Hollandaca hızlı macun kokusu

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Reaction score
67
Gerçek saf Hollandalı hız macununun ne olduğunu bilen herkese sorum var
Çok güzel kokan ince beyaz kremsi bir macunları var.

Bu kadar güzel kokmasını sağlayan şey nedir?
A yağını asitle dönüştürdüklerini ve macun elde ettiklerini biliyorum, ama neden hala bu kadar güzel kokuyor?

P2np al/hg indirgenmiş A yağımı macuna dönüştürmeye çalıştığımda o güzel bağımlılık yapan kokuya sahip değildi

Peki cevap nerede yatıyor? "Onların" (Hollanda) hız macununun bu kadar güzel kokmasını sağlayan şey nedir?
Yoksa bu sadece yapılabilecek en saf A yağını yapmaları ve daha sonra bunu en saf Metanol ve Asit ile dönüştürmeleri mi?
Ya da cevap neyin içinde yatıyor?

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Reaction score
67

ASheSChem lütfen bu saçmalığı kes çünkü neden bahsettiğini bilmiyorsun, çünkü hayatında saf Hollanda macunu yemediğin çok açık.
Mallarını saflaştıran ve kalitesini düşürecek hiçbir şey koymayan insanlar da var, çünkü bu politikayla ne yaptıklarını biliyorlar!
Saf Hollanda macunundan bahsediyorum, kafeinle aya kadar dövülmüş boktan %5 hızlı macunlardan değil.
Eğer saf malın kokusunun ne olduğunu bilmiyorsanız lütfen bu tartışmanın dışında kalın.

Ne konuştuğumu bilen insanlar var ve belki onlar bu konuya ışık tutabilirler.

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Reaction score
161
Tamam... Hollanda sınırına yakın bir yerde yaşamama ve düzenli olarak almama rağmen (25 yıllık parti...) ama gerçeği siz biliyorsunuz, ben değil

Yine de iyi günler

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133
Sanırım burada okuduğum gibi hemen hemen herkesin kullandığı aseton yerine a-yağ ile metanol kullandıkları için.

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Reaction score
67
Size kaba davranmak istemedim, ancak dışarıda kafein macunundan başka bir şey olmadığı gibi bir tavırla geldiniz.

Lütfen daha fazla bilgi sahibi olan insanlar, göndermekten çekinmeyin

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Reaction score
161
şahsen... amfetamin sülfat kullandığımdan beri Hollanda hızıyla hiç de aynı yükseklikte olmadığını fark ettim

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133
Bu aptalca bir soru değil çünkü ürününüzü satmak istiyorsanız bu önemli.
İnsanlar bunun hakkında konuşur ve eğer taze bir kokunuz varsa iyisinizdir.
aseton daha çok boya gibi kokuyor (deneyimlerim)

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
Kendiniz görün, biraz kuru aseton alın (damıtılmış veya bir kurutma maddesi üzerinde kurutulmuş) ve o Hollanda macunundan biraz çözün, ne kadar kaldığına bakın ve oradan başlayalım.
Çoğu zaman amfetamin laboratuarları kafein miktarıyla yakalanır, bu da kaynağında kesildiğini gösterir. Sokak uyuşturucularının %70'i kafein içerir, diğerlerinin ne ile kesildiğini Tanrı bilir.

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Siz de çok güzel yaktığı için burnunuzdan kimyasal kir emmeyi seven insanlardansınız, değil mi?

Şimdi ciddileşelim.

Amfetamisülfat muhtemelen amfetaminler içinde tüketebileceğiniz en saf olanıdır, çünkü kafanızdaki her şeyi yakıp yok eden A-oil'i burnunuza çekemezsiniz. Amfetamin sülfat, bir öğütücü ile ince bir şekilde öğütüldüğünde, beyaz, kesinlikle kokusuz ve çok acı bir tada sahip ince bir tozdur. Bu konuda hepimiz hemfikiriz, aksini söyleyenler bir mağaraya girmeli ve bir daha asla çıkmamalıdır.

