Question Araştırma kimyasallarını nasıl 'keşfettiniz'?

Rita

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Araştırma kimyasallarıyla bir gün Bromaz, güvenlik profili ve yasallığı hakkında araştırma yaparken tanıştım.
Bu maddeleri araştırmakla gerçekten ilgilenebilmek için kimya veya ilgili herhangi bir alanda diplomam yok, ancak yine de hepsini çok ilgi çekici buluyorum.
Hepinizin bu forumdan ve genel olarak RC'lerden nasıl haberdar olduğunuzu merak ediyorum.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Buna farmakore denir. Benzer etkilere sahip çok sayıda ilacı karşılaştırırsanız, bazı temel yapıları paylaştıklarını görürsünüz. Bunlara iskele denir. Popüler iskeleler arasında feniletilaminler, amfetaminler, sübstitüe feniletilaminler (bkz. Alexander Shulgon'un Phikal'i), metamfetamin, mdxx psikostimülanları, hepsi feniletilamin bazlıdır. Dopamin, norepinefrin ve serotonin gibi katakolaminlere çok benzerler. Katinonlar başka bir psikoaktif iskeledir. Araştırma anahtar kelimeleri ; ayrıcalıklı ilaç iskelesi ve farmakore

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Baharat aracılığıyla rcs ile karşılaştım, etkinin bitkilerden gelemeyeceğini biliyordum ve bu yüzden kendimi bilgilendirmeye başladım.

• Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
PV-ilaçlar. RC-sahne. Çin parselinden kar elde etmek için öğrenme eğrisi yükseldi

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Kimya şirketlerinden gri pazar ürünlerine kapıda izin verdikleri haber havasını aldım ve daha sonra 2006'da itici bir pazara sahip olan Japonya'ya taşındım, bundan önce çoğunlukla ağızdan ağza ve yaratılmış ve test edilmemiş patentli kimyasalların tıbbi bir makalesiydi.

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
662
Ben 17 yıldır yeni psikoaktif maddeleri araştırıyorum. Ne yazık ki çoğu ülke, faaliyetlerimizi yasadışı hale getiren analog mevzuatı uygulamaya koydu. Ancak yine de uyuşturucu pazarında devrimler olacağını ve uzun zaman önce JWH'de olduğu gibi yeni madde sınıflarının keşfedileceğini varsayıyorum

• Like

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Umarım üçlüler umut verici olur 3cb neredeyse hazır bundan nefret ediyorum
isimlendirme
Tcb2, gereksiz yere uçan bazı yapı bileşikleriyle birlikte gelişiyor, başka bir şey duydum ya da güneş ışığı sadece kıçıma vuruluyor

• Like