Herkese merhaba ben burada yeniyim

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Dediğim gibi, burada yeniyim. Sadece burada değil. Üretim tarafında da yeniyim. Ama çok okudum ve size göre Çin'de hammadde satın almak çok uygun mu? Bu arada, sadece ismime bakarak nereli olduğumu anlayabilirsiniz. Tamamen acemi olup olmadığınızı sormak istiyorum. Nereden başlamalıyım? Önce organik kimya mı çalışmalıyım?

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
141
Merhaba, Ni hao ma peng yu?🙏
İlginizi çeken ve rahat hissettiğiniz her yerden başlayabilirsiniz. Sadece bir şeyler yapmak istiyorsanız, bir tarif bulabilir ve fazla bir şey öğrenmek zorunda kalmadan onu takip edebilirsiniz. Bu yaklaşım en hızlı ve en kolay olanıdır ama aynı zamanda en riskli ve tehlikeli olanıdır - ne yaptığınızı anlamazsanız zehir, patlayıcı ya da gerçekten kötü bir ürün yapıp birilerine ya da kendinize zarar verebilir ve istenmeyen dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Bunu kimse istemez.

Beyninizi doldurabileceğiniz kadar organik kimya çalışmanızı tüm kalbimle tavsiye ederim. Eğer sadece "ecstasy yapmak" gibi bir amacınız varsa, o zaman bunların çoğu gerekli olmayacak ve ilgisiz bulacaksınız. Ancak bu büyüyen hobiyi uzun vadeli bir yatırım haline getirmeyi planlıyorsanız, sonunda uygulayabileceğiniz için tüm bilgileri yararlı ve faydalı bulacaksınız.

Bir süre kitaptan organik kimya çalıştım ve daha sonra videolar izlemeye, pratik yapmaya ve kimyasallarla deneyler yapmaya başladım. İşin zor kısmı bunun gibi bir topluluk bulmaktı. Kendinizi şanslı sayın - yolunuzu burada buldunuz! :) Basit deneyler ve prosedürler uygulayarak birlikte çalışmanızı tavsiye ederim - bu, bir temel oluştururken öğrendiklerinizi pekiştirmenize yardımcı olacaktır. Ben olsam daha basit bir hedef belirler ve ona ulaşmaya çalışırdım, örneğin insanların ilk sentezi genellikle meth, amfetamin ya da mephedrone oluyor. Bu yapmak istediğiniz bir şeyse, ekipman, cam eşya ve kimyasallar vb. için neye ihtiyacınız olduğunu bulmaya başlayın. Önce güvenlik, ekipmanın nasıl kullanılacağı ve prosedürde yer alan teknikler hakkında bilgi edinin. Başınızı belaya sokmadan - dikkatleri üzerinize çekmeden - ihtiyacınız olan her şeyi nasıl elde edeceğinizi bulun. Bu ekipman veya kimyasallardan herhangi birini mağazadan temin edebilir misiniz - ("OTC" - 'tezgah üstü')? Bunlar saf mı? Onları saf hale getirebilir misiniz? Nasıl yapabilirsiniz? Deneyler yaparak küçük egzersizlerle başlayın, bir fikir edinin, her türlü parayı harcamadan ve risk almaya başlamadan önce biraz deneyim ve güven kazanın. Bu iş için uygun olmadığınızı anlayabilirsiniz, umarım çok büyük bir maliyetle karşılaşmazsınız.

Bir şeyi çözün, sonra "giriş ve çıkışları" anladığınızda onu geliştirin. Sonra bir sonraki deneye geçin. Öğrendiğiniz pek çok şeyin devam ettiğini göreceksiniz ve bir sonraki deneyde her türlü yeni şeyi öğreneceksiniz. Farklı ekipman ve teknikler, farklı kimyasallar. Bu böyle devam eder. Yani bunun sadece bir araç mı yoksa zanaatınızı mükemmelleştirmek için ömür boyu sürecek bir arayış mı olduğu size kalmış. Ne kadar çok koyarsanız o kadar çok çıkarırsınız.

Bu topluluktaki pek çok kullanıcıya kıyasla ben çok acemiyim. Her nasılsa kendimi yine de diğer kullanıcılara faydalı tavsiyeler veya bilgiler sağlayabilir buluyorum. Hepimizin farklı becerileri ve bilgileri var ve bu yaşam deneyimlerinin çoğu kimya uygulamalarına da yansıyor, hepimizin sunabileceği bir şeyler var, sadece deneylerimizi, gözlemlerimizi ve sonuçlarımızı rapor ederek bile, ister başarılı ister başarısız olsunlar, bu yine de öğrenmek için bir fırsat. Şu anda bir arkadaşımla birlikte yeni başlayanlara yardımcı olmak ve biraz deneyimi olan kişilerin öğrenip gelişmesine yardımcı olmak için bir proje üzerinde çalışıyorum. Bu içeriğin bir kısmı işinize yarayabilir. Bilmeniz gereken her şey bu toplulukta zaten yayınlanmıştır, sadece sıralamak ve bulmak için okumanız gerekir. Sizinle iletişim kurmaktan ve birbirimizden öğrenmekten memnuniyet duyacağım. ABD'den en iyi dileklerimle. Kendinize iyi bakın.

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Teşekkür ederim dostum. Ciddi cevabınız için teşekkür ederim. Organik kimya çalışmaya başladım. Belki beni bazı kitaplarla tanıştırabilirsin. Tabii ki İngilizcem iyi değil. Google Translate'den yardıma ihtiyacım var. Son olarak tekrar teşekkür ederim. Amerikalı arkadaşım

caodabi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
2
Ne yapmak istiyorsunuz ve neden yapmak istiyorsunuz?

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Metamfetamin. Böylece herkes lezzetli "yiyeceklerin" tadını çıkarabilir. Tabii ki para için

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Hükümetten izin almadığınız sürece ülkenizde çalışırken çok dikkatli olurdum. Anladığım kadarıyla 2 kg ile yakalanırsanız, muhbir olmadığınız sürece idam mangasına alınıyorsunuz.
Ejderha yılında iyi şanslar

yuana8702

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Arkadaşlar, ben de Çinliyim, Güneydoğu Asya'dayım, lol

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
11
Merhaba, Başkan Mao.
Para kazanmanın birçok farklı yolu vardır. AB ve ABD'de ancak yasal olan ancak Çin'de tamamen yasal olan bileşikler için gizli teslimat yapan bir şirket kurabilirsiniz.