Şimdi söyleyin lütfen, yağlı bir macunun nesinin özellikle saf olması beklenir? Çamur belki %15-30 amfetamin sülfat içerir, geri kalanı laktoz, kafein, çözücüler ve üretici tarafından yağdan temizlenmemiş sentez çamurudur, macun karıştırıcılarından bahsetmiyorum bile.
Tüm bu pisliği oraya dökmek ve karıştırmak yerine doğru yapsaydınız asla macun haline gelmezdi. O yüzden lütfen şu lanet satıcı muhabbetini bırakın... gerçek saf Hollanda hız macunu.... kıçımla gülüyorum...
Bunlar, iyi hızın gerçekten güzel kalp çarpıntısı, hareket etme dürtüsü ve burunda yanma hissi verdiğine inanan insanlar.
Onları burada bulamazsınız, çünkü zaten bilgilendirilmişlerdir.
Sıcak su öneririm, sonra süzün ve buzdolabına koyun, sonra kafeinli karışımına bakabilir.
Amfetamin sülfat hala çözelti içinde olacaktır. :D

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Reaction score
67

Ne yazdığımı anladınız mı? Çünkü ne istediğimi okumamışsınız gibi görünüyor!
MACUNLARINDAKI O GÜZEL KOKUYU NEYIN YAPTIĞINI SORDUM!
Çünkü zaten uzun zamandır bildiğim amatör şeyleri yazmışsınız
Ve bahsettiğim Hollanda saf hız macunu sadece şunları içermelidir: Metanol, biraz reaksiyona girmemiş Sülfürik Asit ve Amfetamin Sülfat

BIR YAĞI SÜLFATA DÖNÜŞTÜRDÜĞÜNÜZDE MACUN OLUR; YANI HAYIR, IÇINE BOK DÖKMEZSENIZ ORADA BOK YOKTUR!!!
Eğer yazacak daha iyi bir cevabınız yoksa, lütfen bu konudan uzak durun çünkü cevabınız sorduğum sorunun %1'ine bile yardımcı olmadı.

Yani soru hala duruyor!

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Kendi yaptığım A-oil'den hiçbir safsızlık olmadan sadece amfetamin sülfat elde ediyorum ve hiçbir şey gibi kokmuyor. Bu saflıktır dostum. Gönderinizi okudum ve size hız macununuz ve neyin gerçekten saf olduğu hakkında doğruyu söyledim.
Siz sözde profesyoneller ürünün temizliği hakkında hiçbir fikre sahip değilsiniz ve bu nedenle satmak için içine pislik atıyorsunuz. Koku ve tat, sentezin bir yan ürününden, sözde safsızlıklardan gelir, bu size zaten bir kez söylendi, bir uzman tarafından onaylandı ve şimdi kirli iğrenç çamurunuzla daha fazla iyi şanslar.

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Reaction score
67

Hiç tanımadığınız insanlara hakaret ediyor ve satmadıkları bir şeyin içine pislik attıklarını söylüyorsunuz.
Saf kuru sülfat gerçekten hiçbir şey kokmuyor, belki sadece biraz kedi sidiği AMA macunun kokusu var ve saf macunun sizin koklamadığınız belli olan bir kokusu var
Ne hakkında konuştuğumu bilmediğiniz için, o mesajlarınızda kendinizle yaptığınız bu tartışmayı sona erdireceğiz.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411

ChingShih, kes şunu. Kendini utandırıyorsun. Kimya çalış. Çözücüleri kurutulmuş amfetamin suphate renksiz, kokusuz, acı tatta, kuru ve beyaz bir tuzdur.
Eğer macunsa, çözücülerden dolayı hala ıslaktır ve ağırlığının bir kısmı amfetamin değil, buharlaşmamış çözücüler olacaktır.
Eğer bir kokusu varsa, bu hala kimyasalın içinde bulunan veya içine konulan yabancı maddelerden veya katkı maddelerinden kaynaklanmaktadır.
Bu basit bir gerçektir, bununla yüzleşin ve size bunu anlatmaya çalışan insanlara hakaret etmeyi bırakın.

