Etometazen öncül sentezi

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
13
Ahhhh. Sadece bu hecelerin sesi, sihirli bir şekilde uyumlu bir bütün haline getirilmiş. Sadece isim bile harika ve ilginç bir dizi imgeyi beraberinde getiriyor. Görüntüler.... ahh, nerede kalmıştım?

Ah, evet. Kusura bakmayın. Etometazen sentezlemek istiyorum. Yani orijinal nitro yerine bir metil grubu içeren etonitazen:

Jyamqnt5fk

Üç veya daha fazla farklı sentetik yol vardır. Benim için en mantıklı olanı, öncelikle öncüllerin tedarik edilmesi veya sentezlenmesi en kolay gibi göründüğü için. Bu yol, ikame edilmiş benzimidazol (2-[(4-etoksifenil)metil]-5-metil-2,3-dihidro-1H-benzimidazol) vermek için 4-etoksifenilasetonitril ile reaksiyona giren 3,4-diaminotoluen ile başlar:
JmGQ7ZtEze

Benzimidazol reaksiyon ürününün 2-kloroetil-N,N-dietilaminile reaksiyonu baz etometazeni verir:

ApEl1IRQt9

4-etoksifenilasetonitril öncülünün, tirozin amino asidinden başlayarak sentezlenebileceğine inanıyorum.
tiramin vermek için dekarboksilatlanır:
XaBFVhyHlc

Tryamin daha sonra 2-(4-etoksifenil)etilamin vermek üzere EtOH ile esterleştirilir.
QkSoKrJtNW

Son olarak, birincil amin havuz kimyasalı trikloroizosiyanürik asit ile nitrile oksitlenir:
Wbu3W4gL6E

Bu öncü rotanın OTC açısından en doğrudan yol olduğundan oldukça eminim.

Eleştirilere ve aklınıza gelebilecek her türlü soruya açığım.

Dietilamin ve dikloroetan (veya dibromo?) ile başlayarak 2-kloroetil-N,N-dietilaminsentezi hakkındaki görüşlerimi yayınlayacağım.

plancklong

Attachments

• WPHbE3Nyse.png
    WPHbE3Nyse.png
    10.7 KB · Views: 196

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
245
Altı adım.
Dürüst olmak gerekirse, eğer resmi bir eğitim almış çok yetenekli bir kimyager değilseniz - hayır.

'zenler o kadar da harika değil diye düşünmüştüm? Büyük bir aldatmaca ve kötü bir geri dönüş vardı IIRC?

Buna değer mi? Bence sentezlenmesi daha kolay olan daha keyifli opiatlar var ve tüm "OTC" kültü altın rengine boyanmış tahta bir putun etrafında dans ediyor. Gerçekte önemli olan sadece gereksiz risklere girmeden satın alınabilecek şeylerdir, örneğin yüksek kalite ve saflıkta doğrudan bir öncülün iyi bir satıcısı, tüketici sınıfı kalitesinde yirmi çok düşük riskli OTC kimyasalını satın almaktan daha iyidir.

İster kendi kullanımınız için ister satış için olsun, çoğunlukla "OTC" malzemelerle yapılması "kolay" olduğu için bir ilaç seçmek yanlış bir yaklaşımdır. Sizin için en iyisi olduğu için ya da alıcılar için cazip olduğu için istediklerinizi seçin ve daha sonra bu favoriler listesinden sentez zorluğuna ve öncüllerin kaynağına göre daraltın. Şimdi kulağa "Düşük standartlarım var ve kaynak bulma konusunda berbatım ama sanırım altı adımlı bir synth'in üstesinden gelebilirim" gibi geliyor. Alo? Ciddi misin? Alınma ama şuna bir bak.
Benim tavsiyem: Daha iyi sorular sormaya çalışın ve yapılabilir çözümler bulacaksınız.
Ne demek istediğimi anladınız mı?

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
13
Altı adım.
Dürüst olmak gerekirse, eğer örgün eğitim almış çok yetenekli bir kimyager değilseniz - hayır.

Çok yetenekli mi?
Ben olsam o kadar ileri gitmezdim. Örgün eğitim, evet. BS ChE.

'zenler o kadar da iyi değil sanıyordum? Büyük bir aldatmaca ve kötü bir düşüş vardı IIRC?

