Enerji Kontrolü - sorgulanabilir hizmet, zaman ve para israfı???

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Zarar azaltma alanında ve güvenlik konusunda Energy Control ile işbirliği yapmak için birkaç girişimde bulundu. Şüpheli olmaktan da öte.

Her şeyden önce, sonucunuzu almak için sevkiyat tarihinden itibaren en az 3-4 hafta ve teslimat tarihinden itibaren 2-3 hafta beklemeniz gerekir. İlk numune teslim tarihinden itibaren 3 hafta sürdü, bu biraz aralığın dışında. Ürün biraz gri ve sonuç şüpheli - oldukça saf mdma için %87.
Emin değilim, numune kristal bir parçadan alınmış olabilir, bu yüzden - şüpheli ama tamam.

Bir sonraki sefer aynı banyodan iki numune gönderildi. Her ikisi de asetonda ilk yeniden kristalleştirmeden sonra toz formunda. Sonuç biraz daha hızlı, ancak "yaban mersinli turta" kadar hızlı değil)))

İlk numune, hafif gri bir tozdu ve bana aynı %87'lik sonucu verdi. Yine, hahaha.
Bu partiden hazır kristaller.
37QSOWY5wl

Daha sonra, baz ekstraksiyonu için önceki partiden bir miktar toz alınmıştır. Baz ekstraksiyonu yapıldı Saf şeffaf baz elde edildi ve saf beyaz kristaller elde edildi. Serbest baz ağırlığına göre ağırlık kaybı - %8.
Bu partinin baz ekstraksiyonundan sonra kalan su.
SmHqPeZ58k

Örnek gönder. Sonuçları karşılaştırmak ve bu tür bir ürün için baz ekstraksiyonunun gerekliliğini tahmin etmek istiyordum.
Sonuç - %87. Tekrar değil ama her zaman, hahahahahaha.

Böyle bir eşitliğin sebebi nedir bilmiyorum, ancak bu ilaç testi hizmetini, özellikle zaman aralığı göz önüne alındığında, çok şüpheli hale getiriyor

Last edited:

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Reaction score
30
alpha 2 makinesini kullanıyorlar, bu ilaçları test etmek için çok iyi bir makine, arkadaşım Çin'den kimyasallar geldiğinde bunu kullanıyor çünkü kimyasalların ne kadar saf olduğunu bilmesi gerekiyor.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Ben sadece gerçeği yazıyorum. Ve bu gerçek onu sorgulanabilir kılıyor. Belki @Chem-Safe bazı yorumlarda bulunabilir. Bakalım

Chem-Safe

Chem-Safe - Energy Control
Reaction score
25
Merhaba, siparişinizi inceledik.

SSS bölümünde aşağıdaki hususlar açıkça belirtilmiştir.

JN9ZYgdz6j

Bu nedenle, 2-3 hafta 7-21 günlük bekleme süresine denk gelmektedir.

Kristaller hakkında söylediklerinizle ilgili olarak, numuneyi bu formatta gönderdiyseniz analizin doğru olmaması mümkündür. Bu nedenle numunenin homojenize edilmesi gerektiğini önceden tavsiye ediyoruz.
19ZILscCrW

Sonucun sorgulanabilirliği hakkında söylediklerinize gelince.

1. İnsan hatasının marjı olan %5 ile %10 arasında bir hata payına sahibiz.
  2. Bir örneklemde aynı sonucu elde etme olasılığının verilerin dağılımına göre değiştiğini unutmayın. Elde ettiğiniz sonuç ortalamaya ne kadar yakınsa, sonucun tekrarlanma olasılığı da o kadar yüksektir. Ortalaması %82 ve standart sapması %13,84 olan bir yüzde dağılımına sahip olduğunuzu göz önünde bulundurarak, aynı yüzdeye sahip iki örnek elde ederken hangi değer aralığının daha olası olacağını analiz edebilirsiniz.

