sinek mantarı

Rutherford

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Merhaba bbgate topluluğu, evimin yakınında tam bir sinek mantarı ülkesi var. (beyaz noktalı klasik kırmızı mantar) ve bileşikleri (muscimol, muscarine ve ibotenik asit) hakkında çalışıyorum. Bu bileşenleri çıkarmak/elde etmek veya ayırmak ve toksik bileşenleri atmak ve sadece halüsinojenleri tutmak için bir yol arıyorum.
Bu konuda bana yardımcı olabilecek biri varsa çok minnettar olurum ve tüm ekstraksiyon sürecini içeren bir gönderi ekleyeceğim.
Ey3oNAcFYX
4erKgzYcwd

Ortist

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
54
İbotenik asit kurutulduğunda muscimol'e dönüşür (bu mantarları uygun şekilde kurutmanız gerekir).
Çok az miktarda muskarin vardır, bu yüzden ayırmanın bir anlamı yoktur (sinek mantarı hakkında konuşuyorum, diğer türler daha yüksek muskarin içeriğine sahip olabilir)
Mantarlardan muscimolü ayırmak oldukça zordur çünkü bu mantarlarda proteinler ve başka birçok şey vardır.

Yerinizde olsam basit su ekstraksiyonuna sadık kalırdım. Sadece birkaç mantardan gözle görülür miktarda muscimol elde etmeyi beklemeyin. Bir şeyler elde etmek için 100 gr kadar kurutulmuş şapka çıkarmanız gerekir. Kristal elde etmeyi de beklemeyin çünkü su ekstraktınızın içinde çok fazla yapışkan madde, protein, yağ vb. olacaktır.