İyi fikir mi değil mi?

DXMmybeloved

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Hiçliğin ortasında, neredeyse hiç polisin bulunmadığı, sıfır planlama veya bürokratik saçmalıkla ormanda bir grup av kulübesi.
Votka, shake n bake meth ve ot dışında hiçbir şey satıcılar tarafından satılmıyor (bir şişe votka için 200 dolar, bir gr boktan ot için 20 dolar)
Eğer bir gün ormanda bir kulübe ortaya çıkarsa ve kimse onu sahiplenmezse, kimsenin bunu araştırmayacağını düşünüyorum.
Gördüğüm en büyük sorun, rezervin en yakın şehre 8 saat, en yakın kasabaya 4 saat uzaklıkta olması ve hükümetin doğa ve boktan hava araştırmaları yapan bazı çalı uçaklarının olması.
Metamfetamini ne kadar sevdiklerini görünce metamfetamin ya da mefedronun iyi olacağını düşünüyorum.

vaas_montenegro

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Dropshipping'i denemenizi tavsiye ederim; hiçbir yatırım yapmanıza gerek olmadığı için başlamak için en iyi yol budur.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
954
Deals
1
Malı (meth) 1600 $/lb'ye satın alabilir ve 20 $/g'den 8000 $ elde ederek 5 kat kâr edebilirsiniz. Bir ons ile başlayıp daha da artırabilirsiniz. Söylediklerinizin yanı sıra kendinize yemek yapmayı da öğretmek zorunda kalacağınızı varsayıyorum. Bu arada bunu da yapabilirsin. Başarılı olan insanların %75'i bir sonraki sefer başarısız oluyor. Güvenilir olmak zaman alır.