Yardım : Nitrostiren > 2C-H > 2C-B

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Nasılsınız millet! Birçok forumda 2 özel reaktifin kullanımını tartışan çok sayıda bilgi, konuşma ve gevşek, güvenilir sentezler var, ancak nesnel bir şeye ihtiyacım var.

Herkesin Sodyum Borhidrür ve Bakır Klorür kullanarak başarılı olduğu bu "altın standart" sentezi arıyorum.

Hemen hemen sadece takip edebilir miyim
BBexperts, amf-redüktif aminasyon ile ilgili videosunda öncülük ediyor mu? (NaBH4 +CuCl2 kullanımını detaylandıran) ancak bunun yerine, pN2P>amfetamin yerine 2,5 DMNS kullanın.
Bu düzenlemeyle, bu ürünlerin uygun ve verimli bir şekilde azaltılması sağlanacak mı?
2,5 dimetoksiNS> 2C-H? prosedürler ve çözücüler açısından)

Burada en iyi çözücü(ler) hangileridir? Bazıları susuz diyor. Bazıları su ve alkol diyor. Bazıları metanol olmasın diyor. Ne demek istediğimi anladınız. İnternetin sağlam bir pratik çalışmaya ihtiyacı var.

Tartışmalara "indirgenen" çok sayıda sentez var. "Ya da bunu denedim ve şunu elde ettim. Bu işe yarayabilir ama". Ve böyle devam eder.
Objektif mi? Hayır. Hayır.
Bir fısıltı duyacak kadar kutsanmış olabilir miyiz?" İsa tarafından öpülen, Buda synth tarafından okşanan "altın standart" nedir? "
(Lütfen, burada Moroni tarafından taciz edilen sentetikler olmasın. )
Zaten yeterince var. ;)

Çok sevgiler millet.
katkınız minnetle karşılanacaktır.

Kendine iyi bak,
JesusTits.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
279
beta nitrostirenlerin indirgenmesi çok daha farklıdır, örneğin alüminyum amalgam işe yaramayacaktır (söz veriyorum... en azından p2np ile aynı yöntemle değil) NaBH4/Cu++ deneyebilirsiniz, ancak lütfen bunu israf etmemek için küçük ölçekte yapın çünkü iyi çalışması gerektiğine inanmam için hiçbir neden yok. En iyi tavsiyem, toluen içinde %65-70 süspansiyon halinde bulunan ve piroforik olmayan RedAl (sodyum bismetoksietoksi alüminyum hidrit) almanızdır, diğer yol ise klasik yol olan LiAlH4'tür. İyi şanslar ve güvende olun!

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Amberlight ne olacak? İyon değiştirici reçineler görünüşe göre sodyum borhidrür ile emprenye edildiklerinde bu indirgemede etkili oluyorlar ancak bir kez daha bilgi kıtlığı var. Sizce kaşları kaldıracak kolaylık kullanıma sokulabilir mi ama bu konuda çok az şey duyuyorum.

View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
279
amberlyst mi demek istiyorsunuz?

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11

Amberlite® IRA-400 klorür formu

https://www.sigmaaldrich.com/MX/es/search/60177-39-1?focus=products&page=1&perpage=30&sort=relevance&term=60177-39-1&type=cas_number
Bazı denemeler yayınlayacağım. Oldukça havalı. Eğer çalışırsa

Donaldduck666

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Iv

Ben de aynı cevapları arıyordum, umarım birisi bu sentez hakkında biraz daha fazla bilgi sahibi olarak cevap verir

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
thread'de daha düşük kontrol edin.... V V V

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Bu konuda bu kadar çok bilgi olduğuna inanmak zor, ancak bunların hiçbiri iyi bir sonuca varmıyor ya nikel klorürün reklamını yapan pislik, konuşmayı mahvetmek zorunda kalıyor ya da sadece bir sonuca varmıyorlar. Birisi bir deneme yayınladığında, birileri bu konuda bir şeyler tartışmak zorunda kalıyor, bu yüzden burada neyin işe yaradığını söylemek gerçekten zorlaşıyor.

Donaldduck666

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Benim için de aynı şey geçerli, her yerde NaBH4 ve cucl2 kullanarak bir sentez aradım ama gerçekten birinin yaptığı somut bir şey bulamadım

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Neden sadece Shulgin'i harfiyen takip etmiyorsunuz? LiAlH endişeleri?

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
LAH'a erişim yok

View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
279
RedAl veya başarı getirebilecek başka bir şey öneremiyorum (yüksek basınçlı H2 ve Pd / C, ancak bu küçük laboratuvarlar için ulaşılamaz ve çok daha tehlikeli)

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
279
Vogel'in kitabında başarıyla uyguladığım bir prosedür var. İyi şanslar!

Not: Kendinizi ateşe vermemeye çalışın...

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Çok Takdir Edildi. Bu, gerçek olamayacak kadar kullanışlı olan güzel bir ölçeklenebilir indirgemedir. Paylaşmayı düşündüm çünkü benim için yeni bir şey. En azından benim için. Al ve Cu'yu tartışan herhangi bir kaynak bulduğum ilk kaynak. Daha az toksik, daha az tehlikeli, verimli ve ölçeklenebilir bir nitrostiren indirgemesi için zahmetli saatler boyunca konuları taradıktan sonra bir kişiye yardımcı olursa, işim bitmiş demektir. O kişinin kim olabileceği hakkında hiçbir fikrim yok...... Umarım çok "spontane" davranan biri değildir. hehe ;).