Question Merhaba biraz metamfetamin aldım#btcboss2022...

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Reaction score
23
Ice'ın kesinlikle hiçbir etkisi olmadığı için, 5 dakika sonra uykuya daldım ve İspanya'daki @ Energy Control testine örnek gönderdim, Meth 'in dekstro ve lev o tarafını ayıran tek laboratuvar herkes Levo Meth'in sadece Vicks inhaler için yapıldığını biliyor, ilaç olarak değil, aldığım sonuçlara bakın

Teşekkürler # Btcboss2022 sen Usta kimyacısın.....

Gerçekten Patron sensin.....

Attachments

• 4CYfjBsVoA.png
    4CYfjBsVoA.png
    9.7 KB · Views: 64
  • RwjL2itc4P.png
    RwjL2itc4P.png
    6.5 KB · Views: 37

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
@btcboss2022 sizi dolandırdı 😅. Her zaman bunu yapacağımı söylüyorum ama 10 $ / g'a satın alabilecekken meth bile yapmazdım. Rasemik methini kiral bir asitle reaksiyona soktu ve D'nin %42'sini çıkardı. Dolandırıcı olarak tanınıyor. Onunla iş yapmayacağıma eminim.

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
177
bruh o kadar kötü bi̇r satici mi

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Tahtada konuşan insanları ne kadar sık gördüğüme bakıyorum. O aslında farklı bir isme sahip bir Çinli. Ondan düzgün bir anlaşma yapma şansının %50 olduğundan şüpheliyim.
Burada istediği her şeyi yapabilirdi. Çıkardığı D'nin yarısını geri atabilirdi. Bu kadar zahmete katlandı, yeniden kristalleştirmeden önce geri atmak kelimenin tam anlamıyla 0 daha fazla iş olurdu. O zaman adam bir şeyler hissedebilir ve şüphelenmeyebilirdi. İnsanları soymak bir sayı oyunudur. Madalyonun diğer yüzü ise ana likörü nötralize edip tekrar izomerize edebilir ve kalan D'nin %20'sini daha çekip adama %83 L gönderebilirdi. Muhtemelen bunu yapmamasının nedeni ilk çekişin para olması ve ikincisinin aynı kaynaklar için yalnızca 1/2 değerinde olmasıdır. Bir 3. ve 4. etkili bir şekilde tüm D'yi alacaktır, ancak azalan getiriler, çaba ve sonucun dengelendiği genellikle %100 olmayan bir nokta olmasını sağlar. Diğer hesabının öncü satıcı olması beni şaşırtmaz. MO'lar eşleşiyor

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
177
Onları karıştırmış olabilirler lol dolandırıcılar bölümüne bir tane daha 😄

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
245
Btcboss2022'yi en azından amaç olarak bir dolandırıcı olarak adlandırmazdım. Aslında dürüstçe denediğine inanıyorum ama bir sorun var. Burada tahtada açıklanan yöntemler aslında keyfidir, diyelim ki hangi stereoizomerin önce kristalleşeceği bir şans meselesidir ve bu oluşan tuzda fazla olacaktır. Bir seferinde d- ve bir sonraki seferde l- olabilir ve evet 70'e 30 bu şekilde elde edeceğiniz şey tam olarak budur. Şimdi, optik dönüşü kendiniz kontrol etmek için bir polarimetreniz yoksa (kolay) o zaman güzel kristaller elde edersiniz ve buradaki videolar ve gönderiler her zaman sadece d- olacağını iddia ettiği için "Harika! Kristaller! d-Meth olmalı!" diye düşünürsünüz.

Bu yüzden btcboss2022'yi dolandırıcı olarak adlandırmanın yanlış olduğuna inanıyorum, eğer size geri ödeme yapmazsa veya yararlı malzeme sağlarsa, bu başka bir şey olurdu.

Ve tabii ki, iyi kalitede d-Meth satın alamayacağınız açık bir gerçektir, örneğin% 85 veya daha fazla d- 30 € / g'dan daha düşük bir fiyata ve bu kg içindir. Üretim çabası ve maliyetleri çok yüksek olduğundan ve daha azı ekonomik olarak sıfır anlam ifade ettiğinden.
Aynı durum gizli laboratuarlarda sentezlenen herhangi bir ilaç için de geçerlidir. Eğer bir kimya fabrikasına sahipseniz, tüm bunları neredeyse bedavaya ve mükemmel kalitede üretebilirsiniz. Bu, 80'lerde Imhausen XTC ile kanıtlandı, piyasadaki en iyi MDMA hapları.

Eğer birisi optik rotasyonun (kabaca) nasıl kontrol edileceğine dair herkesin ulaşabileceği çok basit yöntemlerle bir video veya resim eğitimi hazırlamakla ilgileniyorsa bana PM atsın, ona bilmesi gerekenleri sağlayacağım, sadece bunun için ne zamanım ne de sinirlerim var.

