Posta yoluyla ilaçlar

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
28
Merak ediyorum da, satıcılar içinde uyuşturucu olan paketleri postayla nasıl gönderebiliyorlar ve sadece toz değil, mantarları veya sıvıları nasıl saklıyorlar?

Bunu yapmak niyetinde değilim ama aklıma takılan bir soru var.

Hangi teknikleri kullanıyorlar?
Bazılarının paketlerin üzerine sirke ve biber serptiğini ve alüminyumla sardığını biliyorum.

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
64
Bu soruyla ilgileniyorum. Umarım bazı profesyoneller cevap verir.

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
alüminyum bunu daha şüpheli hale getirmez mi? o zaman bir şey sakladığınız çok açık. ama bilemem, daha önce hiç ilaç postalamadım.

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
64
Bazı insanların malları alüminyumun içine sakladığını ve daha sonra alüminyumu şampuan dolu şişeye (popüler marka) koyduklarını biliyorum ama işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum, hiç denemedim

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
28
Birçok kişi alüminyumun X ışınlarını engellemeye yardımcı olduğunu söylüyor ama ben bunun bir efsane olduğunu düşünüyorum
Kurşun, 11400kg/m³ yoğunluğu nedeniyle X ışınını engellemeye yardımcı olur, ancak alüminyum sadece 2700kg/m³'e sahiptir, bu yüzden işe yaramaz olduğunu düşünüyorum
sadece uyuşturucu sarmak için iyi

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
64
X ışınını engellemek için daha iyi bir fikriniz var mı?

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
11
Saçmalık! Alüminyum folyo röntgeni engellemez.
Uyuşturucunuz organik moleküllerden oluşan bir yığındır. Organik, x-ışını üzerinde metalden farklı görünür ve ayırt edilebilir.
x-ışınını engellemek istiyorsanız, uyuşturucunuzu benzer bir organik enveronmentin içine daldırarak masum bir şey gibi görünmesini sağlamalısınız. ancak bu noktada duruyorum çünkü kendi gizli yöntemlerimi ifşa etmek istemiyorum.

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
28
!!! Bu bilgiyi sadece şimdi buldum, bu yüzden biraz test yapın ve kendi araştırmanızı yapın Uyuşturucunuzu veya başka bir şeyi yok ederseniz sorumlu değilim !!!

Kalay, antimon, tungsten, bizmut X ışınlarını engellemek için iyidir ama kimse bunu uyuşturucuyu saklamak için kullanmaz, bu yüzden daha iyi bir şey buldum;

Bir şirket hastanelere X ışınlarını engellemek için kaplama yapıyor.
Baryum sülfat kullanıyorlar, bunu ucuza satan bir Fransız web sitesi buldum (15€/5kg)
(sentez için kullanabileceğiniz başka ucuz kimyasallar da satıyorlar)

Kendi kaplamanızı yapmak için 5 kg baryum sülfat ve 2 litre su kullanın

!!! Kuru kaplama kırılabilir mi bilmiyorum, bu yüzden paketinizi lekelemeden önce deneyin !!!

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
64
Yardım için teşekkürler, test edeceğim

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
28
Bana geri bildirim verin pls

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Araştırma için TEŞEKKÜRLER @HewHiSt, çok takdir ettim! Bugün bu şirketle iletişime geçeceğim.

Fransızlar şimdi benim için birçok kez bir debriyajda geliyor lol

Moonless

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Sıvı basittir, dolu bir şampuan sarma şişesi, bir nemlendirici

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
64
Bu kadar mı? Sadece şampuan dolu bir şişe mi?

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
28
Bence evet basit
Şampuan veya diğer kozmetik ürünleri kullanabilirsiniz

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
güzel sorular, ben de merak ediyorum

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Reaction score
21
Bir keresinde yepyeni boş bir boya kutusu içinde bir miktar teslim edilmişti. Boya kutusunun içinde vakumla kapatılmış poşetler vardı.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Bir keresinde bir paket tohumu "Sahte bir bahçecilik kulübüne hoş geldiniz" mektubuyla gizleyen biri olmuştu. Ya da benzer şekilde bir yemek şirketinden baharat paketi siparişi. Ürünü içine koymak için kullandıkları bir kalem kutusu gibi bir şey içeren çocuk oyuncakları aldım ve sonra paketi tekrar kapattım. Bunun bir sürü yolu var. Sadece bir kılık değiştirmeye ihtiyaçları var. Bir dolar mağazası bu tür şeyler için çok önemli.

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Paketinizi köpekler tarafından tespit edilemez hale getirmenin bir yolu var mı?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Köpekler kokuya güvenir, bu yüzden birden fazla kez mühürleyin, dışını yıkayın, ilaçları ondan uzak tutun. Kokuyu örtmeyi deneyebilirsiniz, ancak köpekler bazen kahve veya diğer güçlü kokulara karşı alarm vermek üzere eğitilirler, bu nedenle herhangi bir koku üretmemek tercih edilir

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Gümrük resimlerine ve röntgenlerine bakarsanız, bilgisayar destekli kaçakçılık dedektörleri vardır. X-ışını yoğunluğuna bakarak bir şeyin neyden yapıldığını söyleyebilirler ve alüminyumu çelikten, kurşunu ECT'den ayırt edebilirler. Postanın içinde bir şey saklayan büyük metal bir şeyi görmek zor değildir. Onu saklamaktansa benzer görünen iyi huylu bir şey olarak adlandırmak daha iyi bir seçenektir.

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
42
Deals
1
X Ray dönemini yenemezsiniz. Bu mümkün değildir. Işınların paketin içindekinin yapısını ortaya çıkarmasını engellemeyi başarsanız bile, büyük bir boşluk göreceksiniz. Bu daha da şüpheli bir durum. Herhangi bir ülkenin her paketi taraması imkansızdır, paketleri rastgele ve evraklara göre seçerler. Ülke, ürünün beyanı, gideceği adres gibi şeylere bakarlar. Hızlı görsel inceleme x-ray'den çok daha fazla yapılır. Köpekler yaygın olarak kullanılır.