Yardım ve Adive

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
5cladb,,jwh018 ve ur144 arasından en iyisi hangisi...????

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
5cladb.but bugünlerde bunu tedarik etmenin bir yolu yok. eğer birisi satıyorsa, büyük olasılıkla sizi dolandırıyorlardır.

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Bro 7add hakkında herhangi bir deneyiminiz var mı... önceki satıcım 7add olduğunu söylüyor ama hiç deneyimlemedim... sentetik kannabinoidler yapıyorum, güçlü noidlere ihtiyacım var... 5cl benim favorimdi... ama bu günlerde bulmak çok zor... sadece bir tane 7add mevcut... ne kadar güçlü ve buna değer olduğunu bilmem gerekiyor.

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
Çin'den yeni gelenlerin hepsi sadece cb2, bu yüzden aktif değil. bok gibi. 6cl 8fa başlığındaki yazıma bakın.

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
7add yeni değil..eski bir tane..ama hiç kullanmadım..yani bu konuda deneyiminiz var mı.

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
Çin'den geliyorsa, şu anda yasak olduğu için aktif değil. İyi değil dostum ama kendin deneyebilirsin.

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Hollanda'ya ne dersiniz... Hollanda'dan aktif noid bulmak mümkün mü çünkü satıcım Hollanda'dan gönderdi... evet, tüm Çinli satıcılar inaktif ve çöp kimyasallar ve dolandırıcılar gönderiyor... peki siz nasıl yapıyorsunuz... satın alın veya sentezleyin ...Bu konuda pek çok makale ektim ve ur-144 hakkında bir idia sentezim var. ur144'ün bu yöntemine ne dersiniz? Bu yöntemleri doğru bir şekilde takip ettiğim güçlü ve aktif ur144 noid'e sahip olabilir miyim? Bu forumda benim gibi yeni başlayanlardan biri var mı?

Last edited:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
evet.büyük miktarlarda sadece jwh210.küçük miktarlarda adbb ama bu sadece 10g gibi ve gitmiş olacak.jwh210 1. nesil kannabinoid ve en son olanlardan daha zayıf.ama diğerlerinden farklı olarak aktif en azından büyük miktarlarda.