Amfetamin macununun daha önce denediğiniz diğer amfetamin formlarından daha güçlü olduğunu deneyimliyorsanız, bunun nedeni daha önceki tozların bu maddeden daha yüksek oranda kesilmiş olmasıdır. Ya da tamamı veya bir kısmı metamfetamindir.
Parti günlerimde denediğim en güçlü amfetamin formlarından biri, bir süre ortalıkta dolaşan kahverengi, polimerize bir yapışkandı. Şimdi bunun boktan bir şey olduğunu biliyorum: kötü üretilmiş ve kötü saflaştırılmış ham amfetamin. Ama muhtemelen o zamanlar ortalıkta dolaşan çoğu uyuşturucudan daha konsantre bir maddeydi. Yine de boktan bir aşçıdan çıkan boktan bir şey olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Bahsettiğiniz kokuya gelince, belki de onu tarif etmeye çalışmalısınız? Amaretto likörünü andıran bademimsi bir kokuysa, reaksiyona girmemiş benzaldehittir. Orta Doğu'daki kadın parfümlerini veya umumi tuvaletleri andıran çiçekli bir kokuysa, reaksiyona girmemiş P2P olabilir ve bu böyle devam eder.

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Böyle bir şey yok, anlayın ki sonunda, bunu arkadaşça komik bir şekilde denemek istedim, ama muhtemelen saldırıya uğramış hissettiniz, bunun için üzgünüm, ancak bilgilerin çoğu saklanıyor, aksi takdirde kir satmazdı. Karanlık tarafa gelin, kurabiyelerimiz ve saf ürünümüz var ;)

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Reaction score
67
Hepiniz bunu yanlış anladınız - çünkü hız macununun saf amfetamin olduğunu düşündüğümü sandınız ama öyle olmadığını biliyorum
Hepiniz benim biraz hızlı macun ya da kafein dolu hızlı macun koklayan bir amatör olduğumu düşünüyorsunuz, ama yanılıyorsunuz
Saf amfetamin sülfatın ne olduğunu biliyorum, bu yüzden siz "uzmanlar" için bana bunu açıklamanıza gerek yok

Hollanda hız macununda bahsettiğim koku, bahsettiğim şeye en yakın karşılaştırma olarak A-yağ kokusudur.
Muhtemelen A-yağ ile birlikte Metanol kullanıyorlar çünkü A-yağ kokusu macunlarında hala çok güçlü kalıyor
Ve gerçekten güzel kokuyor, aseton, toluen ya da başka bir çözücü gibi değil

SO @Pennywise ve @DocX cevaplarınız için teşekkür ederim, herhangi bir şekilde hakaret hissetmediğimi veya başkalarını aşağılamadığımı bilin :)
Bu tamamen tartışmadır ve normal insanlar gibi tartışabilir ve deneyimlerimizi paylaşabilir ve sorular sorabiliriz

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
Kendi sorunuzu kendiniz cevapladınız, muhtemelen "a-yağı "nın hava ile reaksiyona giren bozunma ürünleri, ki bunlar yukarıda da belirtildiği gibi safsızlıklardır, hiçbir şekilde temizlemeyin ve o kokuyu alırsınız, bu kadar basit, eğer saflaştırmak istiyorsanız o zaman "lezzet" sadece temizlemeyin, bunu sonra yapmak ekonomik veya pratik olarak mantıklı değil, en azından benim görüşüme göre, doktora konum A-yağından yapılan saf Hollanda macunuydu, bu yüzden neden bahsettiğimi biliyorum 😂

Netflix

Don't buy from me
New Member
Reaction score
52
Apaan'dan veya şimdi bmk glicydate'den hız yaptılar Hollanda'da hiçbir vücut p2np kullanmıyor daha iyi ve daha hızlı bir yol var ve doğru hiçbir vücut 1/l a-oli 1kg hızdan yapılmadı ama 4kg veya 5kg kafeinle karıştırıldı çünkü biznes basit herkes üründen maksimum para kazanmak istiyor