Psödoefedrin ekstraksiyonu ile ilgili yardım

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
9
60mg Psödoefedrin HCl, Tripolidin HCl 2.5mg, Mısır Nişastası, Laktoz Monohidrat, Povidon ve Magnezyum Stearat içeren haplarım var. Haplar üzerinde bir A/B ekstraksiyonu yapmam gerekiyor mu yoksa onları etanolde çözüp filtreleyebilir ve buharlaştırabilir miyim?

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
142
Alkolün triprolidini sözde ile birlikte çekeceğine inanıyorum. Ayrıca bazlarsanız, triprolidin yalancı ile birlikte yağa dönüşecek ve tabii ki gazlama sırasında yalancı ile birlikte çökecektir.
Bunu kendim yapmadım çünkü her zaman tek aktif bileşen olarak pseudo içeren haplar aldığımdan emin oluyorum, ancak bence birini veya diğerini yaparsanız, bu iki amini kendi başlarına elde edebilir ve sonra bunları nasıl ayıracağınızı çözebilirsiniz. Birisi başka bir gönderide "şirin uyuşturucunun" antihistaminik içerdiği için farklı bir renkte olduğundan bahsetmişti. Klorlu mola temizleyicisinin, yani trikloretilenin işe yarayabileceği öne sürülmüştü. Bu, birini ya da diğerini çözecek ve katıyı filtreleyebileceksiniz.

Hem aktif hem de inaktif hap bileşimlerinin farklı bileşenleri için bu farklı çözünürlük özelliklerini araştırmak için epey zaman harcadım. Bu ikisini birbirinden ayırmak özellikle zor, fazla bilgi bulamıyorum. Bunları izole etmek için doğru çözücüleri bulamıyorsanız, bunları baz yağa dönüştürüp ardından fraksiyonel damıtma yaparsanız, bunun muhtemelen en iyi ve en basit yol olacağını düşünüyorum...

2,5 mg her halükarda kirlilik veya kontaminasyon açısından oldukça önemsizdir. 40 hap = 2,4 g PSE ve ~100 mg triprolidin, yani ürünle birlikte bırakılırsa fark edilebilir, ancak bir anlaşma kırıcı olacağından şüpheliyim ...
Umarım uzmanlardan biri bu konuda fikir beyan edebilir.... Bu ikilemi kendim çözmek için bir çözüm veya herhangi bir öneriyi çok isterim... benzer sorunlarla yüzleşebilmek için.
İyi şanslar,
o7

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
9
Aslında tripolidin yerine sözde bağlayıcıları ayırmak konusunda daha çok endişeliydim. Eğer tripolidin meth'i sadece farklı bir renge dönüştürüyor ve etkilerini değiştirmiyorsa, o zaman sorun yok, eğer gerçekten bir anlaşma kırıcı ise trikloretilen alabilirim, ancak tripolidin bırakılırsa o kadar da fark edilmeyeceğini düşünüyorum. Ne yazık ki tek aktif bileşen olarak pseudo içeren haplara erişimim yok.

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
142
Bence sözde ve bağlayıcıları ayırma konusunda alkolle gayet iyi olacaksınız. Etanol sorun yaratmayacaktır, ben metanol kullanmayı seviyorum. IPA hakkında iyi şeyler duydum. Hangisini seçerseniz seçin, sadece saf ve susuz olduğundan emin olun - su yok. Triprolidinin herhangi bir sorun yaratacağını sanmıyorum, ama evet, anladınız - sadece alkol çekimlerinizi yapın, filtreleyin ve buharlaştırın ve gitmeye hazır olmalı. HI ya da SnB yapmaya hazır mısın? Nasıl gittiğini bana haber ver.

o/

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
142
Düzeltme - TETRAchrloroethylene Bakınız: Hapları çıkarmak için "tetra tuzağı".

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
3
reactine Duo ve rhinopront tabletlerindeki pseudo ephdrin'i nasıl çözerim?

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
142
GELECEKTE İNGİLİZCE KULLANIN LÜTFEN. Ama burada:
Hapları ezin ve metanol veya izopropil alkol içinde çözün. Katı maddeleri süzün ve 2 veya 3 kez tekrar yıkayın. Katı maddeleri atın ve alkolü buharlaştırın. Alkol gittiğinde geriye yalancı ve triprolidin kalır. Triprolidini çıkarmanın kolay bir yolunu bilmiyorum - belki tetrakloroetilen? (ayrıntılar için "TETRA Tuzağı "na bakın) Ama bence reaksiyonla kullanmak sorun olmaz, meth sadece biraz antihistaminikle biraz "dağınık" olabilir.

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
3