Question Merhaba, burada yeniyim ve Sri Lanka'ya ilaç ithal etmek istiyorum

Kiker

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Burada yeniyim ve Sri Lanka'ya uyuşturucu (kokain, LSD, marihuana ve diğerleri) ithal etmek için bir yer arıyordum, bunun mümkün olup olmadığını bilmek istiyorum ve mümkünse nasıl başlayabilirim?

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
239
Deals
1
Aklınıza koyarsanız her şey mümkün 😃 bağlantılara ve malları ithal etmek için bir plana ihtiyacınız olacak ayrıca BB forumunda toplantı politikamız yok, bu nedenle satın alma yalnızca emanet yoluyla yapılır ve posta yoluyla toplu sipariş göndermek her zaman iyi bir fikir değildir bazı satıcılar konuma bağlı olarak ölü damlalar yapacaktır

forum bölümlerine bakın, orada lojistik vb. alım/satımla ilgili bir sürü şey var

Kiker

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Teşekkür ederim,
Başlangıç olarak, sadece küçük bir miktar satın almak istersem (bu sürece aşina olmak için), en iyi seçim ne olacaktır? Küçük miktarlarda sipariş verebileceğim güvenilir siteleri nasıl bulabilirim?

India

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Sri Lanka için kolay PM me

cylencia

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
1
En iyi seçeneğinizin ot yetiştirmek ve tablet ithal etmek olduğunu söylüyorum, yerleşene kadar diğer şeyleri unutun.
Tabs'ın boyutu nedeniyle kaçakçılığı nispeten kolaydır, iyi bir adam bulursanız kitap bile gönderebilirler