Question Forumun clearnet'ten çıkarılması

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Reaction score
67
Bu forumu sadece tor üzerinde barındırmanın iyi bir fikir olup olmadığını merak ediyordum, böylece LE clearweb sunucularını izleyemez ve bu harika forumu getiremez

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133
Ayrıca clearnet üzerinde çalışmanın iyi olmadığını düşünüyorum.
Yanlış kaynaklardan gelen çok fazla ilgi.
clearnet'i Bbad için yedek olarak kullanmak, evet bu iyi bir fikir
Demek istediğim, sadece okuyabilirsin ama asla clearnet'te yazamazsın.

Bugünkü sorun, bununla mücadele etmek için ellerinden gelen her şeyi yapmamaları. Bu şu an için %500 öncelikli. Sadece kelimeyi yazmak bile yasak.
Bu yüzden berbat durumda. Arama çubuğunu kelime ile kontrol etmedim ama bu yanlış insanlar için bir mıknatıs
ön sayfada bir banner belki iyi bir fikirdir, böylece insanlar bunun için yanlış yerde olduklarını bilirler, böylece farklı yerlerde arama yapabilirler. ve kelime için arama ayarlarını düzenleyin, böylece her zaman 0 konu vardır gerçek arama çubuğu da belki kötü bir fikir değildir. bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz?

Last edited:

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Bence burası üyeler için daha zor bir taramaya sahip olmalı çünkü herhangi bir yaşlı domuz sadece kaydolabilir ve forumda dolaşmaya başlayabilir ... korkutuyor, keşke daha iyi önerilerim olsaydı.

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
68
TEŞEKKÜRLER ya da en azından vitrinden kurtulun ve p2p emanetine gidin. Toplu Çin tedarikçilerinin taranması veya ortak olması veya ana siteden ayrılması gerekiyor sadece benim 2 sentim