Question Distillite ile uluslararası uçuş

fonem23

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bu ay bir ara almanya'ya uçmayı planlıyorum, küçük, işaretlenmemiş bir kavanoz distilit (yaklaşık 20 gram) getirmekle ilgileniyordum, reddit'te paylaştım ve herkes bunun getirmeye değmeyeceğini ve büyük olasılıkla yakalanacağımı söylüyor. distiliti daha yüksek bir başarı şansıyla getirmemin bir yolu var mı?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
Almanya'daki havaalanlarında çok sıkı bir güvenlik sistemi var. Uçuş sınırından yasadışı bir şey geçirmenizi tavsiye etmem. "Distillite" ne demek?

Last edited by a moderator:

fonem23

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
delta 9 distilat, kokmuyor ve sadece bal gibi görünüyor

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Bir köpeğin burnunu yenmek için düzgün bir şekilde paketlemeniz, en iyi şekilde çift vakumlamanız ve yasaklı maddelerden arındırılmış bir ortamda her şeyi IPA ile dikkatlice temizlemeniz gerekir. Ve o zaman bile çok yaklaşmamaya dikkat ederdim.

Selassi

Don't buy from me
Resident
Reaction score
53
Bir krem şişesini doldurun, plastik tuvalet çantasına, diş macununun arasına ve tarayıcıdan görülebilecek şekilde el bagajına koyun.

Ama yine de bunu hiç tavsiye etmem hehehe

fonem23

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
sizce damıtılmış ürünü bir şişe kremaya doldurursam kokar mı yoksa hayır, vakumla kapatabilirim ama vakumla kapatılmış olduğu için kenara çekerler mi bilmiyorum. ayrıca yanımda mı yoksa bagajımda mı getirsem daha iyi olur?

Selassi

Don't buy from me
Resident
Reaction score
53
Bir kremanın vakumla kapatılması dikkat çeker hehehe.

Köpek zaten damıtılmış maddenin kokusu üzerine mi eğitiliyor merak ediyorum. bence esrarın kendi kokusu üzerine eğitiliyor