Xm3sF4lwdo
  3. Bu nedenle, iki numune analiz edilirse, aynı yüzdeyi elde etmenin en olası olduğu sayı aralığı ortalama %82 civarındadır ve her iki tarafa da yaklaşık bir standart sapma uzanır (%68,16 ila %95,84). Bu, verilerin ortalama etrafında yoğunlaşması nedeniyle iki ardışık örnekte aynı sonucu elde etme olasılığı en yüksek aralık olacaktır.
Başka bir deyişle, bu şüpheli bir sonuç değil, olası bir sonuçtur.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Analizin hassasiyetini artırmak ve hata olasılığını azaltmak için bir numunenin birkaç analizini mi yapıyorsunuz?

Chem-Safe

Reaction score
25
Duruma göre değişir, "in situ" analiz yaptığımızda (festivaller veya daha güvenli tüketim odaları) FTIR kullanırız. Daha az mali desteğe sahip delegasyonlarımızda ise TLC gibi daha az hassas ve ilkel teknikler kullanılıyor.

Tespit edemediğimiz durumlarda ise diğer ekipmanların bulunduğu Hospital del Mar'ın araştırma laboratuvarına gönderiyoruz (uluslararası hizmetlerden alınan numuneler doğrudan buraya gönderiliyor).

• Maddeler MDMA, 4-MMC, 3-MMC, 2-MMC, 2C-B, MDA6-APB, 4-FA veya alprazolam ise: GC/MS + UV-Vis.
  • Bir kurutma kağıdı veya damlacık içinde LSD varsa: HPLC-UV + GC/MS
  • Isıya duyarlı maddeler için: LC/MS
  • Daha yüksek hassasiyet gerektiren maddeler için (fentanil) GC/MS + LC/MS
  • M, speed ve meth enantiyomerleri: GC/MS + kiral kolon

Genel olarak, %5'e kadar bir aralık olduğunu ve bazı durumlarda, özellikle çok sık analiz edilmeyen veya yüksek oranda tağşiş edilmiş maddelerde daha küçük bir hata elde edildiğini biliyorum. Ayrıntıları bilmemekle birlikte, EMCDDA sonuçlarımızı kendi resmi rapor ajanları kadar geçerli kabul etmektedir. Bununla birlikte, gözden kaçırdığım başka ayrıntılar ekleyebilmeleri ihtimaline karşı soruyu analiz ekibine ilettim.

Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Başka bir deyişle, çocuklar, bu basit falan filan insan hatası falan filan ve toplamda 360 EUR'yu boşuna ödedim. Harika hizmet için çok teşekkürler.

Elbette bu tartışmalı bir sonuç ve asıl soru şu: "TLC kullanarak aynı hata payına sahip sonucu ücretsiz olarak elde edebiliyorsam, %5-10 hata payına sahip bir numune testi için neden 120 EUR ödemem gerekiyor?"

Chem-Safe

Reaction score
25
1. Her insan çabasında bir hata payı vardır. Laboratuvardaki insan hatası payı, yapılan testlerin türü, prosedürlerin karmaşıklığı, ekipmanın kalibrasyonu, laboratuvar personelinin eğitimi ve becerileri ve çalışma koşulları dahil olmak üzere çok sayıda faktöre bağlı olarak önemli ölçüde değişebilir.

2. Fiyat hakkında

• Birincisi, maliyet ve bakım için:
RScuLZlemj

• İkincisi, GC-MS, Hospital del Mar Araştırma Parkı'nda gerçekleştirildiği ve uzman personel gerektirdiği için;
QGAy4DnJaU

• TLC yorumlayıcı bir teknik olduğu için bir yüzde vermez ve özellikle NPS olduklarında tüm maddeleri tespit etmez;
Fiyatlandırma bilgileri hangi tekniklerin kullanıldığını açıkça ortaya koymaktadır.

FeimouIEas
Y30ueGjPVK

Belirttiğimiz tahmini sürede, istenen miktar tayini ile sonuçları aldınız ve yüksek hassasiyet ve özgüllüğü nedeniyle bileşiklerin tanımlanması ve miktar tayininde referans bir teknik kullandık;

Bizden açıklama istemenizi anlamıyorum, size net bir cevap vermek için çaba sarf ettik ve standart sapmalarla bile verilerle, çalışmamızın işe yaramaz olduğunu söylemeniz için. Bu bana hizmete ve meslektaşlarıma karşı bir saygı eksikliği gibi geliyor;

Attachments

• GcxKvRVHhI.png
    GcxKvRVHhI.png
    112.1 KB · Views: 256

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Hadi ama çocuklar! Kızgın değilim, gülüyorum. Hayatımın birkaç saatini beynimi parçalayarak ve bu bilmece hakkında düşünerek geçirdim. MDM-iminlerin amin izomerlerinin fazlalığıyla kolloidler oluşturması da dahil olmak üzere birçok farklı neden düşündüm. Lanet olsun, bu lanet olası %5-10 marj hatası!!!

