Etazen (Etodesnitazen)

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
Bu kimyasalla çalışan var mı? Eroin ile karıştırmanın sonuçları iyi mi? Fent'ten daha güvenli olduğunu duydum. ama yine de çok güçlü Kullanım yollarından ve eroinle karıştırıldığında değerli olup olmadığından emin değilim, bu yüzden daha fazlasını bilen varsa takdir edilecektir. ilgilenen biri varsa sentezi de tartışabilir.

A0CNPnqdWM

Brain

Expert Pharmacologist
Reaction score
271
Merhaba!
Klinik öncesi çalışmalardan elde edilen mevcut veriler göz önüne alındığında, etodesnitazen (ve bu gruptaki diğer psikoaktif maddeler) eşdeğer dozlarda son derece toksiktir ve analjezik ve solunum depresan aktivitesi arasındaki terapötik oran çok dardır (intravenöz olarak kullanıldığında). Ve oral kullanımda, öfori olmadan sadece yan etkiler ve analjezik etkiler yaşama şansı yüksektir.
Eroin ile karıştırılmasını önermiyorum. Bu psikoaktif maddenin daha güvenli olduğu gerçeği bir efsanedir (eğer araştırma verilerini dikkate alırsanız). Walker E. A. ve Morgan M. M.'ye göre, tolerans ve bağımlılık morfin ile aynıdır.

Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız - benimle iletişime geçin!

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
Anlayışınız için teşekkür ederim, bu ROA hakkında karışık yorumlar alıyorum, bitkisel maddeye aşılamak deneyimlerinize göre iyi sonuçlar veriyor mu? Ayrıca çözünürlük bilgisi bulamıyorum, aseton, IPA?

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Bumpity bump! Bu RC hala herhangi bir yerde mevcut mu?

RCvendor4

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
iyi ama fents gibi uzun ömürlü değil