Question Mephedrone hakkında şüpheleriniz mi var?

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Mephedrone hakkında bazı şeyleri tartışmak istiyorum, umarım bana değerli 10 dakikanızı verirsiniz

(1) Son 1-2 aydır 4mmc sentezini okuyorum ve 4mmc yapmakla çok ilgileniyorum. Kimya konusunda hiç deneyimim yok, ancak sürecin% 80'ini anladığımı düşünüyorum ve bunu başarabileceğimi düşünüyorum, bunu kolay buluyorum "Madre tarafından Sentez". Siz bu sentez hakkında ne düşünüyorsunuz? Yoksa başka bir şey mi önerirsiniz?
Kolay ve daha az zaman alan ve daha verimli bir senteze ihtiyacım var.

(2) 2. şey 2b4mp bulamıyorum, bu yüzden bunu yapmayı düşünüyorum, ancak 4-metilpropiofenon da sanırım ____'da düzenleniyor (ülke adını söylemeyeceğim ama IN ile başlıyor ve en büyük nüfuslu ülkelerden biri), çünkü satıcı bunu satın almak için "son kullanıcı sertifikası EUC" belgelerini istiyor. Peki siz 2b4mp veya 4-metilpropiofenonu gayri resmi olarak alabileceğim herhangi bir yol biliyor musunuz?

(Aptalca olduğunu biliyorum ama burada ülkemden kimyager arkadaşlarımız var mı?)

(3) Her şeyi hazırladığımda, bazı deneyimli kimyagerlerden yardım isteyeceğimi düşünüyorum, küçük bir grup ya da kafam karıştığında sadece resim gönderip tavsiye isteyeceğim bir şey gibi (umarım bazılarınız bunun için gönüllü olur)

(4) bu sentezle ilgili değil ama nasıl tüketileceği ile ilgili, yaşadığım yerde insanlar 4mmc'yi çiğneme tabacosu (rajnigandha denir) ile karıştırıp ağızlarına koyuyorlar ve tükürük yapıyorlar (tükürüyorlar), dilde yanma hissi veriyor, çok coşkulu ve enerjik hissettiriyor ve bu his 30 dakika falan sürüyor, tükürüğü ağızdan tükürüyorlar ve sonra bunu tekrarlıyorlar, 1 gram bu yöntemi 3-4 kez deniyorlar. Peki siz bu tüketme yöntemi hakkında ne düşünüyorsunuz ve bunu tüketmenin diğer yolları nelerdir?

Pekala, zaman ayırdığınız için teşekkürler çocuklar, umarım yorumda bana yardımcı olursunuz, burası karşılaştığım en iyi forumlardan biri.

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Deals
11
2B4MP'yi Çin'den kolayca bulabilirsiniz. Satıcı, Hindistan gümrüğü tarafından keşfedilmemesi için onu gizleyecektir. herhangi bir belgeye gerek yok

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Teşekkürler, bunu bilmiyordum, gümrük bunu keşfetse bile, bir şey yapacaklar mı yoksa sadece cızırdatacaklar mı?

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Deals
11
Genellikle birkaç dolardan düzinelerce dolara kadar küçük bir miktar gümrük vergisi ödemeniz gerekir. Ödemezseniz, paketi size vermezler ve paketi incelemek için kendi yollarından çıkmazlar.

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Herhangi bir tedarikçi bulamıyorum, herhangi bir öneriniz var mı?

4-metilpropiofenon tedarikçisi buldum ancak senteze daha fazla adım ekleyecektir

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Deals
11
Çin'deki satıcıların çoğu 2B4MP, PM satıyor

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
138
Deals
8
BK4 ve MA HCl'yi Çinli satıcılardan sorunsuz bir şekilde satın alabilirsiniz, gümrükleme sağlarlar ve malları yeniden satabilirler.

Soğuk sentezin gerçekleştirilmesi çok kolaydır, sıcaklığı sürekli izlemeye gerek yoktur
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/4-mmc-synthesis.9187/