Yardım edin Tanrım! D-Meth'im tuhaflaşıyor!!!

qwe111

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Hidrojen klorür gazını D-meth ve aseton karışımından geçirdim ve parlak bir toz elde ettim.
Bu hidroklorür tozundan farklı. Çok ince bir "buz" gibi!
Meth'in hidroklorürünü elde etmek, sonra hidroklorürü çözmek ve büyük kristaller elde etmek için yeniden kristalleştirmek istiyorum!
Ama neyi yanlış yaptığımı bilmiyorum?
Şimdi bu ince buzu suda çözüp yeniden kristalleştirebilir miyim?
Yoksa onu çözüp FB yağı elde etmek için sodyum hidroksit eklemem ve sonra tekrar yapmam mı gerekiyor?
Tanrım, lütfen biri bana ne yapacağımı söylesin!!!

WillD

Expert
Reaction score
1,022
Ürünün bir fotoğrafını gösterebilir ve sentez yöntemini açıklayabilir misiniz? Forumda su kristalizasyonu da dahil olmak üzere farklı çözücülerde kristalizasyon yöntemleri yayınlanmıştır. Ancak bunu yeniden kristalleştirmek için önce bir toz elde etmek daha iyidir.

qwe111

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Merhaba Efendim, "ICE" doğrudan çözücü ile çözülebilir ve yeniden kristalleştirilebilir mi bilmek istiyorum?
Yoksa yağı çıkarmak için alkali mi kullanmam gerekiyor? Sonra metamfetamin hidroklorür elde etmek için hidrojen klorür gazı kullanmalı ve daha sonra büyük kristaller halinde kristalize etmeli miyim?

qwe111

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Merhaba beyler, aynı yöntemi iki kez uyguladım ve farklı sonuçlar aldım!
Soldaki ilk hidroklorür, belirli bir oranda çözücü içinde çözülebildiğini ve yeniden kristalleştirilebildiğini biliyorum!
İkincisi aynı yöntem, daha çok kristale benziyor!
İkincisinin bir çözücüde çözülüp çözücünün buharlaştırılarak büyük kristaller elde edilip edilemeyeceğini bilmek istiyorum???

qwe111

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
-

Attachments

• C6tjaoRqn3.png
    C6tjaoRqn3.png
    3.4 MB · Views: 29