yardım susuz amonyak

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Birisi susuz amonyak yöntemiyle meth yapmanın en iyi ve en basit yolunu gönderebilir mi lütfen anlıyorum ayrıca salla ve pişir birinin bir listesi vardı ve onunla ne yapacağını bilmiyordu bir şişede karıştırdı ve bu patladıktan sonra kedi kumu çok önemli olmadığını fark ettiler ve salla ve pişir doğdu lol NH3'ü nasıl elde edeceğimi biliyorum- ve lityumun fazladan hidrojen tuttuğunu anlıyorum ama nh3 yaptıktan sonra pratikte tam olarak ne yapacağımı bilmiyorum, ben de tahmin etmek zorundaydım, amonyak hapları ve lityum ekleyin ve 3 katman yapın ve gazlayın derdim ama tüm teoriyi anlasanız bile pratik uygulama tamamen başka bir canavar olduğundan emin değilim. HI yöntemini biliyorum, bu da bir sonraki adımda ne yapacağıma dair fikir edindiğim yer ve birkaç yıl üniversite kimyası aldım, gerçekten bazı ev yapımı şeyleri tekrar yenilemek istiyorum, Levo'dan da bıktım, dışarıdaki tüm akıllı pantolonları aklınızda bulundurun basitlik, mümkün olduğunda tüm bunların ana temasıdır teşekkür ederim

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Amonyak sizi öldürebilir paniğe neden olabilir Hataları zorlayabilir ve bunun dışında genel bir sıkıntı haline gelebilir, ancak ultra küçük ölçekte başlamanız gerekiyorsa, çünkü herkes f**** bu yöntemle bir kez yukarı çıkın Henüz yapmayan birini görmedim

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Üniversitede birkaç yıl kimya dersi aldığınızı sanmıyorum. Gerçek susuz amonyak kullanmak, çalkala ve fırında pişir yönteminde sorunludur. Amonyak sadece 100 psi veya -40°f'de sıvıdır, bu nedenle bu parametrelerden birini koruyarak amonyağı plastik bir şişeye almak zordur. Yapılabilir ama bir plana ihtiyacınız var. Daha popüler olan yöntem ise amonyum tuzunu sodalı suyla sıyırmaktır.

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Evet, ben gerçek hayattaki durumlardan bahsediyorum, laboratuvar durumundan değil, bunu yapmak için bir f****** aptal olmalısınız, onu çalmaktan veya ideal koşullardan daha azında kendiniz sıkıştırmaktan bahsediyorum.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Şaşırtıcı bir şekilde bunun soda şişelerinde yapıldığını milyonlarca kez gördüm. Bir gazoz şişesinin 100 psi tutabileceğini düşünmek aklımı başımdan alıyor ama bir şekilde gazoz şişelerinde her zaman sıvı bronz yapıldığını görüyorum sıvı bronz = amonyakta çözünmüş elektronlar Lityum yerine sodyumla da yapılabilir. 2 yıllık üniversite kimyası olan insanlar buna huş ağacı reaksiyonu diyorlar. Bir çiftçiden amonyak çalmak muhtemelen silah zoruyla banka soymaktan daha az güvenlidir çiftçilerin hepsinin silahı vardır ve ne yapmaya çalıştığınızı tam olarak bilirler ve bunu ilk denediğinizde kendinizi öldürme ihtimaliniz yaklaşık %25, polisler gelene kadar silah zoruyla tutulma ihtimaliniz %10 ve boku tanktan çıkarıp çalmak için uygun bir şeyin içine koyamama ihtimaliniz %40'tır. BU ŞIMDIYE KADAR YAPTIĞINIZ EN TEHLIKELI ŞEY. Daha önce de söylediğim gibi, biraz amonyum nitrat, sülfat, klorür alın ve dünyanın en şanslı piç kurusu değilseniz biraz sodyum hidroksit ile bir şişeye koyun. O amonyağı çalarak alacağınız kafa, onunla yapabileceğiniz her şeyden çok daha güçlüdür.

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Bugünlerde aptalca bir şey yapmazdım, süslü olmak için karbon üzerinde doğrudan hidrojenasyon paladyum kullanırdım zorlayıcı ama en kolay en güvenilir olanı kırmızı ile itme çekme ve ben s******* yönteminizde sadece Birch'in olması gerekenden daha tehlikeli olduğuna dair zorunlu uyarıyı söylüyordum, bu şekilde söyleyelim Daha önce laboratuvarda amonyakla dolu oldum ve florin ile orada olduğunu söyleyeceğim ve evet bir pot Birch veya salla ve pişir, ne zaman büyük kullanıma girdi Üniversitede birinci sınıftaydım, bu yüzden bir süre önce soda şişelerinden yangın söndürücülere geçtik ve ona ulaşabilmek ve havalandırabilmek için özel aletler kullandık ama yaşadığım yerde soğuk paketinizde nitrat yok sadece üre var ve tek bölümün tüm amacı kolaylıktı Gerçek dünya kimyası ile birlikte kimyayı tartışmaktan ve talimatları takip etmekten zevk alıyorum senaryo Kitty kimyası çünkü Tanrı biliyor ki asla yapmamanız gereken her şeyi yaptım ama belki herkes benim kadar aptal değil

