Fentanil Test Kitleri

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Tüm DNM'lerde maliyetine sunacağım ucuz test kitlerini bir araya getirmek istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilecek biri var mı? Bunları satın alabilirim ya da tekniğini öğrenebilirsem kendim yapabilirim. Bu kanserle mücadele etmeliyiz! Bu iş çoktan çığırından çıktı!

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
662
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/heroin-assessment-protocol.419/

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
14
Neden bunun yerine prekürsör satın almıyorsunuz ve kendi ilacınızı yapmıyorsunuz, böylece içinde ne olduğunu bileceksiniz ve daha ucuz olacak.

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3

Opiod kullanmıyorum ya da kullanmak istemiyorum. Gizli katkı maddesi nedeniyle çok sayıda arkadaşımı ve ailemi kaybettim ve kullanıcıları bilgilendirmeye yardımcı olmak istiyorum. Fent ya da herhangi bir uyuşturucu ile ilgili bir sorunum yok ancak bu şekilde etiketlenmediğinde ve insanlar öldürülmeye devam ettiğinde bir sorunum var.

Ayrıca, ben kimyager değilim. Yıllar boyunca birkaç kimyagerle çalıştım ve bu kedileri gütmek gibi bir şey!
Bu noktada sadece ürünleri satın almaktan ve pazarlamaya odaklanmaktan memnunum.
Kılavuzları okumak ve ihtiyacım olanı üretmek için zaman ayırsam bile zaman sorunu var ve ancak bu kadar çok şapka takabilirim.
Her şeyi satabilirim ama bu odaklanma ve zaman gerektiriyor.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
Merhaba dostum, kaybın için üzgünüm. Marquis ve Mecke reaktiflerini kullanmanızı tavsiye ederim. Sentez kılavuzları, PAS testi için malzemelerin sentezi ile konu yaptım. Ayrıca, farklı mağazalardan test şeritleri satın alabilirsiniz. Onlardan çok gördüm.
WF8VKGl1N9

Last edited by a moderator:

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Harika! Teşekkürler!
Fent karıştırıldığında test şeridinin testte daha etkili olduğunu doğru anlıyor muyum?

banister

Don't buy from me
New Member
Reaction score
42
Ne kadar değil ne zaman karıştırılır?