psi̇koti̇k semptomlari nasil azaltabi̇li̇ri̇m

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
ritalin kullanirken psi̇koti̇k semptomlari nasil azaltabi̇li̇ri̇m, ritali̇n i̇le 3 gün veya daha fazla alem yapma eği̇li̇mi̇ndeyi̇m, son 3 aydir psi̇koti̇k semptomlari daha erken ve daha erken, genellikle alemden sonraki̇ i̇lk 12 saat i̇çi̇nde aliyorum, bunu nasil çözebi̇li̇ri̇m?

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Merhaba arkadaşım. Uyarıcıların kullanıcılarda psikotik semptomlara yol açmak gibi kötü bir huyu vardır. "Uzmanlar", Amfetaminleri / Stimülanları uzun bir süre boyunca düzenli olarak veya ağır kullanımla kullanan kişilerin% 100'ünde bunun olacağını öne sürüyorlar. Bir seferde 3 gün uyanık kaldığınızda, bir seferde 3 ay boyunca sadece bir gün ara verdiğinizde bela ararsınız. Ve burada karanlıkta bir bıçak var, muhtemelen Doktorunuzun size reçete ettiğinden çok daha fazla Ritalin alıyorsunuz. Amfetaminleri 30 yılı aşkın süredir yoğun bir şekilde kullanıyorum ve neler yaşadığınızı biliyorum, çok kötü. Düzgün beslenmeli ve haftada 2 ya da 3 gün kullanmalısın. Ve uyumalısınız. Reçeteyi yazan doktorunuza psikotik semptomlar yaşadığınızı söylemeyin. Eğer söylerseniz ilaçlarınızı keserler ve ilaçlarınıza geri dönmeniz çok zor olur. Her psikotik mola verdiğinizde, daha da kötüleşme ve kendinizi bir Akıl Sağlığı Biriminde bulma ihtimaliniz vardır. Ve eğer kendinize yeterince zarar verirseniz, sonunda uyarıcılar olmadan da psikotik kırılmalar meydana gelecektir, bu yüzden yavaşlamanız gerekir yoksa başınız büyük bir belaya girer. Akıl sağlığı birimleri kalmak için eğlenceli yerler değildir. Bu yüzden yapmanız gereken şey yavaşlamak, dozunuzu düşürmek, daha fazla uyumak ve sağlıklı beslenmek / kalmaktır. Tüm bu saçmalıkların üstesinden nasıl geldim, devam ettim ve hastaneden uzak durdum, özetlediğim örneği takip etmekti ve şimdi Anti-Psikotik ilaç kullanıyorum. Yaklaşık 15 yıl gaz kullandıktan sonra psikotik semptomların ortaya çıkmasını engellemek için Anti-Psikotik kullanmam gerekiyordu. Bununla ilgili tek sorun, Anti-Psikotik ilaçları almak için bir Ruh Sağlığı teşhisine ve akıl hastalığı geçmişine sahip olmanız gerektiğidir. Özgeçmişinizde olmasını istemeyeceğiniz bir şey. Kendinize iyi bakın.

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
201
Ben @scoobiedoo 'nun görüşünü destekliyorum. Yapabileceğiniz en etkili şey, üst üste ritalin aldığınız gün sayısını azaltmak ve dozu kademeli olarak azaltmaktır. Psikotik semptomların daha erken ortaya çıkmaya başlaması, nörokimyasal yeniden düzenlemeleri ve hem zihinsel alanın hem de bir bütün olarak vücudun bozulmasını gösterir. Güce ve iyileşmeye ihtiyacınız var. Bunlara normal beslenme ve yeterli uyku sağlanmalıdır. Ancak sadece daha istikrarlı ve azaltılmış bir ritalin alımının arka planında. Hala sorularınız varsa, bu konuşmaya özel görüşmede devam edebiliriz.

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
İyi iş. Benimle aynı fikirde olmanıza sevindim. Desteğiniz için teşekkür ederim.