yardım gerekli Umarım buraya gönderi göndermeme izin verilir forumda yeniyim

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Temel olarak 10g- 7abf ve bir kilo çilek iznim var, sürekli yırtılan arkadaşlarım için k2 baharatı yapmaya çalışıyorum.

Last edited:

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Yapraklara bir maddeyi nasıl püskürteceğinize dair ipuçlarına mı ihtiyacınız var?

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
evet 10 gram 7abf var ama yapraklar için spreyi nasıl yapacağımı bilmiyorum ve bu 1 kilo çilek yaprağı için yeterli olur mu? tia

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Hiç clear veya benzerini denediniz mi? kimya ile karıştırdıktan sonra yaprak üzerinde almanıza yardımcı olmalıdır.

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Bu, maddenin kalitesine ve tüketicinize bağlıdır. Dozaj bu nedenle seçilir. Birisi için 10 gr ila 1 kg zayıf olabilir. Yaprakları ıslatmak için alkole ihtiyacınız vardır.

Last edited by a moderator:

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Reaction score
17
7abf gerçekten nasıl çalışıyor? Şimdiye kadar uğraştığım en kötü kimya ve sizi gerçekten uçurmuyor. İş yerinde oturuyorum, yasaktan sonra olduğu için hareket edemiyorum. Onu nasıl parçalayabilirim. 4 çözücü kullandım ama 4'ünde de iyi değil. Ayrıca iyi kimyasallarım olduğunda (5cl veya 6cl) 3 zip başına gram kullanıyorum... ve üstü. Genellikle karıştırmak için bir seferde 40 lbs yaprak alırım

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Reaction score
17
Aldığım 7abf'nin fotoğrafını size göstermek istediğimi unutmuşum. Çok üzücü. Daha çok pirinç çiçeğine benziyor. Smh

Attachments

• Fmoi12a0wW.png
    Fmoi12a0wW.png
    2.3 MB · Views: 539
  • ZedNWUpaiD.jpg
    ZedNWUpaiD.jpg
    1.2 MB · Views: 475
  • NGYogLQ1Jb.jpg
    NGYogLQ1Jb.jpg
    754.1 KB · Views: 486

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Yasaktan bu yana iyi bir kimyasal bulamadım. Mevcut bağlantınızda "yeni iyi mal" yoksa, olduğunu söyleyen insanlar da yok. Vegas'ta olsaydım o kadar çok para kaybederdim ki bana bir haftalığına bir çatı katı verirlerdi!

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
HİÇBİR ŞEY SİZİN İÇİN İYİ DEĞİL. hepsi çöp. bu sitede arayan bir sürü insan var ve aslında bir şey yapan pek çok kimyager yok. Ben hiçbir şey yapamadım...

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Bu bir yeniden kristalleştirme girişimi mi yoksa ne? Bize ayrıntıları söyleyin, yardımcı olmaya çalışalım.

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Reaction score
17
Evet, kaybedilen para miktarı çok büyük, şu anda çalışanlarım için yeni bir güvenilir kaynak bulmaya çalışırken muhtemelen 22.000 USD civarında para harcadım. Kendim için hayatta kalmaya çalışırken her şeyi yaptım. Sipariş ettiğim son şey bir çocuktu ve çocuğun sadece bir parçasını aldım, diğer parçası postanede sahte posta ücreti için alındı ve şimdi mahvoldum

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Reaction score
17
Bu kimyasalı birkaç farklı parçaya böldüm, böylece farklı çözücülerle deneyebilirim Eter hariç elimdeki tüm çözücüleri kullandım. Çözücülerin hiçbiri çok fazla çalışma yapmadan bu kimyasalı (görünüşte) parçalamazdı, böylece buharlaştıktan sonra geriye kalan her şey elimde kalırdı, bu yüzden asla gerçekten% 100 elde edemezdi.

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Reaction score
17
Tamamen çözünmüş gibi görünecek ve buharlaştıktan sonra o tavadaki tüm o şeyler altta kalacaktı, bu yüzden biliyorsunuz, bunun hiçbir şey olduğuna inanmıyorum, bazı insanlar reseptörlerden birinde çalıştığını söylüyor falan filan ama gerçekten dürüst olmak gerekirse bunun sadece kek hamuru pirinç unu gibi bir şey olduğunu düşünüyorum, sahte olduğuna inanmıyorum.

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Reaction score
17
Evet. Everclear, %100 aseton ve Ethel alkolü denedim.

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Hiçbir şeyde çözünmediyse, büyük olasılıkla çöptür. Çin'de reaktifleri alırsanız, Çin ara ürünlerde bile sınırlıydı, o zaman sadece tam bir sentez döngüsü için.

Last edited by a moderator:

goodrc9

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
7abf'den daha güçlü olan 6fa tozunu deneyebilirsiniz

hgfhgjkh

Don't buy from me
New Member
Reaction score
7