P2P ve formamid ve HCl'den amfetamin nasıl elde edebilirim)

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bunu buldum: Yasadışı amfetamin üretiminin en yaygın yöntemlerinden biri, fenilasetonun (fenil-2-propanon, P2P) formik asit varlığında formamid veya amonyum format ile yoğunlaştırılması ve ardından elde edilen N-formilamfetaminin asit hidrolizinden oluşan Leuckart reaksiyonudur.

diyelim ki elimde 1 litre p2p var, tüm bu maddeleri hangi miktarlarda karıştırmam gerekiyor ve ne kadar zamanda, hangi sıcaklıkta ve genel olarak tüm sentezi?

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bunun için teşekkürler, ancak sadece 1 kg amfetamin miktarını hesaplayamıyorum

Ihatemybitchwife

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Kademeli olarak ölçeklendirin, hangi sorunların ortaya çıktığını görün, onlarla başa çıkın. P2P'den alfametilfenilamine verimsizdir, metamfetilfenilamin için daha iyidir

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Ancak meth
ama meth sentezlemek daha zor

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
o zaman amfetamin sentezlemek daha iyidir (ben Rusya'dan, metilamin (satışta artık% 40 yok)

Ihatemybitchwife

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
P
p2np, bunu yapmak için benzoik aldehit, nitroetan, toluen/asetik asit (daha iyi acoh, dean stark'a gerek yok) ve birincil amine (%40 metilnh2 tamam!, etilamin, n-bütilamin vb. de kullanabilirsiniz) ihtiyacınız var. İkincil aminler işe yarar ancak çok düşük verim veya hiç olmaz.

zxcuseless

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Zor (nitroetan- öncül (ama bir sentez yöntemi buldum), benzoik aldehit- sorun yok, amin? Bu nedir? metilnh2 bu metilamin???? Idk üzgünüm :sry:) ama bu yöntem için teşekkürler, ondan kısa sürede (muhtemelen) daha fazla amfetamin sentezleyebileceğim. Tekrar teşekkürler)

Ihatemybitchwife

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Evet, n
Çünkü benzoik aldehit yaygın olarak kullanılan bir gıda aromasıdır ve genel olarak önemli bir organik sentezdir. Bunu yapacaksanız bromoetan> nitroetan seçmenizi tavsiye ederim. Ya da AB'de iseniz Polonya'dan sipariş edin ya da AB'de iseniz p2np satın alın, yasadışı değil ama çılgın sussy.
Evet, metilamini kastetmiştim.
Şu anda bulunduğunuz bölümde william d tarafından p2np sentezi adlı bir konu var.
Tabii ki bu p2'yi amfetamine dönüştürmeniz gerekiyor, unutmayın. Bunun için en kolay prosedür yine burada sabitlenmiş olan AlHg amalgam rotası olacaktır. Aseton ve sülfürik asit isteyeceksiniz, aseton isteğe bağlıdır, IPA - izopropanol ile değiştirilebilir.Ancak %100 sülfürik veya fosforik aside ihtiyacınız var, %98 sülfürik idealdir, havuz temizleyicisi gücünde olan da işe yarayabilir. ayrıca kendinize bir iyilik yapın ve mgso4 veya naso4 satın alın, sağlık mağazasından satın almayacaksanız birkaç saat fırında patlatmanız gerekir - yt'deki nilered videosuna bakın.
İyi şanslar