Heisenberg, BB forum videolarındaki o çılgın ritimler de ne?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
BB forum yöneticileri ne zaman yeni bir video yayınlasa beni etkileyen şey gerçek sentez değil, arka plandaki müzik oluyor. Ritimlere bayılıyorum, her birine. Kristal pişirirken onları çalıyorum, özellikle de L-tartarik asit yoluyla en son D-metamfetamin'den olanları. Müzik tespit servisleri her zamanki gibi berbat ve hiçbirini tespit edemiyor. Müziği kendiniz mi besteliyorsunuz? Bu çılgınlık olurdu!

@HEISENBERG, parçaları üyelerle paylaşabilir misin? Demek istediğim, tüm ses parçasını videodan çıkarmak, ayrı ayrı kesmek ve işlemek için FFmpeg kullanabilirsiniz, ancak bu yalnızca sıkıştırılmış ses verir ve sesler (dökülme gibi) açıkça müziğin üzerini kaplar. Onları FLAC kalitesinde almak istiyorum. Parçaları dışarıdan temin ederseniz, isimleri paylaşmanız koşuluyla dosyaları kendim indirebilirim, aksi takdirde BB yöneticileri bestecilerse FLAC'ları paylaşmanızdan memnuniyet duyarız.

Gelecekte forumda BB forum videolarının müzikleri için bir bölüm açmanızı öneririm. Onlarda çılgın bir Breaking Bad havası var. :cool:(y)