kuru hız macunu

mubali

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
nasıl kurutulur
Amfetaminler
macunda hız?

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Reaction score
21
Sadece sıvıyı hızlı macundan çıkarın ve petri kabına koyun ve güneşin parladığı yere yerleştirin

mubali

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
400gr kurutmak istiyorum!

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Reaction score
21
Daha sonra tabağa yerleştirin.

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Önce kiri bir litre asetonla, daha iyisi 2 litre ile durulayın, ardından süzün ve süzüntüyü ılık suda çözün.
pH değerini ölçün, değer hafif asidik olmalıdır, değilse bir damla hidroklorik asit ekleyin. Suda çözünmeyen her şey filtrelenebilir ve atılabilir.
Daha sonra her şeyi 3 kez petrol eteri ile yıkar ve atarız.
Daha sonra pH>13 olana kadar NaOH ekleriz. Üstteki yağlı faz amphe freebas'tır. Bunu ayırıyoruz ve alt fazı 3 kez petrol eteri ile yıkıyoruz, ekstraktları ve freebazı birlikte boşaltıyoruz, topaklanmayı durdurana kadar MgSO4 ekliyoruz ve 4 saat boyunca dondurucuya koyuyoruz.
Daha sonra MgSo4'ü süzeriz ve petrol eterinin havada buharlaşmasına izin veririz, kalan freebazı bir behere asetonla yıkarız, 1:5 H2SO4: IPA çözeltisi hazırlarız ve pH 6-7 arasında olana kadar behere damla damla ekleriz.
Çökelen Amphe sülfatı süzüyoruz ve asetonun buharlaşmasına izin veriyoruz. Bunu tartabilir ve yine nasıl kazıklandığınıza sinirlenebilirsiniz, ancak macun bokunu tüketmenin başka yolu yok.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,735
Deals
1
Bu iyi bir tavsiye. Ne yazık ki A/B ekstraksiyonundan sonra kafein orada olacaktır. Soğuk su çözeltisi ile kafeini amfiden ayırabileceğinizi okudum. Bir çeşit dondurma. Amph ve kafein karışımını suda çözmeli ve 2-3 * C'ye kadar soğutmalısınız. Kafein çökelirken amf sülfat suda kalacaktır. Daha sonra, kafeini filtreleyebilir ve amph elde etmek için suyu buharlaştırabilir veya bu suyla A / B ekstraksiyonu yapabilirsiniz.
Not: Bunu denemedim ve tüm kafeinin giderileceğinden emin değilim. Muhtemelen nihai üründe kafein izleri olacaktır.

Last edited:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Bu yolu biliyorum, sıcak su kullanmak daha iyi ama sadece her şeyi çözmek için ihtiyaç duydukları kadar, sonra soğumaya bırakın.
Ne kadar uzun beyaz lifler oluştuğunu ve bunların gittikçe arttığını gözlemleyeceksiniz, belki o kadar fazla ki sadece bir bulamaç elde edersiniz, bu tüm kafeindir, süzün ve kalan suyun buharlaşmasına izin verin, kalıntı amfetamindir.

Ve art arda hangi saflaştırma yöntemini kullanırsam kullanayım, TLC analizinde her zaman kafein görünüyordu, artık tamamen çıkaramıyorsunuz.

mubali

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Paylaşabilmek için kuru istiyorum!
Bunu evimde yapamam!

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Paylaşmadan önce bu atığı temizlemeniz gerekir.
Sadece havaya açık bırakın, çözücü kendiliğinden buharlaşacaktır, ancak 400 gram ile daha uzun sürer.
Ama temizleseniz iyi olur, bunu size söyleyeyim.

mubali

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bunu ben yapacağım

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
bu yüzden suya amfetamin eklediğimde ph keskin bir şekilde asit olmalı ???? korkuyorum @ ph 8 -7 çok fazla eklediğimde düzeltmek için biraz amin depolamam gerekiyor. ama bugün ph'ı test ettiğimde kağıdı güzelce değiştirmedim (bunun ph7 olduğunu düşünüyorum) bir gram kuruttuğumda bardağa koydum ve ph yine musluk suyunda bazikti... ama biraz ranja eklendi ve içiyorum. sanırım biraz uyumaya ihtiyacım var

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Amfetamin mister değil, temizlemek istediğimiz kirli hız macunu. Eğer kiri çözücüden çıkarmak istiyorsanız, pH=3 olacak şekilde yapmalısınız. Saf amfetamin sülfat nötrdür, kokmaz, burnu yakmaz veya tahriş etmez ve tadı hafif acıdır.

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
ah siktir dostum, konunun geri kalanını okumayı öğrenmem gerekiyor, tamamen haklısın, sadece aseton wasj'yi bu miktarla atladım