Birkaç temel ama en önemli amfetamin gerçeği

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Reaction score
11
Merhaba.

Belki birileri kendi laboratuvarımda gözlemlediğim bu oldukça yeni gerçekleri bilerek hayatını veya sağlığını kurtarır.

1. Amfetamin, bir banyodan (pişirme) alınsa bile her zaman aynı şekilde çalışmaz
- Vücudunuz bazen bu maddeyle dolacaktır. Biliyorum, kabul etmesi zor ama çoğu adanmış kullanıcının vücudu - zaman zaman - kontrolsüz kullanım nedeniyle aşırı beslenecektir. Bazen bir kaynaktan, torbadan veya banyodan alınan porsiyonların sizin için tamamen farklı çalışmasının nedeni budur. Geçen sefer işe yaramış olsa bile, kullandıklarınızın pratikte işe yaramaması gibi bir sorununuz varsa, beyaz bağımlılığınıza en az 2-3, en fazla 4-5 hafta ara vermeyi deneyin.

- Vücudunuzun a-amin aldığında sadece yeterince almayana kadar mutlu olduğunu gözlemledim. Gerçek hayatta olduğu gibi - daha önce hayallerinizi gerçekleştiriyor olsa bile, artık ihtiyacınız olmayan bir şeyden daha fazlasını elde etmekten mutlu olmayacaksınız. Bir kez daha memnun olmanız için bir kez daha ona ihtiyaç duymanız gerekir.

2. "Kazara" vücudunuzun a-aminden çok hızlı bir şekilde nefret etmesini sağlayabilirsiniz.
- Kendinizi a-amin ile gerçek bir sorun haline getirmenin en hızlı yolu, vücudunuzu ondan korkutmaktır. Bu, yıllarca süren adanmış ve aktif otodestritten sonra bile başınıza gelebilir. A-amin nasıl kısa sürede inaktif hale getirilir? Tek yapmanız gereken kendinize tehlikeli bir şekilde kirlenmiş sonda yedirmektir. En yıkıcı olanı şaşırtıcı bir şekilde kilo aldıran bir tür zehir bile değildir (15 fincan kahve bir gram kafeine eşdeğer mi? Oluyor - inanın bana...) ama ÇOK ASİTLİ BİR TÜR ALMAKTAN! Sindirim çuvalınız (son zamanlarda kesinlikle daha az) HCL formunda kolayca asit üretme yeteneğine sahiptir, bu nedenle çok temel türü kolayca parçalayabilir, ancak asit parçalamaya gelince - temelde ancak daha sonra yol kat ettikten sonra gerçekleşebilir. Bu, çok fazla asidik madde alırsanız basit mide yanıklarına yol açabileceği anlamına gelir. Eğer durum çok ciddiyse, vücudunuz asidin içine girdiği maddeyi sizin için tamamen etkisiz hale getirmeye karar verebilir. Vücut şöyle düşünebilir - eğer artık x'i sevmiyorsa, bize artık çok asidik dozlarda getirmeyecektir. Böyle bir süreç için geri dönüş makinesini biliyorum ama burada paylaşmayacağım. Siz delisiniz.

PS
Bu sorunu farklı maddelerle de yaşayabilirsiniz, ancak a-aminin aşırı asitliği, çoğunlukla (amatör bile diyemiyorum) "deneyeceğiz ve göreceğiz" dengesiz Al / Hg / P2NP sentezinden inanılmaz derecede yaygındır.

3. "Amfetamin Psikozu" denen şey artık sizin endişeniz olamaz.
- A-amin çekmeyin. Bu kadar basit. Ağız yoluyla kullanın, böylece karaciğeriniz ilk olarak onu temizleyecek ve ikinci olarak verimsiz beyninize zaman dozlamasıyla ilgilenecektir. Eğer burundan çekerseniz - yılanın büyük bir kısmı normalde çalışan sistemlerinize hiçbir şey danışmadan kan damarlarınız tarafından hemen beyninize götürülür. En kötü senaryo, dozunu ayarlarken, dozunu ayarlarken ve sonra dozunu ayarlamayı unuttuğunuzda - ve bunu fark ettiğiniz anda - çok büyük bir porsiyon aldığınızda gerçekleşir. Beyniniz (genellikle işkolik döngünüzün 3. gününde, daha erken değil) bu çılgınlığı sona erdirmeye hazırlandığınızı düşünebilir ve "Amfetamin Psikozu", tüm bu boktan sonra nihayet hak ettiği yüksek umutlarını aniden "Nereye gidiyorsun arkadaş? Partiye daha yeni başlıyoruz, çalışmaya ve bizi eğlendirmeye devam et seni lanet olası!". Eğer bunu yaşamadıysanız anlamayacaksınız. Başladığında şunu söylemek yeterli - Ayaktan psikiyatri ile tanışmanın yaklaşık %80'ine sahipsiniz (belki ilk kez değil).

Arkadaşım tesadüfen karşılaştığı (sokakta bir yerde) suçsuz ve büyükannesinden şüphelenen birine onu çekmemesi için (dizlerinin üzerinde) yalvarıyordu. "Lütfen bayan, beni çekmeyin, size yalvarıyorum!" :D

4. Uçabileceğinizi düşünebilirsiniz ama gerçek şu ki aldatılma ihtimaliniz çok yüksek. Satıcılar genellikle amfetamin kokulu metamfetamini sadece stokta kalmadığında tipik bir ürün olarak sunarlar.
- Problemler nelerdir?
a) "Yolculuğunuzun" 1-2 bira ve sakin - normal - sakinleşme ile kolayca halledilmesi yerine korkunç ve dramatik bir şekilde sona ermesi.
b) Sinir dejenerasyonu çünkü m-amph yüksek oranda nörotoksiktir.
c) Hazırlıklı olmadığınız, farkında olmadığınız, sizi hasta edebilecek, hastanede yanlış tedavi görmenize neden olabilecek veya her türlü uyuşturucu testine geldiğinde kariyerinizi sona erdirebilecek bir şey almak.
d) O kadar da kötü görünmeyen bir şey bile yapabilir. Sizi bir amin düşmanı yapabilir (ilk kez denediğimde bana böyle satıldığında iki yıl boyunca benim gibi). Belki siz de öylesinizdir? Cidden iyi bir kaynaktan porsiyon denemeyi ve ona bir şans daha vermeyi tekrar düşünün. A.amine dünyada en çok haksızlığa uğrayan maddelerden biridir. 80 farklı madde+ denedim ve uyarıcılar için - daha güvenli ve iyi kontrol edilen bir madde yok (iyi hazırlanmış ve temiz olduğunda). Onu kullanan insanlar genellikle pek çok yan etki olmadan çalışabilir, düşünebilir ve sevişebilir. Yemeyi, içmeyi ve vücudunuzu düzgün bir şekilde beslemeyi unutmadığınızda pratik olarak zararsızdır.

PS
Böyle düşündükleri için satıcılara her zaman kızmayın. Tanıdığım biri bir kez madde sattığında dayak yemişti ve daha sonra aynı adama satacak başka maddesi yoktu :D Oh ve bazen bu karışımı "Flex" olarak satıyorlar çünkü meth almak kötü ama "Flex" almak havalı :D