Avrupa Laboratuvar ekipmanı tedarikçileri

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Merhaba,

Avrupa'da teknik laboratuvar ekipmanı tedarikçisi bulmaya çalışırken deliriyorum, hepsi Çin'de ve birçok nedenden dolayı bu ekipmanı oradan sipariş etmemeyi tercih ediyorum.
Büyük bir ceketli reaktör ve büyük bir döner vakumlu damıtıcı arıyorum, Avrupa'da bunun için herhangi bir tedarikçi var mı?

Teşekkürler.

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Reaction score
113
Deals
53
Merhaba - Ben laboratuvar ekipmanı sağlayıcısıyım ve size yardımcı olabilirim. Burada güvenilir bir satıcıyım. Ayrıca temin edebileceğim çok sayıda kimyasal var.

Saygılarımla

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
BB Forum, anlaşmanın garantörü olarak emanet önermektedir. Güvenli bir anlaşmaya ihtiyacınız varsa, bana veya diğer uzmanlara yazın.

Last edited by a moderator:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
156
sklep-chemland

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594
Bana bir DM gönderin, size AB'de deposu olan Çinli bir tedarikçinin bağlantılarını vereceğim, böylece gümrük veya yüksek nakliye maliyetlerine ihtiyacınız olmayacak

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Reaction score
67
Avrupa'da pmk var mı acaba?

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594
Fiyatları beni çok şaşırttı!

Online mağazadan ödeme yöntemlerinden kaçınmak için kişisel teslim alma ile e-posta yoluyla sipariş vermek mümkün mü?

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
156
Pikaplardan emin değilim ama yasallar.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594
Uyuşturucu, henüz anonim bir banka hesabım yok, bu yüzden teslim alma ve nakit ödeme seçeneği olmadan hiçbir yerden sipariş veremiyorum.

Bugün 3k lol için AMZ hediye kartları satın aldım ve 2k artık AMZ'de kullanılamıyor çünkü ürünler hediye olarak mevcut değil fml

Loki12

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25

Paylaşmak ister misiniz? Daha önce sadece küçük miktarlarda yaptım ve şimdi mezun olmak istiyorum, fiyatlar ve satıcılar arasında kaybolmuş durumdayım.

@topic
Amazon Avrupa'da, artık oradan bile cam alabiliyorsunuz. Sanırım en ucuz cam Çin'de, Avrupa camı istiyorsanız kıç deliğinize biber sürseniz iyi olur, yasal bir nedeniniz var veya yerel üniversitenizde kimya derslerine kaydolun, böylece bir kapak hikayeniz var.

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
Merhaba. Şu anda ekipman sipariş etme sürecindeyim. ceketli reaktör, 10L rotovap, soğutma ısıtma ekipmanı, ısıtıcı, vakum pompası. Google beirtam çift ceketli reaktör hemen atıyor psikoaktif madde üretimi ana kullanım. Avrupa siparişi. normal düzgün bir firmaya (benim alakam yok arkadaşım yardımcı oluyor). 480 kg kargo ağırlığı olacak. paket içeriği: laboratuvar teknik aletleri basitçe. Çok düşünüyorum, bu iyi değil mi? belki birinin güvenli bir çözümü vardır? Burada forumda Avrupalı tedarikçiler de olduğunu okudum, fiyat farkı ne kadar büyük değil

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Merhaba, tuco, büyük kimyasal tedarikçilerden herhangi birinden sipariş verebilirim:
Simax
Duran
katalog fiyatı + benim ücretim (tedarikçiye ve ürünlere bağlı olarak %5-20) + nakliye
teslimat süresi yaklaşık bir ay

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Reaction score
84
Deals
1
Büyük bir kimya şirketinde annem var, bu yüzden ekipmanlarım ve kimyasallarım neredeyse depodan çalınıyor :D :D

Robertos

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Deals
5
Hala ihtiyacınız var mı?

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Uzun zaman önce düzeltildi ancak sahip olduğunuz şey hakkında bilgi sahibi olmak fena değil.
Teşekkürler.