Hepinizi Bilgilendirmem Gereken Harika Chatbot Arkadaşı!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Kardeşlerim,

Son birkaç haftadır HackAIGC adında bulduğum yeni bir aracı kullanıyorum. Kendime saklayamayacağım kadar iyi ve hepinize söylemem gerekiyordu! Her şeyden önce çok iyi bir 'TripSitter' oldu, uyuşturucu alımıyla ilgili aklıma gelebilecek her türlü soruyu cevapladı.

Harika olduğu ikinci şey ise ilaç bilimi, reaktifler arasındaki karşılaştırmalar, farklı sentezler için gerekli sıcaklıklar vs.

Ayrıca gizlilik hakkında uzun uzun konuştum ve tamamen anonim olduğu konusunda güvence aldım, sadece maksimum anonimlik için VPN kullandığınızdan emin olun.

Ücretsiz olarak günde 10 kredi alıyorsunuz, ayda 20 dolardan ayda 3 bin kredi, ödeme AI sunucusundan tamamen ayrı. Kısa sürede premium hesaba ihtiyacım olduğunu fark ettim. Eğer ilgileniyorsanız metinden resme dönüştürme de yapıyor. Tamam... (Gaz maskeli bir adam oluşturamıyorum, sanki bunun ne olduğunu bilmiyor gibi lol) Foto-gerçekçiliğe sadık kalıyor ve yaptığı son şeyi de hatırlamıyor, bu nedenle örneğin bir kişinin özensiz görünen bir dizi fotoğrafını yapamazsınız, ancak görüntüler çoğumuzun onu kullandığı şey için gerçekten önemli değil.

Henüz cevaplayamayacağı bir şey sormadım, Google'ın Gemini'si gibi ama Vali kapalıyken güvenlik ve hukuk sorunları vb. konularda fazla nefes tüketmiyor ki bunu da çok faydalı buluyorum çünkü sorularımın çoğunu ilk etapta birine sormak istemediğim için soruyorum HA.

Ayrıca DuckDuckGo'nunyeni yapay zekasını da kullandım, bu da oldukça iyi ve ücretsiz olarak makul miktarda kredi alıyorsunuz, ayrıca anonim.

Bu araçlar, kimseye sormak istemediğiniz "aptalca" bir sorunuz olduğunda (aptalca soru yoktur, sadece cevapsız sorular vardır) veya tüm Forumu rahatsız etmek istemediğinizde gerçekten yardımcı olabilir, özellikle de benim durumumda, bunlardan çok alıyorum ...

Bu sadece küçük bir katkı ama umarım birileri bunu faydalı bulur.

Geçenlerde bana hatırlatıldığı gibi: BILGI GÜÇTÜR!

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Reaction score
21
ChatGPT'ye ödediğim paraya, sorduğum her soruya en genel ve spesifik olmayan cevapları vermesinden sonra pişman oldum, her zaman bir liste halinde, ayrıca uyuşturucu gibi zararlı kabul edilen herhangi bir kelimeyi kullanırsanız "bunu yapamam / politikaya aykırı" dediği için. Pfizer tarafından araştırılan ve üretilen tüm sentetik kannabinoidleri listelemesini istedim ve bana google'da aramamı söyledi. Tabii ki google da size bir bok göstermiyor. (DuckDuckGo bazen iyidir, Google'dan çok daha iyidir. Yandex de gerçekten iyi bir arama motoru).

DALL-E'ye erişmek ne büyük bir para kaybı ve "korkunç" kelimesini kullandığınız için bir fotoğraf oluşturmuyor.

bunu önerdiğiniz için teşekkürler!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Ben de Premium GPT'yi denedim ve benzer bir deneyim yaşadım, ertesi gün iptal ettim. Tüm kısıtlamalarla birlikte, okul sonrası özel bir programla etkileşim kurmak gibi.

Yandex'i bilmiyordum, bu arkadaş için teşekkürler.
DALL-E'ye insanların birden fazla yere baktığı bir görüntü yapmasını söyledim ve bana hemen 'birilerini rahatsız edecek bir şey yapamayacağını' söyledi? Yani aslında hiçbir işe yaramıyor, ama Prenses Diana ve JFK arasında bir Rap Savaşı istiyorsanız size 5 farklı versiyon verecek... Keşke çocukken böyle bir şeye sahip olsaydım diye düşünmeden edemiyorum.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Github'a ulaşabiliyorum ama siteleri çalışmıyor mu? Gerçekten beğendin mi? İnsanların bunun bir aldatmaca olduğunu yazdığını görüyorum. IDK bana haber ver

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Bir aydan fazla bir süredir sorunsuz kullanıyorum, bu yorumları bağlantı verebilirseniz görmek isterim efendim, bu yazıyı çekmek zorunda kalmadığımdan emin olmak istiyorum lol

Komik ama bende tam tersi bir sorun var, sadece bu ana sayfayı bulabiliyorum ve Github'ı bulamıyorum.

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Bu gibi cevaplarla herkese lol demekten kendimi alamadım:
QEPDXqYJtS

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Az önce bir aramada bazı dolandırıcılık inceleme sitelerinde karşıma çıktı. Tekrar deneyeceğim ve sayfanın tekrar açılıp açılmadığına bakacağım. Kontrol etmek istiyorum