gidip nakit para ile yeniden yüklenebilir bir visa/MasterCard/American Express satın alabilirim ve mağazada nakit para ile üzerine para yükleyebilirim. İnternete girip istediğim ismi yazabilirim ya da hiç isim yazmayabilirim.

MrSung

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Kulağa hoş geliyor, bu seçeneği hiç düşünmemiştim,@Frit Buchner

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Reaction score
45
Ezzocard başka bir seçenektir, kartlarda özel isim ve adres bulunur ve çevrimiçi kripto ile satın alınabilir.

View previous replies…

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
Bunu buraya eklediğiniz için teşekkürler, ben de böyle bir şey arıyordum

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Harika! Teşekkürler m8! Bu beni yakalanmaktan kurtarabilir!

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
16
Ne zaman bir şeyler yapmak istesem, bana ücretsiz reaktifler vermeleri için onları kandırabileceğim güvenlik açıkları olan web siteleri bulmaya çalışıyorum. Bunu yapmak için harika bir yol ancak sosyal mühendislik ve web sitesi istismarı hakkında bilgi sahibi olmanız gerekiyor.
İyi bir hacker ve kimyager olmak bazen işe yarıyor :)

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Bence risk açısından uzlaşmak zorundasınız. Bazen uzun vadede size delicesine yardımcı olacak bir şey için risk almaya değer.

Eğer hiçbir şeyi riske atmazsanız hiçbir yere varamazsınız. Sadece boktan cam eşyalar, boktan kimyasallar ve bunların hepsini kat kat daha pahalıya alırsınız.

Bunu yapmanın mükemmel yolu, tüm operasyon için bir kapak hikayesi oluşturmaktır. Gerçekten meşru görünen ve şüphe durumunda kullanılabilecek bir hikaye. Bu, bu örtbas hikayesini oluşturmak için çok çalışmanız gerektiği anlamına gelir, ancak zamanla bu sizi çok fazla güçlükten kurtaracaktır. Bana güvenin.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
İdeal olarak, örtbas etmek için bir hikaye anlatmanız gereken biriyle tanışmak bile istemezsiniz :)

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
I
Bence yakalanmasının en olası nedeni sizin de bahsettiğiniz gibi başkalarına hava atmak.

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
"
22 yaşındaki gencin bodrum katında patlayıcı madde laboratuvarı vardı

Tirol polisi büyük çaplı bir amfetamin ticaretini engelledi. Müfettişler, Innsbruck'ta kendi laboratuvarında yasadışı olarak amfetamin üretmeye ve daha sonra satmaya çalışan 22 yaşındaki bir kişiyi tutukladı. Polisin Salı günü yaptığı açıklamaya göre, adam bazı sorgulamaların ardından serbest bırakıldı.

Soruşturma tamamlandıktan sonra serbest bırakılacağı belirtildi. 22 yaşındaki genç, uyuşturucu işine girmek için Çin'den ekstra laboratuvar ekipmanı ve kimyasallar sipariş etmişti. Başlangıç malzemeleri ile 45 kilograma kadar amfetamin üretebilirdi. Federal Kriminal Dairesi'nden ve Tirol polisinden uzmanlar, bu malzemeleri laboratuvar olarak kurulan kiralık bir bodrum odasında güvence altına aldı. Kimyasallar son derece patlayıcı olduğu için risk de yok değildi.

Polise göre, zanlının 2012 yılından beri MDPV'yi ticari olarak aktardığı kanıtlandı. Sorgulamalar sırasında 22 yaşındaki zanlı "yasadışı amfetamin üretimi ve ticaretinde büyümek istediğini" itiraf etti. Buna ek olarak, test amacıyla küçük miktarlarda amfetamin üretmiş ve bunları tüketicilere aktarmıştı."

Patlayıcı kimyasallarla ilgili saçmalık nedir? Yanıcı ve dolayısıyla patlamaya müsait kimyasallar mı? Kimin aklına gelirdi ki? :eek: Cidden ödümü kopardılar. Neden amfetamini yanıcı/patlayıcı kimyasallar olmadan kendileri yapmaya çalışmıyorlar? Acınası bir şekilde başarısız olmalarını izlemeyi çok isterdim.

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
156
Küçük G dürüsttü, 3-5 yıl alacak

View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
En güzel kısmı ise laboratuvarının resimleri. Bu büyüklükte bir üretim için kesinlikle hiçbir ekipmanı yokken neden 45 kg hız için öncül siparişi verdi? İnsanlar... lütfen sadece gerçekten ihtiyacınız olanı sipariş edin 😑