Question Bugünlerde metamfetamin hakkında öğrendiğim her şey (yanlış anladıysam düzeltin, hala öğreniyorum)

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Reaction score
262
Seyreltik hidroklorik asit-> Bu bir nalburdan satın alınabilir. Blok ve kaldırım temizleyicisi olarak satılır. Buna Muriatic asit diyorlar.

Sodyum hidroksit-> Buna muhtemelen zaten sahipsinizdir. Çoğu yerde "soda" kostik" veya çamaşır suyu olarak adlandırılır; lavabo temizleyicisi ve Kanalizasyondur.

Etil eter-> Muhtemelen üretmeniz gerekecek. Endişelenmeyin, yumuşaktır. Yerel bakkalınıza veya otomobil parçaları mağazanıza gidin ve sprey halinde gelen "marş sıvısından" bir kutu alın. Benzinli motorları soğuk çalıştırmak için kullanılır.

Nazal inhaler "VICK"-> Bildiğim kadarıyla başka hiçbir şey işe yaramaz. Herhangi bir eczane veya bakkalda vs. bulunur. Yaklaşık 12 taneye ihtiyacınız olacak, ancak kış olmadığı sürece böyle bir düzine almayın, böylece hastalar için stok yapan reviriniz için olduğunu söyleyebilirsiniz. Aksi takdirde, mümkünse her seferinde iki tane alın. Size yardım etmesi için bir arkadaşınızı arayın. Eczanenin eczacıları, büyük miktarda satın alırsanız genellikle neler olup bittiğini bilirler.

Ekipman listesini daha sonra yayınlayacağım, bu gönderideki hatalarımı düzeltin lütfen, sizden çok şey öğreniyorum, forumu çok sevdim, @Berlin777 bana çok yardımcı oldu, beni karşıladı, burada kendimi rahat hissettim

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Ana hedefiniz kimyasalların çoğunu OTC (OTC=Over The Coutner) olarak temin etmek mi? Değilse, bu kimyasalları doğrudan bir tedarikçiden satın alabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz :)

Öğrenirken iyi eğlenceler ve foruma hoş geldiniz!

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Reaction score
262
Bu yüzden doğrudan bir tedarikçiden satın almak benim için daha mı iyi olur?

Teşekkürler, forumdan gerçekten keyif alıyorum

View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Her zaman en iyisi :) Günümüzde darknet aracılığıyla bir tedarikçiden OTC'den bile daha gizli satın alabilirsiniz.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Satıcılara bağlı olmakla birlikte, bu forumlar kimyasalları hızlı bir şekilde bulmak için en iyi yerlerden biridir. Genel olarak sadece forumun sunduğu emanet sistemi ile satın almalısınız :)

beherit

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
Güney Amerika'daki gibi bazı ülkeler, ABD ve AB'den bile daha katı düzenlemelere sahiptir.

Bu da kimyasalların satın alma yoluyla elde edilmesini gerçekten pahalı ve potansiyel olarak tehlikeli hale getirmektedir, bu nedenle genellikle OTC tercih edilmektedir.

OP'yi, gerçek kimyasalların yerine OTC ürünleri için yaptığı araştırmada bu kadar ileri gittiği için takdir ediyorum.

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
138
Deals
8
Aynı durumda olduğum ve nereden başlayacağımı bile bilmediğim için birine yardım edebildiğime sevindim çünkü tam bir acemi için analiz edilecek çok fazla bilgi var, muhtemelen bir sürü soru soran bazı kullanıcılar için baş belası bile oldum😅

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Etil asetat, tiner yerine kullanılmak üzere hırdavatçılarda mevcuttur. Sülfürik asit drenaj temizleyicisi hırdavatçıda %95 saflıktadır. Vm&p naptha çok yönlü polar olmayan bir çözücüdür. Saf aseton, tırnak cilası çıkarıcı olarak her yerde bulunabilir. Klorlu karbüratör temizleyici dcm, metilen klorürdür. Yaklaşık %75. Motor çalıştırma sıvısında genellikle Etil eter ve veya hektare veya onaltılık vardır. Epsom tuzu hazırlandıktan sonra iyi bir kurutma maddesidir. 91 izopropil alkol sofra tuzu ile neredeyse susuz koşullara kadar tuzlanabilir. 🤔 Pyrex turta kapları 3$'dır ve turtalar ve ayrıca yeniden kristalleştirmeler için iyi çalışır

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
26
Motor çalıştırma sıvısında dietil eter ve hekzan ya da heptan bulunur. Etanolden dietil eterin nasıl yapılacağına dair videolar var. Devil Springs ve Everclear yüksek oranda etanol içerir. İnternette laboratuvar etanolü olabilir. Dibutil eter, P2P (Fenil-2-Propanon) yapmak için asetonitril ve hidroklorik asit ile etilmagnezyum klorürün Grignard reaksiyonu için kullanılabilir.

View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
245
Benzilmagnezyum Klorür ve Asetonitril sanırım ya da aromatik halkayı kaçırıyorsunuz. Yine de çalıştırırsanız bana nasıl olduğunu söyleyin, ben de size P2P'ye girmeden doğrudan ara üründen nasıl Amfetamin yapacağınızı söyleyeyim ;)

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
245
Düzenlemek için çok geç, bunu zaten düzelttiğinizi gördüm.

Çimento/tutkalda PVC olan THF, Grignard'larda çözücü olarak yaygın şekilde kullanılır, di-N-butileteri gündeme getirdiğiniz için teşekkürler, bu benim için yeni bir şey ve hazırlanması yeterince kolay görünüyor, çok faydalı sanırım Al/Hg gibi eterlerde daha iyi çalışan bir sürü reaksiyon biliyorum.

Ultrason ve eklenen bir iyot kristali, Grignard'ı başlatmak üzereyken dünyanın tüm kurutma ve hava dışlama işlemlerinden daha fazla yardımcı olabilir.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
İyi huylu kullanımlar için tasarlanmış saf kimyasallar elde edebilmeniz harika bir şeydir. Ve eğer bunları yerel olarak nakit para ile temin edebiliyorsanız. Sodyum hidroksit, kül suyu olarak adlandırılır ve drenaj kkeaneridir. Kostik potasyum külü potasyum hidroksittir ve çok çok benzerdir ancak bulunması o kadar kolay değildir

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Gusfring666 İnternette bulmak kolay ama çok fazla yaygın kullanım alanı yok. Boya tişörtlerinizin solmasını önlemek için bir dengeleyici, aklıma gelen tek şey. Kullanmak için aklıma gelen çok fazla neden yok, tabii yanlış kutuya cevap verdiğim için sizi etiketleyen potasyum metaline ihtiyacınız yoksa