Question Diğer ksantin/pürin türevleri ile fenetilin/kaptagon sentezi

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Reaction score
21
Daha önce fenetilin için Wikipedia sayfasına bakarken beyin fırtınası yapıyordum ve kendi kendime burada başka bir pürin türevi ile ortak bir ilaç yapan veya deneyen var mı diye düşündüm. Aklıma 1-allyltheobromine analoğu geldi çünkü bir YouTube kimyagerinin bunu yaptığını ve kendi üzerinde test ettiğini hatırladım.

1-allyltheobromine'in kafeinden çok daha güçlü olduğu ve A2'den ziyade A1'deki daha yüksek potensine bağlı olarak potansiyel olarak daha az kardiyovasküler etkiye sahip olduğu söyleniyor.

Ben buna captagon yerine fenethalyllthylline ya da "fuckimgone" derdim.

Bu aynı zamanda diğer fenetilamin-ksantin eş ilaçlarının olasılıklarını merak etmeme neden oldu. 4-mmc-kafein ya da diğerleri.

Attachments

• e0gBlOxJP1.png
    e0gBlOxJP1.png
    3.8 KB · Views: 29

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Reaction score
21
Sanırım bunun yerine 1-allyltheophylline ile başlamanız gerekecek. Acaba yine benzer etkileri olur mu?

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
17
Bu teofiline ihtiyacım olmadığı anlamına mı geliyor?

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Reaction score
21
Amfetamin molekülünün bağlandığı pozisyon nedeniyle teofiline ihtiyacınız olacağını düşünüyorum.

Yine de bunların hepsi teoriktir ve etkileri öngörülemez. 1-allil ikamesinin sentez prosedürünü veya tüm molekülün farmakodinamiğini nasıl etkileyeceğini bilecek kadar bilgili değilim.

Spekülasyondan yola çıkarak, metabolizma sonrasında amfetamin ve 1-allilteofilin için bir ön ilaç olacağını varsayıyorum. Ayrıca 1-allitetobromin kafeinden çok daha güçlü olduğu için 1-allitetofilinin de çok daha güçlü olacağını varsayıyorum.

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
54
Sentez fenetilin istiyorsanız, çözüme ulaşabilmemiz için birlikte iletişim kurmalıyız

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
54
Kafein teofilin teobromin Ksantin ailesindendir

Amfetamin veya fenetilin ve meth kadar güçlü olmayacağını düşünüyorum.

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Reaction score
21
Haha bu video bana fenetilinin diğer çok daha güçlü ksantinlerle yapılıp yapılamayacağını düşündürdü