Ayrıca Çinlilerin diğerlerine göre daha sık dolandırıcı gibi gösterilmesinden de hoşlanmıyorum, bu doğru değil. Çinlileri oldukça dürüst iş adamları olarak buldum, tek dezavantajı ise aldıkları parayı geri vermek yerine ölmeyi tercih ettikleri için asla geri ödeme alamamanız. Ancak gerekli olan mallarda telafi etmeye oldukça istekliler. Dolandırıcılar ya da düpedüz hırsızlar ve soyguncular Nijerya'da (tabii ki), Güney Afrika'da (siyahlar değil), tüm Arap ülkelerinde (Müslüman olmayanlar her zaman oyundur) ve en üstte Avustralya'da (her suçlu kendini Ned Kelly'nin yeniden doğmuş hali sanır) bulunur.
Liste kesinlikle özneldir, ancak benim tarafımdan olduğu için müjde olarak ilan edilmiştir ;)

View previous replies…

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
15
Deals
1
Merhaba arkadaşım, Çinli tedarikçiler hakkında tarafsız bir görüşe sahip olduğunuz için teşekkür ederim, bir şans varsa sizinle işbirliği yapmayı umuyoruz.

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Reaction score
23
Hala bana 3500 us sahibi (prekürsör satın almak için ön ödeme emri olarak emanetten ödeme yapmamı sağladı) ve bana hiçbir şey yapmayan 400 gram sattı, sadece beni aşağı itti ... On kez Xmr 3500 us'umu iade etmesini istedim ... Beni görmezden geldi... Üzgünüm arkadaşım, böyle bir adama nasıl seslenirsin? Dolandırıcı mı yoksa yasal mı?

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
benim kuralım, emanet büyük paranın olduğu yerdir; sadece emanet ödeme yapıyorum ve böylece bu narko bölgede tablolar döndü. Zorluk yok, çıkış dolandırıcılığı yok, bırakın satıcı siparişe göre davransın. Satıcı genellikle alıcıdan daha zengindir ve daha rahat olabilir. Bu sorunu burada yaşamayacağım. Büyük BB'ye% 5 emanet ödeyin ve bunu yaptınız. BB emanetinin alıcılar tarafında biraz daha fazla olduğunu varsayıyorum, eğer varsa, neredeyse hiç duymadım: BB haksız emanet çözer. Ya siz?

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
üzgünüm ama tamamen saçmalık gibi geliyor. bu karışım (%71 l-meth + %29 d-meth) p2p'den pişirilen meth'in tam bir oranıdır.
Sanırım bir sebepten dolayı bunları ayırmak için herhangi bir kiral asit uygulanmamış. ya yanlışlıkla ya da kasıtlı olarak.

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
245
P2P ile Meth, %50/50 +/-%1-2 d- ve l- Meth dağılımı ile hemen hemen arketipik rasemiktir, en azından benim bölgemde bu doğrudur, ancak bunu kesin olarak biliyorsanız, lütfen bunu nasıl bildiğinizi söyleyin ve bunu bir polarimetre kullanarak kontrol ettiniz mi?

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Büyük ekşi Çin fabrikalarından ve Vietnam gibi yakınlarından ucuz dökme narkotik almaya çalıştığınızda, suç bölgesindesiniz ve çoğu sizi havaya uçuracak, mantık bu, bu yüzden beni fakir olarak yak.

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
15
Deals
1
Kendisiyle iki işlem yaptım ve çok iyi olduğunu düşünüyorum. Ayrıca birçok teknik yazıda paylaştığı sentez yöntemlerini ve çözümlerini gördüm. Kendisine foruma katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Son zamanlarda bazı sorunlarla karşılaşmış olabilir. Ben de kendisine ulaşamıyorum.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Ve teknik yetenekleri, ne yaptığını tam olarak bildiğinin ve bunun kasıtlı bir taktik olduğunun doğrudan bir kanıtıdır

View previous replies…

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Reaction score
23
Evet, bence tamamen haklısınız...

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
btcboss, eğer aldatmaca değilse, sohbette masanın altında satılan fabrika mükemmel narkotiklerinin tam tersidir (muhtemelen)

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Yazılarını okursanız, enantiyomer ayrımlarına yakından aşina olduğunu görürsünüz. Muhtemelen en az bu sitedeki herhangi biri kadar bilgili. Sci-hub ya da Google scholar dışında hiçbir yerde daha bilgili bir şey okumadım.

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Kirli kristaller meselesi gizli ve mükemmel bir izlenim bırakıyor. Açıkçası, insanlar onun gibi satın aldıkça ve sonra aniden dolandırıldıkça hala iyi narkotik etkiler yaptı. Fabrikalar bilgisayarlı laboratuarlarıyla temiz ve saf ilaçlardır. Kime güvenebilirsin?