Question A-PHP sentezi ile ilgili yardım

islandgato

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar, umarım her şey yolundadır!

Birisi bana A-PHP sentezi konusunda yardımcı olabilir mi? İnsanlar bunu A-PVP sentezi yoluyla yapmanın çok kolay olduğunu söylüyor.

Daha önce yapılmış 2-bromo-1-fenilheksan-1-on, Pirolidin, Etil asetat ve Hidroklorik asit için bir tedarikçim var

Sadece A-PVP sentez aminasyonunu mu takip etmeliyim?

Bana yardım etmekten çekinmeyin, birlikte büyümeliyiz 🙏

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Reaction score
2
Ayrıca A-php ÜRETMEM gerekiyor malzemeler için tarifiniz var mı?

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Reaction score
64
Düşünceleri anlamanıza, ne satın alacağınıza işaret etmenize ve tüm sentezde yardımcı olmanıza (hekzanofenon, halojenat, aminat satın almanız gerekir) özel bir dikkatle yardımcı olabilirim elbette ücretli olarak, ancak ihtiyaç duydukları her şeyin zaten forumda olduğunu söylemeliyim :)

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Reaction score
2
. ama sadece her şeyi nasıl üreteceğimi satın almam, toplam içerik listesini göndermem ve sonra üretimde bana yardımcı olmam gerekmiyor

View previous replies…

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Reaction score
64
Hexanophenone, Bromine, Pyrrolidine, Strong stirier (3600rpm) ve üzerinde hotplate, Sodium thiosulfate, Sodium Carbonate, Ethyl Acetate, 2L flask ve condenser ve Hydrochloric acid, Acetone, Isopropanol satın alın, ihtiyacınız olan tek şey, daha fazla yardım için bana mesaj yazabilirsiniz ama benim ödemem değerli bu yüzden bana biraz vergi vermeniz gerekiyor, iyi günler :)

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Reaction score
2
İhtiyacım olan malzemeler sadece bunlar mı? Başka bir şey satın almama gerek yok mu? Ve nasıl pişirebilirim? Bir videoya veya rehbere ihtiyacım var

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Reaction score
64
İster inanın ister inanmayın, maymunların öğrenebileceği şekilde açıklıyorum, endişelenmeyin, çok yakında tatile çıkacağım, bu yüzden bana vergiyi şimdi gönderirseniz% 50 indirim alacaksınız

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Reaction score
2
tamam bu tarifi bu kavanozlarla ne kadar yapabilirsiniz bir kez 1K? bir fırında en az 2K istedi