Bu konuda şimdiye kadarki en iyi, uzun süreli ve üstün coşkudan söylediklerinize kadar karışık şeyler duydum veya gördüm.
Bu ihtiyacım olan türden bir yardım. Teşekkür ederim. Bunun için bir referansınız var mı?

Buna değer mi? Bence sentezlenmesi daha kolay olan daha keyifli opiatlar var

Aklınızda ne var?

ve tüm "OTC" kültü altın rengine boyanmış tahta bir putun etrafında dans ediyor. Gerçekte sadece gereksiz risklere girmeden satın alınabilecek şeydir, örneğin yüksek kalite ve saflıkta doğrudan bir prekürsörün iyi bir satıcısı, tüketici sınıfı kalitesinde yirmi çok düşük riskli OTC kimyasalını satın almaktan daha iyidir.

Bunu deneyimlerinize dayanarak mı söylüyorsunuz? OTC yolunu denediniz ve tüm forum konuşmalarının sizi inandıracağından çok daha zor buldunuz mu?
İyi doğrudan öncüller elde etmenin bir yolunu buldunuz mu? Bunu nasıl yaptığınızı duymak isterim.

İster kendi kullanımınız için ister satış için olsun, çoğunlukla "OTC" malzemelerle yapılması "kolay" olduğu için bir ilaç seçmek yanlış bir yaklaşımdır. Sizin için en iyisi olduğu için veya alıcılar için cazip olduğu için istediğiniz bir ilacı seçin ve daha sonra bu favoriler listesinden sentez zorluğuna ve öncüllerin kaynağına göre daraltın. Şimdi kulağa "Düşük standartlarım var ve kaynak bulma konusunda berbatım ama sanırım altı adımlı bir synth'in üstesinden gelebilirim" gibi geliyor.

Düşük standartlar yorumunun ne hakkında olduğunu tam olarak anlamadım, ama kulağa önemsiz geliyor. İyi doğrudan öncüllere sahip olmayı tercih ederim ve muhtemelen kaynak bulma konusunda berbatım.
Ancak dışarıda OTC çözümleri var ve bunlardan birkaçı değerli değil.

Alo? Ciddi misiniz? Alınma ama

Gerçekten mi? Yazımın başından itibaren alındınız gibi görünüyor. Sadece nedenini bilmiyorum. Umarım, buna cevap verirseniz anlayacağım.

Ama bir bak.
Benim tavsiyem: Daha iyi sorular sormaya çalışın ve uygulanabilir çözümler bulacaksınız.

İtiraz ettiğiniz tepkiler hakkında BELİRLİ bir şey buldunuz mu?

Ne demek istediğimi anladınız mı?

Evet. Görünüşe göre omzunda bir çip var!

thrillho

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Nefret edenleri dinlemeyin @plancklong bu aslında oldukça ilginç bir rota. Bakır katalizli ve EEDQ dahil olmak üzere mevcut tüm rotalara aşinayım ama böyle bir şey aklıma gelmemişti. Ben de eğlence için bir otc rotası düşünmeye çalıştım ve aslında UV ışığı ile bazı ilginç şeylere indirgenebilen Omeprazol ile biraz yaklaştım ama Tirozin çok daha ucuz. Sanırım esterleştirme için iso kullanmak ve daha fazla etki için dietilamin yerine desetil veya pirolidino kullanmak istersiniz. OrgUnikum neden gerçek kimya hakkında konuşmuyorsunuz ve eleştirilerinizle biraz daha yapıcı olmuyorsunuz? Sırf OTC olduğu için bir şeye neden karşı olduğunuzu anlamıyorum? Bu gerçekten o kadar da önemli bir adım değil.

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
245
Yazdıklarımda nefret içeren bir şey yok, sadece meşru bir laboratuvar dışında böyle bir bileşiği sentezlemeyi ciddi olarak düşünmeden önce yapılması gereken temel çalışmalara ilişkin geçerli sorular var.
OTC, üzerinde pratik olarak çalışmaya başlayana kadar oldukça caziptir. Ayrıca genel bir kural olarak, bir ilacın etki gücü ne kadar yüksekse, minimum aktif dozu ne kadar düşükse, sadece saflık nedenleriyle OTC herhangi bir şeyi kullanmak o kadar az mümkündür. Amph yaparken musluk suyu kullanmanın sorun olmaması ama LSD için çok kötü bir fikir olması gibi.