Question Mümkün olduğunca fazla tağşiş maddesini uzaklaştırmak için genel yıkama kokaini

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Merhaba zeki insanlar.

Kokain tüketimimi büyük ölçüde azalttım ve psychedelic dünyanın neler sunabileceğini keşfetme sürecinden geçiyorum. Kontrolüm dışındaki koşullar nedeniyle, üç farklı kaynaktan toplam 20 gr'lık bir parti kokain elde ettim.

Çok fazla değil, ama o kadarına da ihtiyacım yok, bu yüzden bunu kokainden tağşiş maddelerini yıkamayı öğrenmek için bir fırsat olarak kullanabileceğimi düşündüm (eğer bunu mahvedersem uykularım kaçmaz çünkü satış yapmıyorum ve kullanımımı neredeyse tamamen azalttım).

Bunu buldum: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...onion/threads/cocaine-recrystallisation.4178/
Özellikle:

G.Patton kokaini saflaştırmanın tek yolunun bu olduğundan bahsediyor.

Bu birden fazla kaynakta doğru mu?

Ayrıca şunu da buldum: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...phenyltetrahydroimidazothiazole-mixtures.375/
(ayrıca @G.Patton tarafından)

Ve bu beni düşünmeye itti, bu paketlerden herhangi biri için hangi tağşiş maddelerinin kullanıldığını bilmiyorum, bazıları "Bolivya", diğerleri "Kolombiya Hindistan Cevizi" vb.

Yukarıdaki a/b ekstraksiyonu bunların hepsi için işe yarar mı, yoksa her seferinde bir "grup" yapmak yerine işi berbat etme olasılığım var mı?
Ya da basit bir polar olmayan çözücü yıkama serisiyle mi başlamalıyım? En hızlı, en basit kazanç nedir?

Yukarıdaki gibi a/b'yi rahat bir şekilde yapmaktan çok uzağım, bu yüzden uygun ekipman ve ekstraktörleri alırken bunu uzun süre araştıracağım, aseton kokusuyla dolu bir ev veya hidroklorik asitle yanmış eller istemiyorum. (5-MeO-DMT HCL'yi freebase'e dönüştürmem gerektiği için bazı parçalar da alıyorum, bunu Şubat ayına kadar yapmam gerekiyor, bu yüzden tam öğrenme modundayım)

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,735
Deals
1
Merhaba, Kokain test protokolünü takip etmenizi ve kokain kirleticilerinizi belirlemenizi tavsiye ederim. Daha sonra ürününüz benzokain, proparakain, lidokain içeriyorsa ürününüzü saflaştırmak zor olacaktır. Sadece kolon kromatografisi yıkama yolu vardır. Ürününüz levamizol ile bozulmuşsa, temizlenmesi çok daha kolay olacaktır.

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Bunun için teşekkür ederim - bazı kitler sipariş ettim ve bu fırsatı, bu şeylerin nasıl bir araya getirildiği ve dolayısıyla bazılarını kesmek için ne yapabileceğim hakkında daha fazla bilgi edinmek için kullanacağım.

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
Bu konuyu genişleteceğim.
1 gr kokaini temizlemek istiyorum. Tam olarak suda çözünmüyor. İçinde çözünmeyen ne varsa filtrelemek istiyorum. Bu işin sonunda 1 gr C'yi suda çözünmüş halde bırakabilirim.
Fikrin var mı?

Oral şırıngada çözündürüp pamuktan geçirmeyi düşünüyorum. Yine, mükemmel bir saflaştırma yapmaya çalışmıyorum.
Siz ne düşünüyorsunuz?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,735
Deals
1
Soğuk suda (yaklaşık 3-4 ml) çözebilir ve süzebilirsiniz. Kafein ve lidokainin bir kısmı soğuk suda zor çözünür.

View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
@darkmatter7

Suda bırakmayın. Oldukça hızlı bir şekilde psikoaktif olmayan moleküllere ayrılır, bu nedenle hepsini bir gecede kullanmazsanız, kötü, işe yaramaz su ile sonuçlanırsınız

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
Hmm. Yine de 1 ay sonra %90 oranında tutuyor gibi görünüyor...

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
PH oda sıcaklığında oldukça hızlı bir şekilde değişir, bu yüzden bu durum homurdanmayı acı verici hale getirebilir ama evet, bu ilginç bir çalışma, teşekkürler!

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
Sadece 1 g olması nedeniyle, esas olarak aktarma/filtreleme/vb. kayıplardan kaçınmaya çalışıyorum. -- Buna ne deniyor? Mekanik kayıp falan mı?

Etanol ve asetonum var ama susuz versiyonlarını yapmakla uğraşmayacağım. Elimdekiler göz önüne alındığında, en iyi seçeneğim nedir?

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Amfetamin sülfat ile yapabildiğiniz gibi aseton ile yıkama yöntemini kullanamaz mısınız? Biliyorum bu her şeyi ortadan kaldırmıyor, eğer malzemeniz her şeyle kesilmemişse hemen çöp kutusuna gitmeli... amonyakla freebase'e dönüştürebilirsiniz, ama Roel de kesebilecekleri her şeyi ortadan kaldırdı mı? Demek istediğim, freebase olduğunda aynı işlemi sadece suyla yapın, kafein mannitol veya inositol ile kesilmişse tadı biraz yükseltebilirsiniz... levamizol ile kesilmiş personel bir tür çöp o zaman adama geri dönün ve hepsini bir kez sindirmesine izin verin ve bu arada paranızı cüzdanından artı biraz faizle alın

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
OP "genel yıkama" dediği için size bunu vereceğim. Damıtılmış su. 3x kloroform yıkama. 1/3 kloro: su oranı, kuvvetlice çalkalanır, ardından kloroform boşaltılır/sifonlanır/ayrılır. HPLC ile levamizol/tetramizolün en az %15 konsantrasyonda giderildiği gösterilmiştir. C polar olarak kalır. Aynı belgede yer alan başka bir varyasyon, daha da etkili bir yöntemin damıtılmış polar, 3x hekzan yıkama, SONRA HCl'nin nötralizasyonu ve hekzan ile 3x ekstraksiyon olduğunu göstermektedir. HCL köpürerek çökelmeye neden olmuştur. Ama bu, genel bir yıkamaya değil, defat içeren bir stb'ye benziyor. Sadece ikinci defatta %15 leva/ tetra çıkarmıştır. Isıtmak büyük bir hatadır çünkü herhangi bir şeker formu (dekstroz, laktoz, glikoz ECT.) Sıyrılması zor olan gülmeyen taffy'ye dönüşecektir. Aseton ideal çözücüden daha azdır çünkü A. Polar ile karışır ve 2, kokain içinde hafifçe çözünür, bu nedenle ürünü kaybetmeniz garantidir.