Başarısız 4mmc sentezi

Czeczeczecze

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
DCM'de 4mmc sentezini her zamanki gibi adım adım yaptım. 1kg 2b4m 5L DCM 2L metilamin, gece boyunca karıştırmaya bıraktım ~8 saat freebazı 2 kez yıkadım, 500ml %35 hcl ile 5L buz gibi soğuk aseton ekledim ve hiçbir şey olmadı. Genellikle hcl ile aseton eklemenin sonunda tüm çözeltide toz görünür. bu sefer hiç yok. Herhangi bir tavsiyeniz var mı? Tüm parti başarısız mı oldu?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
Ne demek istediğinizi anlıyorum, yağ çökelmedi değil mi? Evet ise, yağı düz bir pyrex tabağa koyun ve birkaç gün bekleyin, kristalleşecektir ;), sonra asetonla saflaştırabilirsiniz

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
Organik bazın metilaminasyon işleminde, metilamin dumanlarının kaçmaması için beherin üzerini örtmenin mi yoksa dumanların kaçması için kapağı açık bırakmanın mı daha iyi olduğunu biliyor musunuz?

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
8 saat karıştırma mı? Bk-MDMA sentezliyorum ve öncü CAS 52190-28-0 DCM ile çözüldükten sonra metilamin% 40 sulu çözeltisini ekliyorum 1 saat karıştırıyorum, sonra etil asetat ekstraksiyonu yapıyorum, serbest bazı 3 kez yıkıyorum ve sonra serbest baza% 35-38 HCl ve aseton çözeltisi ekliyorum ve metilon HCl her zaman çıkıyor.

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Reaction score
45
Isıtma eklediniz mi?

xile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
Czeczeczecze:
Aynı kardeşim, DCM rotasından asla bir ürün elde edemezsin.
Çözücü olarak Toluen veya Benzen'i deneyin ve üst katmanı kullanmayı unutmayın. 90'lık Aceton ve %10'luk HCL (%37) karışımı ile asitlendirin.
Hemen bir toz oluşur ve onu filtrelemeniz gerekir.
Sonra yeniden kristalleştirin.