Etil 4-fenilasetoasetat YARDIM?

stim2023

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Bunu havuzun karşısındaki bir kaynaktan aldım. BMK> P2P ile ilgili bu forumda, erowid'de vb. birkaç gönderi okudum ve bu ürünün kullanışlılığını onunla sikişmeden önce onaylamaya çalışıyorum. aşağıdaki bilgiler, görsel değerlendirmeler için de resimli uzun bir süre gerektirebilecek tüm ayrıntıları gösterir. görsel onay ompounds onaylayın.

Hedeflerim basit. Değerli bir beceri setini güvence altına alırken, organik kimya alanına kendi merakımı şımartırken Q2 için yeterince P2P sentezlemek.

Bunu havuzun karşısındaki bir kaynaktan aldım. BMK>P2P ile ilgili birçok makale ve forum okudum ve CAS # 718-08-1 ile ilgili yardım istemek istiyorum.

Bu ürünü kullanmadan önce kullanışlılığını teyit etmeye çalışıyorum.
BMK Glycidate "toz versiyonu" sipariş ettim, ancak organik kimya bilgimi ilerletmeye devam ederken bilgim sınırlı. Daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen bana bildirin.

Ürün detayları/özellikleri:

Ürün: Etil 3-okso-4-fenilbütanoat

CAS#: 718-08-1

Gözlemler - vanilya renginde ve tarif etmesi zor ama nahoş olmayan bir kokusu var. Ancak, bir toz "bulutunun" içine girilirse bunaltıcı olabilir gibi görünüyor. Bileşik asidiktir.

Sorular:

1. Bu ürünle ilgili bilmem gereken bir şey var mı? Sds çok eksikti.

2. Bu bileşik P2P'ye dönüştürmek için gerekli olan şey mi? Eğer öyleyse, lütfen birisi bana gerekli yöntemi gösterebilir mi?

Hedeflerim basit. Ben öğrenmeye kararlı ve hevesli bir kimyagerim. Tüm reaktifleri, cam eşyaları vb. toplayarak bir yılın daha iyi bir kısmı için hazırlandım ve bir gün sahip olmayı umduğumdan çok daha fazla bilgiye sahip insanlar tarafından benim için sağlanan kolektif forumlar / bilgiler sayesinde çeşitli sentezleri başarıyla uyguladım.

Amacım, Q2 için yeterince P2P sentezlemek, organik kimya alanına olan merakımı gidermek ve aynı zamanda portföyüme faydalı bir beceri seti eklemek.

Şimdiden teşekkür ederim.

Attachments

• veY4DtbTQh.jpg
    9.1 MB · Views: 482
  • QZNxG02wOH.jpg
    8.5 MB · Views: 458
  • 6P5J7zp2AD.jpg
    7.7 MB · Views: 481
  • FDxEpuzrON.jpg
    7.9 MB · Views: 451

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
CAS numarasına göre bir sıvı, fotoğrafta ise kuru bir madde var. Tam olarak ne tür bir maddeye sahip olduğunuzu bilmek harika olurdu.

Glisidatlar için, asitte p2p'ye (BMK veya fenilaseton olarak da bilinir) hidroliz

stim2023

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Tam olarak benim sorunum. Çantayı doğrudan satıcıdan buldum ve CAS sıvı olduğunu belirtirken toz almanın da garip olduğunu düşündüm. Bununla birlikte, yaklaşık 300 gram çalıştırdım ve hepsi çiçek kokulu ve hidroliz sonrası koyu sarı turuncu bir sıvı çıktı. PH'ı nötr hale getirmek için birkaç kez tuzlu suyla yıkadıktan sonra renkleri daha açık hale geliyor. Sanki P2P benim son ürünümmüş gibi hissediyorum ama yemin ederim bana sadece sipariş ettiğim şeyi vermek o kadar da zor değil ve her zaman önceden ödevimi yapıyorum. Sadece bunun neden zor olduğunu anlamaya çalışıyorum. CAS# ön siparişini vererek toz bmk-glisidat bile istedim. Göreceğiz bakalım.

stim2023

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Merak edenler için mevcut durumu güncelleyeyim. Elimdeki ürün gerçekten de P2P üretiyor. Glisidat tuzlarının fenilasetona dönüşümünü birçok kez aynı sonuçlarla gerçekleştirdim. G.Patton'un yöntemini izledim.

İlgilenenlere göstermek için bugün prosedürümün resimlerini göndereceğim

View previous replies…

Heisenblack

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
Merhaba stim2023, veriminiz G.Patton yöntemindekiyle tutarlı mıydı? Ayrıca sentezde herhangi bir sorun veya beklenmedik sonuçla karşılaştınız mı?

Heisenblack

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
Başarılı sentez için tebrikler, fotoğraflarınızı görmeyi dört gözle bekliyorum