ABD için cam eşyalar

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Reaction score
24
Birkaç aramadan sonra Amerika Birleşik Devletleri için bulabildiğim tek tedarikçi CONSTANTYLIOUS777 oldu. Zaten sipariş verecektim ama web sitesinden sipariş vermem gerekecekti ve emanet olmadan rahat edemiyorum. Deneyebileceğim birkaç yerel şirket var ama yüzümü göstermek son çare olacak. Bu yüzden beni bir tedarikçiye yönlendirebilecek biri varsa çok memnun olurum.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Amazon ve eBay ve Etsy ve diğer 20 yerde hayal edebileceğiniz her cam parçası satılıyor. Çok az istisna dışında, hiçbir cam eşya yasadışı değildir. İnsanların sizde olduğunu bilmesinden endişe ediyorsanız, sahte bir isimle alın. eBay'de bir kişiden kullanılmış olarak satın almak daha anonimdir ve kolayca bir posta kutusu ve sahte isim kullanabilirsiniz.

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Reaction score
24
Yani gerçekten endişelenmem gereken tek zaman bir kimyasal reaktöre yükseltme yaptığım zaman mı?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Eyaletinizin yasalarını araştırmanız gerekir. İşte bir kopyala/yapıştır
. Amerika Birleşik Devletleri'nde, bir kişinin üç boyunlu yuvarlak dipli bir şişeyi, şişenin amacının yasadışı veya kontrollü madde üretimi olduğunu bilerek, şüphelenerek veya niyet ederek bulundurması, üretmesi, satın alması veya satması yasa dışıdır.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Yani size ne yaptığınızı umursamadan 2 boyunlu bir şişe satabilirim, ama 3 boyunlu, lanet olsun hayır.
Şaka yapıyorum, suç işleyebileceğinden şüphelendiğiniz herhangi birine herhangi bir şey satmak teknik olarak yasa dışıdır. Birinin evini yakacağınızı söylerseniz size bir bardak benzin satamam.

Last edited:

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Reaction score
24
Oh tamam. Sanırım o zaman delta 9 yapacağım. Kenevir burada yasal.

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Reaction score
24
Ve yerel ekipmanların çoğu esrar için damıtma ürünü tarafından satılmaktadır. Kafaları güzel olacak 🤣

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Reaction score
21
Kimyayı bir hobi olarak uygulamak için pek çok meşru neden vardır. Tüm bu ekipmanlar, çiftçi pazarında satacağınız Esansiyel Yağları damıtmak için kullanılabilir. Sadece Amazon'dan ya da doğrudan Vevor'dan alın.