Pse'yi kolayca çıkarın.

Abo rmmanteen

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
"Klarinler birçok ülkede reçetesiz satılmaktadır, ancak yeni başlayanlar için saf psödoefedrin elde etmek dolgu maddeleri ve bağlayıcılar gibi safsızlıklar nedeniyle zor olabilir.

İşte basitleştirilmiş adımlar:

1. İki Claritin tabletini ezin.
2. Ezilmiş tabletleri bir şişeye koyun ve buhara maruz bırakın.
3. Psödoefedrin ve loratadin buharla karışacaktır.
4. Kirlilikler cam kapta kalırken psödoefedrin loratadin ile birlikte damlayacaktır.
5. Loratadin ile birlikte saf psödoefedrin bazı elde etmek için suyu buharlaştırın."

Bu işlemin sadece eğitim amaçlı olarak profesyoneller tarafından yapılması gerektiğini ve uygun izin olmadan ilaçlardan ilaç elde etmenin yasadışı ve potansiyel olarak tehlikeli olduğunu vurgulamak önemlidir.

Attachments

• IMzWl6oKyB.mp4
    5.5 MB · Views: 88

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
31
Merhaba efendim, bunun mümkün olduğundan emin misiniz? Bu deneyi yaptınız mı? Efedrinin su buharı tarafından alınabilmesi için serbest halde olması gerekir. Psödoefedrin hidroklorür su buharı tarafından dışarı çıkarılmayacaktır.

Abo rmmanteen

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
(Merhaba kardeşim,
Arkadaşlarımdan biri bana bu yöntemden bahsetti
ve bana bazı klipler gönderdi.
Henüz denemedim ve doğruluğunu teyit edemedim.
İyi bir kimyager değilim,
ama mümkün olduğunca yardım etmek istiyorum
çünkü birçok insan zorluklarla karşılaşıyor
bir meth yapımında .

Şimdi elimde (Lorinase) pse 60 ml sıvı var.
Bu yöntemi kendim deneyerek doğruluğunu teyit edeceğim ve resimleri de belgeleyeceğim :)

Attachments

• I0tVabOnXC.jpeg
    I0tVabOnXC.jpeg
    1 MB · Views: 24

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
31
Denemenize gerek yok, sonuç alamayacaksınız. Efedrin sadece serbest halde su buharı ile damıtılır. Bu sadece zaman kaybıdır.

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
31
Sıvı ilaçlardan psödoefedrin elde etmenin bir yolu yok, ancak A/B yöntemini kullanmanın mümkün olması gerektiğini düşünüyorum. Sıvı ilaca polar olmayan organik çözücüler ekleyin - organik fazı ayırın - sıvıya seyreltik asit ekleyin - filtre edin - PH10'a alkali ekleyin - özütleyin - kurutun - havalandırın - filtre edin.