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
36
Biliyorum, değil mi? İnsanlar bazen en çılgınca şeyleri yapıyorlar ve kritik bir kaza yaşamadıklarında, diğer herkes bunu bir kavram kanıtı olarak alıyor ve onunla koşuyor! Eskiden bazen, yaptığımız her şeyin yangın söndürücü teçhizatı tarafından hidrojenlenmesini ISRAR eden bir adamla yemek pişirirdim. Hani şu 1970'lerden kalma olanlardan. Tam yemek pişirmeye başladığımızda, vanayı üstten söker, birkaç yumruk dolusu kaya tuzu atar, içine sülfürik asit döker, vanayı tekrar vidalar, sıkar, sonra dışarıda telefon direğine doğru yürür ve eski kıçlı şeyi üstünden geçen bir halkadan tutarken, direğin yan tarafına vurur ve yan tarafta büyük bir çukur açar. Neden bilmiyorum, lanet şeyin üstünde basınç ölçer vardı! Sonra geri gelir ve yangın söndürücüyü köşeye koyar ve dikkatini devam eden sentetikle ilgili yapılması gereken her neyse ona verirdi. Bu beni çok sinirlendiriyordu çünkü ne zaman üretim yapsam ya da beni hapishane otobüsüne bindirebilecek bir şey yapsam, her zaman sessiz, tetikte ve bir sorun olduğunu gösterebilecek herhangi bir sesi dinliyordum... Aslında sadece gergin ve endişeliydim ama çoğu insan bunu anlayamazdı. Ancak, bu beni biraz ürkek yapıyordu. Ve her lanet olası seferinde, çalışırken o lanet olası söndürücüyü unuturdum ve her lanet olası seferinde beni.... Kendi küçük dünyamda sessizce çalışırken birdenbire "KLAAANG!!!!" diye bir ses çıkar ve yangın söndürücünün yan tarafındaki göçük ortaya çıkar ve beni korkuturdu!!!! Elimde HERHANGİ BİR ŞEY varsa genellikle onu düşürürdüm, çünkü o an
Kıçım kapıya doğru 3 adım atmıştı!!!! Ve sonra bu pislik her seferinde bağırıyordu, "Gaz hazır!!!" Sanki onu bekletiyormuşuz gibi!!!! Tanrım, beni çok kızdırdı! Ve her zaman o lanet olası şeyin patlayacağından korkuyordum! Bu 5 kez falan oldu ve artık onunla çalışmayı reddettim. Lol

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Amonyum nitrat ve sodyum hidroksiti diyelim ki bir gaz kutusunda karıştıracağım, bir hortumla kedi kumu içine ve sonra kuru buz içinde bir kaba akıtacağım

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Heyecan verici bir varoluşsal teorik konuşma başlatmak istemiyorum lol Zaten kendi kıçımda olduğumu sanıyordum ama buradan daha da kötüleşiyor ha lol o peki tüm bunların köklerinin simyada başladığını ve etkisinin bugün hala hayatta olduğunu kesinlikle görebilirsiniz lol alınmayın, bu boku sokaklarda en azından umursamayan uyuşturucu bağımlısı insanlara dökmek için koşturuyorum. Dürüst olmak gerekirse, dünyada yükselmek için uygun bir yol bulmaya çalışıyorum ve HI yöntemini yapmak zar zor karlı ve aslında bazı paladyum kaplama plakalarım var ama bu iyi günlerde uzun ve karanlık bir yol gibi görünüyor Banyomda soğuk paketler ve miriatic ile nitrik asit yaptım ve bir sürü Levo fucj ile sonuçlanmak istemiyorum o enayi kıç boku polar pure geri döndü ama sipariş etmek zorundasınız ve yeterince kutu şirinleştirmeye dahil olan insanlar redonkulous olacak eklemek istemiyorum bunun için daha da fazla ve ben bir lanet idk yapmak için yeterince para kazanmıyorum bana söyle ve ben sadece susuz amonyak aldıktan sonra ne yapacağımı bilmek istiyordum başka bir yerde bulabilirim dürüst olmak gerekirse sadece bir sürü lanet kıç referans malzemesinin navigasyonu olmadan daha pratik bir açıklama umuyordum iyi havalandırılmış bir yerde olurdum mümkünse geçici bir çeker ocak almaz ama yine de iki kutu için bir Oz gibi küçük partiler çok küçük partiler yapmak zorunda kalsam bile bu da sorun değil