İşte Gelecek Yaşam, İnsan Yaşamının Amacı, felsefi / dini gerçekler, teoriler vb. hakkında Pratik Açıklama.

aksim

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Pratik Açıklama (Örnek İçin): - "Öncelikle bana doğduğunuz andan itibaren her bir saniyenin detayını anlatabilir misiniz? (her bir saniyenin detayına ihtiyacım var, yani her bir saniyede ne düşündüğünüzü ve ne yaptığınızı)

Bana en ucuz 1 dakikanızın ya da tüm saatinizin, gününüzün, haftanızın, ayınızın, yılınızın ya da tüm hayatınızın her bir detayını anlatabilir misiniz?

Eğer bana bu yaşamı anlatamıyorsanız, o zaman geçmişinizi unutmadığınıza ve gelecekte bu şimdiki yaşamı unutmayacağınıza dair ne kanıtınız var?

Yüce Rab Krishna'nın var olduğu bir gerçek ama biz onu anlayacak zekaya sahip değiliz.
Bir sonraki yaşam da var. ve size bu dünyadaki hiçbir bilim adamının, hiçbir politikacının, hiçbir sözde zeki adamın bu Gerçeği anlayamayacağını zaten kanıtladım. çünkü onlar hayal ediyorlar. ve siz de Tanrı'nın ne olduğunu, Tanrı'nın kim olduğunu, sonraki yaşamın ne olduğunu vb. hayal edemezsiniz.
_______
Örneğin: Babanız doğumunuzdan önce de vardı. Doğumunuzdan önce babanızın var olmadığını söyleyemezsiniz.

Bu yüzden annenize sormalısınız, "Benim babam kim?" Ve eğer anneniz "Bu beyefendi senin baban" derse, o zaman sorun yok demektir. Bu çok kolay.
Aksi takdirde, "Benim babam kim?" diye araştırma yaparsanız, hayatınız boyunca aramaya devam edersiniz; babanızı asla bulamazsınız.

(şimdi belki... belki diyeceksiniz ki ben babamı DNA'dan araştıracağım ya da fotoğraflarla ya da annemden alacağım başka şeylerle kanıtlayacağım ve Gerçek babamın kim olduğunu kanıtlayacağım.{ Yani otoriteye inanmak zorundasınız. o otorite kim? o sizin anneniz. otorite (ya da anneniz) olmadan herhangi bir fotoğraf, DNA ya da başka bir şey iddia edemezsiniz.

Eğer annenizden başka kadınlardan DNA, fotoğraf ve diğer birçok kanıt gösterecekseniz, o zaman bu kanıtlar ne işe yarar?} )

"Sen ne söylediysen, ben onu kabul ediyorum," O zaman hiçbir zorluk yoktur. Ve Siz Devala, Narada, Vyasa tarafından kabul edildiniz ve Siz Kendiniz konuşuyorsunuz ve daha sonra tüm akaryalar kabul etti. O zaman ben de takip edeceğim.
Büyük kişilikleri takip etmek zorundayım. Annemin bu beyefendi benim babam demesiyle aynı sebepten. Hepsi bu kadar. İşi bitir. Araştırma yapmanın gerekliliği nerede? Tüm otoriteler Krsna'yı, Tanrının Yüce Şahsiyetini kabul eder. Bunu kabul edersiniz; o zaman Tanrı'yı aramanız biter.

Neden zamanınızı boşa harcayasınız ki?
_______
İhtiyacınız olan tek şey otoriteden duymaktır (aynı anne gibi). ve ben bu gerçeği otoriteden duydum " Srila Prabhupada " o benim ruhani ustam.
bütün bunları kendi kendime konuşmuyorum.

Bu dünyada hiç kimse huzur dolu olamaz.

Çünkü hepimiz bu dünyada Hastalık, Yaşlılık, Ölüm ve Doğumdan Sonra Doğum olmak üzere 4 Problemden dolayı acı çekiyoruz.

söyleyin bana gerçekten mutlu musunuz?? bu 4 ana sorunu görmezden gelirseniz mutlu olamazsınız. o zaman hala Doğa tarafından zorlanacaksınız.

Eğer gerçekten mutlu olmak istiyorsanız, şu 6 şeyi uygulayın: Yasak ilişki yok, G.ambling yok, Kilim yok (Çay ve kahve yok), Et yemek yok (Soğan ve sarımsak yok)

5. şey ne yerseniz yiyin `1. önce onu Yüce Rab Krishna'ya sunun. (eğer Guru parama-para'nın ne olduğunu biliyorsanız, o zaman onlara doğrudan Yüce Rab Krishna'ya değil yiyecek sunun)

ve 6. "Ana Şey" "hare krishna hare krishna krishna krishna hare hare hare rama hare rama rama hare hare" zikretmeniz gerektiğidir.

"Hare krishna hare krishna krishna krishna hare hare rama hare rama rama rama hare hare" diye zikredin ve mutlu olun.

Eğer hala bana inanmıyorsanız, o zaman 5 dakika boyunca başka bir ismi zikredin ve 5 dakika boyunca bu kutsal ismi zikredin ve etkisini göreceksiniz. size söz veriyorum işe yarıyor Ve her gün Hare Krishna maha-mantrasını en az 16 tur (her tur 108 boncuk) zikredin.
Burada Kutsal Kitaplardan alıntılar, Kişisel Deneyimler, İnanç veya İman söz konusu değildir. Bazen İnancın da Kör olduğunu kabul ediyorum. İşte bu dünyadaki diğer herkesin Meşgul Aptal ve tamamen aptaldan başka bir şey olmadığını zaten kanıtlayan Pratik bir açıklama.
her `1 bu dünyada zaten Kördür ve eğer başka bir Körü takip ederseniz o zaman ikiniz de çukura düşersiniz. bu yüzden size Gerçek Doğru Yolda Rehberlik edebilecek Ruhsal Gözlere sahip olan kişiyi takip etmeye çalışın. (benim Otoritem ve Rehberim Ruhsal Üstadım "Srila Prabhupada "dır)
tamamını okuyun. (sadece bu kitabın okuyucularına, neden bu maddi dünyada olduğumu, kim olduğumu, bu yaşamdan sonra ne olacağını, İnsan Hayatını Mükemmelleştirecek en iyi şeyin ne olduğunu ve İnsan Hayatının mükemmelliğinin ne olduğunu bilmek istedikleri her cevabı alacaklarına söz veriyorum. ) insan hayatının amacı hayvan gibi yaşamak değildir çünkü şu anda herkes uyku, yemek, s.ex ve korku olmak üzere 4 şey yapıyor. insan hayatının amacı doğumdan sonra Doğumdan, Yaşlılıktan, Hastalıktan ve Ölümden kurtulmaktır.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Çok ilginç bir okuma!