Gülüyorum.

FGxOtUMNgD

Hahahahahahahahaha
Hahahahahahahahaha
Hahahahahahahahaha

(gerçekten değil)

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Yapamazsınız. GC-MS her zaman oldukça büyük hatalara sahiptir. Ayrıca, @Chem-Safe 'in de belirttiği gibi, sonucu etkileyebilecek birçok başka faktör vardır. Sonuç almak için her iki numuneyi de aynı gün, aynı kalibrasyon, aynı ayar, aynı iç standart ve numune hazırlama için aynı çözücü ile aynı cihaz operatörü tarafından tek seferde göndermenizi tavsiye ederim. Analiz doğruluğu için mükemmel olacaktır.

View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Ancak her halükarda, burada hepimizin aradığı şey %5-10 hata değildir.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Size şunu söyleyebilirim ki, %30-40 civarında hatanın olduğu GC yöntemleri vardır. 5-10 o kadar da kötü değil. Analitik kimyanın gerçeği budur.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Burada, BB'de bir yerde uzun bir tartışma vardı ve bazı eski üyeler, eğer biz gizli kimyagerler %5'lik dinlenme ve alıcılarımızı önemsiyorsak, kromatografiye gitmemiz gerektiğini belirttiler. Ben de bu bakış açısına katılıyorum.

TLC için aynı numune için 4-5 test yapabilirim ve buna göre sonucu yaklaşık olarak tahmin edebilirim ve bunu doğru ve dikkatli bir şekilde yapacağım. Ve görünüşe göre, bilinmeyen biri tarafından %5-10 hata ve 120 EUR maliyetle yapılan Alpha-2'den daha bilgilendirici olacaktır.

Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Darknet'te bir yerde bir pazar yeri gördüm, orada satılan şeyleri rastgele test ediyor ve %0,01 gibi kesin bir yüzdeyle raporlar yayınlıyordu. Üniversitedeki metroloji dersimi hatırlıyorum ve bu da bana garip geliyor: Şeytan Baba'ya ve peri masallarına inanmıyorum. Ancak 120 avroluk test için %1 normal bir gereklilik olacaktır.

Chem-Safe

Reaction score
25
Bunun devam ettiğini anlıyorum çünkü bazı maddeler için GC/MS'den daha doğru olan diğer yöntemleri kullanarak, 120 €'dan daha düşük bir fiyatla (MDMA ve 2C-B için 80 € ve esrar örneklerindeki ağır metaller için 50 €) ve bahsettiğiniz %1'lik hata payıyla (elbette insan hatası dahil) çok çeşitli maddelerin miktarını belirleyen başka bir hizmet biliyorsunuz.

Hangisi olduğunu bilmek isteriz 💕

Chem-Safe

Reaction score
25
Bu arada, bu soruya cevap vermeyi unuttum. Ama sanırım burada kendiniz yanıtlıyorsunuz.

Unutmayın ki sadece sonuçtaki rakamlar için değil, onları elde etmek için harcanan zaman için de ödeme yapıyorsunuz.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Dediğim gibi. Kalibre edilmiş cetvelli TLC, %10 hata payına sahip 120 EUR'nuzdan daha bilgilendirici olacaktır. Konuşacak bir şey yok.
Bu arada, size bu "insan hatasını" azaltmak için bir numune başına kaç test yaptığınız soruldu. Ama görünüşe göre bu tür tatsız sorulardan kaçınıyorsunuz.

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
LoL dostum, bunun nedeni tuzu değil de ürünün serbest baz miktarlarını test etmeleri değil mi?
MDMA HCl kütle olarak %84 serbest bazdır

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Bunu düşündüm. Eğer temel ise, %87 değil, %84 olacaktır. Saçmalık
LOL