Ev Yapımı Hidrojenasyon Kapları, Çelik mi?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Bu nedenle, MDP2P/P2P'nin platin oksit hidrojenasyonu için bir yazı yazıp yazamayacağımızı veya en azından çelikten yapılmış ev yapımı bir hidrojenasyon kabının uygulanabilirliğini tartışıp tartışamayacağımızı merak ediyorum.

Bağlantılara izin veriliyor mu bilmiyorum ama Google'a "p2p'den büyük ölçekli metamfetamin üretimi" yazarsanız ilham kaynağımı görebilirsiniz.

Görünüşe göre bu tür hidrojenasyon en "yoğun" olanı, çünkü 900 gram p2p gibi bir şeyi azaltmak için 7000 ml'lik bir kap kullanıyorlar. Oldukça iyi bir oran gibi görünüyor.

Bahsettiğim Google aramasından elde edilebilecek bilgileri temelde basitleştirmemizi ve neredeyse herhangi bir kişinin bunu bir araya getirip üretmeye başlayabilmesini istiyorum.

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Çelik mi? Çözücülere/kimyasallara dayanıklı bir sırt çantalı püskürtücünün nesi var?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Daha profesyonel ve güvenli bir şey tercih ediyordum, ayrıca bir sac metal dükkanına ya da benzer bir yere gidip kaynak yaptırabileceğiniz bir şey, belki de doğrudan içine çıkarabileceğiniz bir şey.

Sadece fikir, yine de gizli kimya için iyi bir fikir

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
60psi değerine sahipler ve sizin sadece 40psi'ye ihtiyacınız var. Çelik hiçbir şekilde daha güvenli değildir ve zaten içini reaktif olmayan bir şeyle kaplamanız gerekir, eğer bir şeyler ters giderse ve patlayıp her yere şarapnel parçaları saçarsa bunu boş verin. Herhangi bir şeyi özel olarak imal ettirmek, uygun bir profesyonel reaktör satın almaktan daha pahalıya mal olacaktır.

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Bunların hepsi iyi noktalar.

Sırt çantası püskürtücü kullanmak için herhangi bir tavsiye veya öneri var mı? Karışıma nasıl ekleme yapılacağını hayal etmeye çalışıyorum, bir tür kesikli reaktör mü?